18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
Sierioża 2023-04-21, 22:00 4
To są kurwa dzikie małpy.
Zgłoś
Avatar
Wojownik12 2023-04-21, 22:37 4
jego problemem bylo zbilzenienie sie do czlekoksztaltnych bez gnata
Zgłoś
Avatar
habiTEK 2023-04-22, 0:38
Czarnuchów, ruskich i cały jebany rząd pisowskiej mafii to do jednego wora i do rzeki z kamieniem dosłownie,.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2023-04-22, 9:01
No najebali kudłatego no w sumie nie lubię kudłaczy ale też nie cierpię murzynów tak więc mam mieszane uczucia
Zgłoś
Avatar
HabaźPOLAND 2023-04-22, 9:01 1
Niepotrzebnie odgarniał włosy przed ciosem ... Tak może by to ustał
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2023-04-22, 9:04 2
HabaźPOLAND napisał/a:

Niepotrzebnie odgarniał włosy przed ciosem ... Tak może by to ustał



No i poczuł bryzę z afrykańskiej sawanny we włosach tak że go zdmuchną

Zgłoś
Avatar
Mirek19850509 2023-04-22, 13:32
perun14 napisał/a:

I to oczywiście czarnuch jebany zwierzęta bez honoru



O jakim honorze człowieku gadasz nie ma czegoś takiego jesteś pizda to dostajesz wypierdol silna jednostka zawsze jest gotowa.na odparcie ataku ,jak kurwa ktoś się do mnie pruje,I podchodzi za blisko to dostaje też kuzwa z paryzanta jak wy to nazywacie jestes euro pizda to masz w pizde ,!!prawo dżungli szybszy sprytniejszy cie zje j czarni są od białych mądrzejśi o to chodzi wygrać a jaki sposobem nieważne, tylko wygrana się liczy !!

Zgłoś
Avatar
Aramanga 2023-04-22, 13:38 3
Mirek19850509 napisał/a:

O jakim honorze człowieku gadasz nie ma czegoś takiego jesteś pizda to dostajesz wypierdol silna jednostka zawsze jest gotowa.na odparcie ataku ,jak kurwa ktoś się do mnie pruje,I podchodzi za blisko to dostaje też kuzwa z paryzanta jak wy to nazywacie jestes euro pizda to masz w pizde ,!!prawo dżungli szybszy sprytniejszy cie zje j czarni są od białych mądrzejśi o to chodzi wygrać a jaki sposobem nieważne, tylko wygrana się liczy !!



No to chujowo jesteś wychowany pewnie też buty dokladasz chrapiacemu. Jebał cię pies natkniesz się kiedyś to zrozumiesz
Zgłoś
Avatar
Adae 2023-04-22, 18:19
W tle biale kurwy zachodnie nie czujace przynaleznosci grupowej.

Niestety zachodni europejczycy sa skazani na wyginiecie. Slowianie ze wzgledu na silna tozsamosc grupowa zostana.
Zgłoś
Avatar
DziadMróz 2023-04-22, 19:22
turor napisał/a:

Jest OK. Wyleczyli kolejnego lewaka ze spoufalania się ze zwierzętami



Chyba niestety nie. Po zebraniu pierwszego strzała z partyzanta nie oświeciło go. Pewnie po drugim też nie doszedł do jakiś przemyśleń.
Zgłoś
Avatar
JackCola 2023-04-23, 12:42
Zwierzęta nie mają honoru !!!!
Zgłoś