18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
hotel w Mozambiku
marna • 2012-08-30, 22:10
Ten ogromny budynek został zbudowany w Mozambiku w 1955 roku. W tamtych latach był to jeden z najbardziej luksusowych hoteli w całej Afryce. Nosił nazwę "Grande Hotel". Gdy w 1975r Mozambik osiągnął niepodległość, hotel zaczął popadać w ruinę i od tego czasu budynek jest domem dla prawie dwóch tysięcy żebraków.











reszta w komentarzu
Zgłoś
Avatar
Ramsey007 2012-09-01, 14:57
@Adamantan: Kozubnik to trochę inna sprawa... To był de facto państwowy ośrodek, który zaczął chylić się ku upadkowi, po zmianie ustroju i prywatyzacji... Także jeśliś łaskaw to nie pluj na Polskę nie wiedząc o czym mówisz.
Zgłoś
Avatar
socjalmmv 2012-09-01, 15:06
Pewnie zbyt luksusowy jak na afryke.
Zgłoś
Avatar
sadyk 2012-09-01, 15:12
@Ramsey007: Grande Hotel nigdy nie był rentowny (za mało zamożnej klienteli), więc go zamknęli. Później w czasie wojny domowej służył jako więzienie i kwatery dla wojska. Więc z łaski swojej nie pluj na afrykańczyków jeśli nie wiesz o czym mówisz.
Zgłoś
Avatar
Ramsey007 2012-09-01, 16:42
sadyk napisał/a:

@Ramsey007: Grande Hotel nigdy nie był rentowny (za mało zamożnej klienteli), więc go zamknęli. Później w czasie wojny domowej służył jako więzienie i kwatery dla wojska. Więc z łaski swojej nie pluj na afrykańczyków jeśli nie wiesz o czym mówisz.



OK, nie ma sprawy. Tyle tylko, że w Kozubniku nikt nie mieszka, a i tak są tam lepsze warunki

Cóż... czarna luda
Zgłoś
Avatar
Kwejkii 2012-09-01, 16:46
@Ramsey007
Ty to prawdziwy rasista z krwi i kości jesteś jeszcze tylko napisz jaki sadystyczny jesteś bo nie napisałeś.
Zgłoś
Avatar
adamantan 2012-09-01, 20:00
Cytat:

Kozubnik to trochę inna sprawa... To był de facto państwowy ośrodek, który zaczął chylić się ku upadkowi, po zmianie ustroju i prywatyzacji... Także jeśliś łaskaw to nie pluj na Polskę nie wiedząc o czym mówisz.


Wybacz, byłam w Kozubniku, nawet zachciało mi się trochę poczytać o jego historii. Nie chcę obrażać nikogo, tym bardziej Polaków. Chciałam tylko dać do zrozumienia, że takie rzeczy się dzieją wszędzie, nawet u nas. A akurat historia tego hotelu mogła być własnie bardzo podobna do Kozubnika - kogoś nie było stać na jego utrzymanie.
Zgłoś
Avatar
Ramsey007 2012-09-01, 22:46
adamantan napisał/a:


Wybacz, byłam w Kozubniku, nawet zachciało mi się trochę poczytać o jego historii. Nie chcę obrażać nikogo, tym bardziej Polaków. Chciałam tylko dać do zrozumienia, że takie rzeczy się dzieją wszędzie, nawet u nas. A akurat historia tego hotelu mogła być własnie bardzo podobna do Kozubnika - kogoś nie było stać na jego utrzymanie.



Kozubnik świetna sprawa. Zerknij jeszcze na szpital Stalownik.

Kwejkii napisał/a:

@Ramsey007
Ty to prawdziwy rasista z krwi i kości jesteś jeszcze tylko napisz jaki sadystyczny jesteś bo nie napisałeś.



Musisz zrozumieć różnicę między rasizmem a rozsądkiem. Jedno i drugie na "r" ale cóż...
Zgłoś
Avatar
Bila 2012-09-02, 15:09
rafiki napisał/a:

Ten hotel to świetny przykład asertywności i obrotności murzynów. W zasadzie kwintesencja bycia czarnym. Jak dobrze prosperujący hotel zamienić w ruinę.



Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę jakim jesteś debilem i cała reszta twoich popleczników też,ale co tam,szkoła dopiero od jutra.
Zgłoś
Avatar
adamantan 2012-09-02, 15:40
Ramsey007 napisał/a:


Kozubnik świetna sprawa. Zerknij jeszcze na szpital Stalownik.


Czytałam o nim. Chętnie tam zaglądnę w wolnym czasie. Ale na razie mój cel to Olesno, mam nadzieję, że się uda:)
Zgłoś