18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
Hardstyler93 2012-01-29, 18:45 1
Kurwa, nie wiem co się dzieje z sadolem, komentarze jak z demotywatorów. Filmik jest za to w bardzo czarnym humorze (można by powiedzieć, że aż zwęglonym ) i jest zabawny w pizdu.
Zgłoś
Avatar
Szajmon 2012-01-29, 18:47
maxs 90 no chłopie po tym tekście to się wstydzę że w tym samym roku się urodziliśmy a jak Cię kręcą takie zabawy to do Korei Północnej sobie wyjedź.
Zgłoś
Avatar
itemeczek 2012-01-29, 19:40
maxs90 napisał/a:

ludzie ktorzy się na to burzą mają podane w profilu minimum 20 lat, więc kurwa sorry ,ale gimnazjum to maja w chuj czasu za sobą ,a co do tego filmiku to już chuj tam żydzi (bo to zaraza) ,ale tam ginęli Polacy ,więc bez pierdolenia ,że do Sadistic, zginęli w jednej z największych zbrodni przeciwko ludzkości jak nie największej ,a jak juz ktoś tak chce śmiać się z Auschwitz to niech robi to w inteligentniejszy sposób



Nie zesraj się.
Zgłoś
Avatar
TwojMatka 2012-01-29, 20:08 1
To jest Sadistic do ciężkiej kurwy!!!! Tutaj nie ma tematów tabu! Nie pasuje Ci że śmiejemy się z holocaustu, z tego że murzynowi ujebało ręce, to wypierdalaj na kwejka albo inną wioche!!!
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2012-01-29, 20:28
To jest Sadistic do ciężkiej kurwy!!!! Tutaj nie ma tematów tabu! Ale nie będziemy śmiać się z tego że nasi przodkowie oddali tam życie !!!!!
Zgłoś
Avatar
stich69 2012-01-29, 21:55 2
TwojMatka napisał/a:

To jest Sadistic do ciężkiej kurwy!!!! Tutaj nie ma tematów tabu! Nie pasuje Ci że śmiejemy się z holocaustu, z tego że murzynowi ujebało ręce, to wypierdalaj na kwejka albo inną wioche!!!



Mam nadzieję że w 3 wojnie swiatowej trafisz do obozu koncentracyjnego i neohitler pokaże ci co to brak tematów tabu oraz brak podziału na żydzi/polacy. A neogimbusy będą się z tego śmiały, zwłaszcza w tych "wyszukanych żartach", bo historia będzie im jak zwykle obca.
Zgłoś
Avatar
Emanuell 2012-01-29, 22:27
Nie burzcie się już tak. Sadol sadolemi znajdziesz tutaj pełno takich rzeczy. Jak ci się nie podoba to się nie śmiej, nie komentuj, a ewentualnie wy*ierdalaj. Mnie też to nie śmieszy, ale są gusta i guściki, więc chill.
Wolę jak krzywda dzieje się się murzajom xd
Zgłoś
Avatar
zukennuken3d 2012-01-29, 23:29
blessytb napisał/a:

Eric Prydz / Pryda - Nile -> zajebisty kawałek, jak z resztą większość "starego" Erica ;]



nie wierze
Zgłoś
Avatar
meszamorum 2012-01-30, 1:03 1
Serio? Ludzie, sadistic z założenia nie ma tematów tabu. Nie róbcie z niego joemonstera.
Zgłoś
Avatar
ssiwy 2012-01-30, 8:40 1
@up

nie ma tutaj tematów tabu? jak napisałem ładny wierszyk świąteczny i wszystkim się podobał to go skasowali, bo admini twierdzili, że jest nieładny:(

aż go wam powtórzę

Ile czarnych padło z głodu
Ile wśród cyganów smrodu
Ilu żydów gaz zajebał
ilu zabić jeszcze będzie trzeba
Białych świąt

i to mi skasowali, co wy admini nie wiedzieliście, że gdy piszę czarni mam na myśli antylopy gnu, którym w afryce brak świeżej trawy, gdy mówię cygan mam n myśli bezpańskie psy w rumunii, a gdy mówie żyd mam na myśli komary:P tego się trzymajmy
Zgłoś
Avatar
meplant 2012-01-30, 10:41 1
@up

Zgłoś
Avatar
maxs90 2012-01-30, 11:36
Szajmon napisał/a:

maxs 90 no chłopie po tym tekście to się wstydzę że w tym samym roku się urodziliśmy a jak Cię kręcą takie zabawy to do Korei Północnej sobie wyjedź.

chyba nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi, albo ja Twojej , bo z mojej wypowiedzi wynika, że ten film jest chujowy i odebralem ,że z Twojej też, chyba ,że się myle
Zgłoś
Avatar
meszamorum 2012-01-30, 11:54
ssiwy napisał/a:

@up

nie ma tutaj tematów tabu? jak napisałem ładny wierszyk świąteczny i wszystkim się podobał to go skasowali, bo admini twierdzili, że jest nieładny:(

aż go wam powtórzę

Ile czarnych padło z głodu
Ile wśród cyganów smrodu
Ilu żydów gaz zajebał
ilu zabić jeszcze będzie trzeba
Białych świąt

i to mi skasowali, co wy admini nie wiedzieliście, że gdy piszę czarni mam na myśli antylopy gnu, którym w afryce brak świeżej trawy, gdy mówię cygan mam n myśli bezpańskie psy w rumunii, a gdy mówie żyd mam na myśli komary:P tego się trzymajmy


Przynajmniej kiedyś nie było.
Zgłoś
Avatar
Judasz z IKEI 2012-01-30, 12:53
maxs90 napisał/a:

...ale tam ginęli Polacy ,więc bez pierdolenia ,że do Sadistic,


Skończ pierdolić. Codziennie na drogach i autostradach (podobno takowe istnieją) giną ludzie(Polacy też należą do gatunku HS) , ludzie umierają na syfilis i po prostu przez to że są debilami. Czy z tego powodu niemożna śmiać się z dowcipów o wypadkach i idiotach?
Kurwa, to Sadistic, wracaj na swoje "poczytaj mi mamo PL".
Zgłoś
Avatar
maxs90 2012-01-30, 13:31 2
próbujesz na siłe porównać 2 inne sytuacje i wyrywasz zdanie z kontekstu. co innego jak ginie ktoś w wypadku na drodze, jak łamie się bo jest idiotą itd ,a co innego jak ginie rodak tylko dlatego ,że mieszkał na Polskiej ziemi bądź ,bronił swojego kraju ,rodziny i ideologi przed obcym bezwzględnym najeźdźca. pomyśl trochę ;] no kurwa jak można być takim idiotą by porównać do siebie wypadek na drodze ,a obóz koncentracyjny. sami wsiedli do pociągów do Auschwitz bo im sie kurwa na kiełbaski śpieszyło ?? ja jebie, jaki ciemny naród z Twojej wypowiedzi wynika ,że ludzie ginący w Auschwitz byli debilami... jeżeli nie jesteś Niemcem to Twoi przodkowie z grobie się przewracają
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie