18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
h.R.A.B.I.A - Warszafka
H................g • 2012-03-06, 22:43
Jedna z nielicznych perełek tego programu. Fakt z przed roku, ale nadal zajebiste.



Ps Patrzcie minę Łozo(Wieśniak w czapce)
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-03-07, 10:07 2
CzaksON91 napisał/a:

w ogóle nie oglądam TV



Bardzo dobrze robisz.
Zgłoś
Avatar
mp_toujane 2012-03-07, 11:12 1
Ja też nie oglądam w ogole telewizji.
Te wszystkie programu sa strasznie strasznie chujowe i sztuczne... a ten koleś w zielonym mundurku i czapce co zasiada w żyri tak mi działa na nerwy że o kurwa.

A zespol, jakby napisali jakas normalna piosenke to moze i daloby sie posluchac
Zgłoś
Avatar
Algondo 2012-03-07, 11:36 3
Może i pocisnął, ale ten h.R.A.B.I.A jest z tego samego miasta co ja i szczerze mówiąc, wcale nie zachowuje się inaczej, od jak to sam nazwał "Warszaffki". Lansuje się po klubach i barach, żąda darmowych drinków, "Bo on jest gwiazdą, był w takim, a takim programie". Raz kiedy był nalany w knajpie, chodził od stolika do stolika i pytał ludzi czy chcą autograf, większość nawet go nie rozpoznała, co go wkurzyło niemiłosiernie "No jak to, to nie wiecie kim ja jestem?!". O żądaniach zrobienia loda, kierowane do każdej napotkanej dziewczyny nie wspomnę
Zgłoś
Avatar
C................t 2012-03-07, 11:37
pfff nie ma to jak promowac sie w tv jakims marnym prowokacyjnym utworem
Zgłoś
Avatar
Xenomorph08 2012-03-07, 12:25
Jeszcze kilka zwrotek by się napisało.
Zgłoś
Avatar
phobox2 2012-03-07, 12:38 1
Dla "orłUF" co to wiedzą kiedy "prawdziwi warszawiacy" zgineli - PW bylo w 44' nie 45'.
Zgłoś
Avatar
fifus92 2012-03-07, 12:54 1
Aishenbai napisał/a:

Jestem z łodzi, nie lubię warszawy, ale jak patrze na tego typa to jego poziom wieśniactwa bije warszawę dziesięciokrotnie Pedał jeden, szkoda, że nie można ujemnych piw dawać



Szkoda, szkoda, pewnie byś miał już -200
Zgłoś
Avatar
TomassoAG 2012-03-07, 14:08
Ktoś powinien napisać piosenkę o pod Trójmiejskich wieśniakach z Wejherowa(GWE), Pucka(GPU), Kościerzyny(GKA) itp. Sytuacja identyczna jak w Krakowie.
Zgłoś
Avatar
Sarkos 2012-03-07, 14:10 1
Koleś ma 100% rację i pięknie opisuje zjawisko "warszafki" - wieśniaków przyjeżdżających do tego miasta i pokazujących jacy to oni zajebiści. "Warszafka to nie Warszawa"
Zgłoś
Avatar
pieto90 2012-03-07, 14:28
@UP- dokładnie prawdziwych warszawiaków jest obecnie około 3% (ludzie, którzy są potomkami pokolenia, które zamieszkiwało Warszawę przed wojną) jest też inna definicja uznająca ludzi za warszawiaków tzn. warszawiakiem wg. tej definicji może być osoba, która jest 3 pokoleniem zamieszkującym Warszawę (jednakże nie jest tym "prawdziwym" warszawiakiem z definicji pierwszej). Tak nam przynajmniej na wykładzie mówiono, sam z Wawy nie jestem
Zgłoś
Avatar
John Deere 2012-03-07, 15:04
huj nawet fajne na początku myślałem że to mariusz z łowcy.b
Zgłoś
Avatar
kir3k 2012-03-07, 15:17 1
Pierdole Warszawe. Wrocław to jest zajebiste miasto.. dużo młodych ludzi, milion klubów i nie trzeba z jednego do drugiego jechac taksówka bo masz nastepny drzwi obok. A wkuriwajace wieśniaki są wszedzie.. DWR, DOL, DTR itd.
Zgłoś
Avatar
Powell 2012-03-07, 18:02 1
@up a Warszawa pierdoli ciebie
Zgłoś
Avatar
MuflonBomba 2012-03-08, 17:44
@ Algondo

"Może i pocisnął, ale ten h.R.A.B.I.A jest z tego samego miasta co ja i szczerze mówiąc, wcale nie zachowuje się inaczej, od jak to sam nazwał "Warszaffki". Lansuje się po klubach i barach, żąda darmowych drinków, "Bo on jest gwiazdą, był w takim, a takim programie". Raz kiedy był nalany w knajpie, chodził od stolika do stolika i pytał ludzi czy chcą autograf, większość nawet go nie rozpoznała, co go wkurzyło niemiłosiernie "No jak to, to nie wiecie kim ja jestem?!". O żądaniach zrobienia loda, kierowane do każdej napotkanej dziewczyny nie wspomnę "

Też jestem z Mielca i znam cały zespół. Piszesz człowieku i obrażasz wszystkich chłopaków! Byłem świadkiem podobnych sytuacji jak Ty i wiele z różnych źródeł słyszałem (pewnie Cię też znam, bo biegam do Studia i innych lokali) ale nie ze strony wokalisty, któremu to przypisałeś! Ustal najpierw fakty i wtedy je wypisuj na oczach innych, którzy nie znają Hrabiego i nie mają jak poznać. Kurwa! Mam dość takich debili jak Ty - zazdrosnych i pełnych nienawiści hejterów!!! Myśl głową a nie dupą!!!
Zgłoś
Avatar
Algondo 2012-03-12, 14:17
MuflonBomba napisał/a:

@ Algondo

"Może i pocisnął, ale ten h.R.A.B.I.A jest z tego samego miasta co ja i szczerze mówiąc, wcale nie zachowuje się inaczej, od jak to sam nazwał "Warszaffki". Lansuje się po klubach i barach, żąda darmowych drinków, "Bo on jest gwiazdą, był w takim, a takim programie". Raz kiedy był nalany w knajpie, chodził od stolika do stolika i pytał ludzi czy chcą autograf, większość nawet go nie rozpoznała, co go wkurzyło niemiłosiernie "No jak to, to nie wiecie kim ja jestem?!". O żądaniach zrobienia loda, kierowane do każdej napotkanej dziewczyny nie wspomnę "

Też jestem z Mielca i znam cały zespół. Piszesz człowieku i obrażasz wszystkich chłopaków! Byłem świadkiem podobnych sytuacji jak Ty i wiele z różnych źródeł słyszałem (pewnie Cię też znam, bo biegam do Studia i innych lokali) ale nie ze strony wokalisty, któremu to przypisałeś! Ustal najpierw fakty i wtedy je wypisuj na oczach innych, którzy nie znają Hrabiego i nie mają jak poznać. Kurwa! Mam dość takich debili jak Ty - zazdrosnych i pełnych nienawiści hejterów!!! Myśl głową a nie dupą!!!



Doskonale wiem kogo widziałem, bo byłem kilka razy na ich występach i potrafię ich rozróżnić. I prawdę powiedziawszy, dopóki nie zobaczyłem na żywo co gość odjebał, to byłem dumny że w Mielcu jest taki zespół, więc nie nazywaj mnie hejterem, bo wcale im nie zazdrościłem. Teraz już nie jestem dumny i tym bardziej nie zazdroszczę, i uwierz mi że widziało to tyle osób że zrobił sobie świetną opinię. Nie interesuje mnie czy mnie znasz czy nie, i też nie szukam nowych znajomych. Chamstwa, cwaniactwa, a wręcz wiejskiego prostactwa kurwa nie znoszę, a tego zespołu już nigdy nie będę szanował jak kiedyś.
Zgłoś