18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
miliard31 2012-08-09, 22:55
Jeszcze nigdy nie słyszałem słowa "japierdole", które wyraża tyle emocji. Piwo dla kamerzysty.
Zgłoś
Avatar
alur 2012-08-09, 23:18
mialem podobna sytuacje w Augustowie rok temu, tylko ze skonczylo sie troche gorzej na kolegi samochod wlasnie drzewo spadlo tylko wiekszych gabarytow i nie stety samochod poszedl do kasacji a my musielismy wracac pociagiem do domu...
Zgłoś
Avatar
Mc6 2012-08-09, 23:28
skoro już wiedzieli, że drzewa będą się łamać to powinni ratować te samochody jadąc w pierwsze miejsce gdzie nie ma drzew w promieniu 50m...
Zgłoś
Avatar
ZimnyBrowar 2012-08-09, 23:46
Ja mu sie nie oddam po dobroci...
Zgłoś
Avatar
marc1nl 2012-08-09, 23:54
Chłop z jajcami
Zgłoś
Avatar
maxior93 2012-08-09, 23:57
nienawisz leży niedaleko mojej miejscowości, u mojego sąsiada który buduje dom, poobalało szczyty (bez dachu bo nie było ;p ) snopki przelatywały nad ulicą na wysokości 1,5 m z jednego pola na drugie, a drzewa w okolicy leżały jak bierki rozsypane na stole. Stażacy walczyli 2, albo 3 dni żeby to posprzątać
Zgłoś
Avatar
dziarski 2012-08-10, 0:57 1
miliard31 napisał/a:

Jeszcze nigdy nie słyszałem słowa "japierdole", które wyraża tyle emocji. Piwo dla kamerzysty.



Hehe aż mnie się przypomniało:
sadistic.pl/traba-powietrzna-w-bydzi-vt82474.htm?highlight=tr%C4%85ba
Zgłoś
Avatar
LikeThis 2012-08-10, 2:56
Panko napisał/a:

4:30 jeeezuuuss jeeeezzuuusss co to kurwa jest? jakaś panikara w gacie popuściła


Szkoda że te drzewo nie pierd*leło w Ciebie
Zgłoś
Avatar
Joseph_Fritzl 2012-08-10, 3:53
I czym jest technologia w porównaniu do natury? Kurwa, świat jest doskonały sam w sobie a człowiek tylko to pierdoli ;/
Zgłoś
Avatar
erpi 2012-08-10, 4:42
Jak miałem 3-5 lat byłem z ojcem na grzybach i się straszna burza rozpętała. Jebało piorunami wkoło, nie ryczałem, rozpłakałem się lekko później bo tatulo "syrenkę" na stopa złapał a ja za chuja wsiąść do niej nie chciałem. Więc nie wiem czemu tam kurwa tak pyska ktoś drze. Natury wrzaskiem nie poskromi.

Btw widzę że wakacje w Polsce nie wychodzą najlepiej? To ja już sobie posiedzę w tym jebanym UK.
Zgłoś
Avatar
Rosiuu 2012-08-10, 17:26
mdma888 Pewnie od trzymania picia browara mu nie drgnęła
Zgłoś
Avatar
ag84 2012-08-10, 20:08
dla informacji tych którzy dziwią się że kobieta krzyczała, film oddaje 1/10 z tego co tam się działo także tak emocje są w miarę spokojne, a jeśli chodzi o auta nie było możliwości ich przestawienia... kilka min wczesniej pot po tyłkach leciał, w momencie kiedy na filmiku jest jeszcze w miarę spokojnie za płotem drzewa już się kładły jak zapałki więc głupie komentarze są zbędne. Nie życzę nikomu takiego czegoś doświadczyć.
Zgłoś
Avatar
jansollo 2012-08-10, 20:39
jak kurwa film który dodawałem został usunięty z mojego profilu?
Zgłoś
Avatar
MrokoxD 2012-08-11, 10:06
@mdma888 Skąd to drzewo spadło? Z nieba?
Zgłoś
Avatar
ag84 2012-08-11, 13:52 2
MrokoxD napisał/a:

@mdma888 Skąd to drzewo spadło? Z nieba?



większość drzew została ukręcona ok 2 m nad ziemią, także spadały z wysokości, nie wszystkie glebły z korzeniami

kamild napisał/a:

Co jak co, ale samochodów szkoda...


tylko jeden ucierpiał

Panko napisał/a:

4:30 jeeezuuuss jeeeezzuuusss co to kurwa jest? jakaś panikara w gacie popuściła



Ty byś na pewno sie zesrał

Mc6 napisał/a:

skoro już wiedzieli, że drzewa będą się łamać to powinni ratować te samochody jadąc w pierwsze miejsce gdzie nie ma drzew w promieniu 50m...



gdyby było to możliwe to byśmy zabrali, myśleliśmy o sobie żeby uciekać i nie dostać gałęzią w łeb a nie o ratowaniu aut!, 5 min wczesniej było 40st C, nic nie wskazywało na taką zmianę pogody, przyszło nagle...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie