18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Husaria
H................g • 2013-01-06, 16:47
Mieli rozmach skurwysyny
Jak co przepraszam za chujowe kolory, ale to nie moje, a właściwie, całujcie mnie w dupę
Zgłoś
Avatar
ejdzbikej 2013-01-06, 21:07 4
Ja pierdole otwórzcie oczy popaprańce. To BYLO 500 lat temu, to tak jakby podniecać sie ze 10 lat temu puknales pierwszy i ostatni raz w zyciu panienke, a i to tylko dlatego ze byla za bardzo najebana zeby jej to przeszkadzalo.
Kurwa! husaria, tatarzy, ruscy wszystko zdobyte wszyscy rozpierdoleni i co z tego pytam się jeden z drugim kawalerze masz teraz?
Wkłada ci to habanine do garnka?
Obniża ci to podatki?
Kupuje ci to mieszkanie?
Ubiera, kurwa dziecko i kupuje mu wyprawke do szkoly?
NIE KURWA.
Jebane polactwo jedyne co potrafi robic to pierdolic farmazony narzekać i wzdychać do średniowiecza w którym mielismy swoje 5 minut.
A prawda jest taka ze nie ma do czego konia bić, wręcz przeciwnie trzeba żałować aż dupa ścisnie, że będąc tak wielkimi upadlismy tak nisko, pozniej wyciagac wnioski i do roboty, ale jak znam zycie to i tak chuja jeden z drugim zrobi a jutro na glownej pojawi sie ku chwale ojczyny artykuł że jakiś tam bartek zapchal pierdyliard lat temu armate czapką.
Chuj wam w cycki
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-01-06, 21:07
@Ja-ah-qu-ub-el

Może powinieneś założyć partię polityczną? Masz takie analityczne myślenie, że miażdżysz tych wszystkich wykształciuchów z Wiejskiej. Załóż partię, masz mój głos. Jeśli uda ci się dorwać do koryta to zrobisz tak, żeby Polacy (lemingi, bo tak ich nazywasz) zarabiali więcej niż 400 euro. Kurwa liczę na działania już od jutra (poniedziałek).

@ejdzbikej

Zgłoś
Avatar
isotop 2013-01-06, 21:40 1
Żebym nie został nazwany przez prawicową inteligencję "lewakiem", "masonem", "moskalem", "żydem", bądź też "lemingiem" pragnę na wstępie zaznaczyć, iż doceniam wielką rolę Husarii w historii Pierwszej Rzeczypospolitej. Bo docenić trzeba z racji ich zasług.

Lecz problem w tym, że to już jest nasza przeszłość, a teraz wypadałoby odwrócić się i spojrzeć na naszą przyszłość. Jak to było już wspomniane dość dosadnie, husarii nie włożymy sobie do garnka. Przyszłość naszego narodu powinniśmy budować z pamięcią o przeszłości, ale do cholery nie budować jej samą pamięcią. Jeżeli mamy zamiar całe życie ubolewać nad tym, żeśmy niegdyś byli tacy potężni a już nie jesteśmy to (choć pseudopatriotycznym krzykaczom będzie to bardzo ciężko pojąć) daleko nie zajdziemy.

Teraz wypadałoby wziąć dupę w troki i zabrać się za lepszą teraźniejszość. I uwierzcie mi... takie myślenie nie jest przejawem lewactwa...
Zgłoś
Avatar
Ant1984 2013-01-06, 21:48 1
Polska nie zginie dopóki my Polacy jesteśmy jej siłą!
"Najgroźniejszą bronią husarza było jego niezwykłe wyszkolenie i MORALE". To mężny duch człowieka czyni takie rzeczy, jak "Cud nad Wisłą", czy zwycięstwa Polskiej jazdy.
Dopóki krew w Nas gorąca, serce mężne, a pamięć o Naszej historii dobra - Polska nie zginie!

@ ejdzbikej
Dzięki temu wszystkiemu, co robili nasi przodkowie teraz istniejesz i dzięki temu mówisz po Polsku!
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2013-01-06, 21:49 1
Człowiek nawet nie może się nacieszyć w spokoju efektowną jazdą, bo zaraz go chcą wciągnąć do grona debili (ja-chuj-wku-ble) albo nożowników jak Stryjek. Internetowych nożowników...
Właśnie to mam na myśli, kiedy mówię, że to tacy jak wy obrzydzacie historię Polski, a nie mityczne "lewaczki".
Jebani naziole zagarniają chamsko Polskę Walczącą, komuniści zagarniają pamięć o Narutowiczu.
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-01-06, 22:02 3
Z dedykacją dla koniec świata i innych pętaków


A nazistą, to możesz nazywać swoje dziadziusia, który pewnie był folksdojczem.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-01-06, 22:04 2
Duma narodowa to jest to co pcha cały kraj do przodu i sprawia, że nie ludzie nie czują kompleksów z cyklu 'bo niemiec/szwed/anglik' jest lepszy. Dlatego dzieci od szkoły podstawowej właśnie powinny się zachwycać husarią, bitwą pod grunwaldem i takimi tam. Brytole w większości nie mają pojęcia, że zagraniczni piloci uratowali im dupsko [nie tylko polscy, chociaż oni dali najwięcej czadu]. Wyspiarze żyją w przekonaniu, że ich kraj jest przechuj zajebisty i ze wszystkim sami sobie radzą.
Polacy tylko od dziecka mają wpajane do głów, że wojsko nam niepotrzebne bo NATO i mityczny ZACHÓD nam pomoże [jak w 39']
Gospodarka nam nie jest potrzebna bo można na zmywaku a anglii przecież świetnie zarobić.
Dobra władza też nam nie jest potrzebna [tylko żeby PiS nie doszedł do władzy....] bo przecież mamy UE.

To jest po prostu MAGIA jak z DUMNEGO narodu zrobiono zbieraninę ludzi bez ambicji narodowych i kompleksem wiecznego sługusa zachodu. No kurwa...
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-01-06, 22:09 2
@Stryjek

Co post niższy poziom. Tacy ludzie pierwotni jak ty nie walczą jak husaria tylko rzucają gównem. Masz tutaj amunicję:

Razem ja-ja-chuja-bublem możecie się pobawić w wojnę.
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-01-06, 22:17 5
Tak zjeby trzeba zapomnieć i wziąć się do roboty...w niemieckiej fabryce za 400 euro, by robić zakupy w niemieckim markecie dla ubogich i kupować ruski gaz i benzynę! Jesteście beznadziejnie zjebani. Rządzących w ciągu ostatnich 20 lat można najwyżej nazwać zdrajcami. Zlikwidowano cały przemysł, teraz chuje dobierają się do rolnictwa. Polska jest drenowana z każdej złotówki. Nie mamy własnej produkcji, musimy zarobić pracując dla zagranicznych firm by kupić zagraniczne produkty, czasem na kredyt, oczywiście wzięty w zagranicznym banku. W ten sposób kraj może pogrążać się jedynie w nędzy. Jedno tylko mogę przyznać lewactwu, nawet gierek był lepszym gospodarzem niż ruda k. Ten pierwszy wziął 30 mld pożyczek i wybudował 2,5 mln mieszkań, 1000 szkół, w chuj fabryk, dróg itp. Ten drugi narobił 500mld długów, pozamykał 3000 tysiące szkół, wybudował 4 wadliwe stadiony w 2krotnie zawyżonych cenach i rozprzedał prawie wszystko poza lotosem, kghm i orlen, bo te "podle mohery" rabanu narobiły... W tym kraju nie może być dobrze dopóki nie ogarniecie tego co się dzieje wokół was i przestaniecie na to pozwalać, a to raczej się nie zdarzy, żal dupę ściska jak człowiek pomyśli, że 80 procent tego pierdolnika między rosją a niemcami to debile o horyzontach swołoczy zza uralu, którym mozna wepchnąć byle gówno i się cieszą. Gdyby na przestrzeni ostatnich 20 lat (z drobnymi wyjątkami) mieli w pamięci i sercu honor dumę narodową, czyli byli po prostu patriotami, do nie dopuściliby do zrobienia z kraju biednej dziwki która może jedynie się wyprzedawać i liczyć na łaskę. Ale wiem, lepiej jest pochylić łeb i pójść zapierdalać na zagraniczny dobrobyt i polskich zdrajców i w dodatku za przykładem z TV powtarzać, że polskość to nienormalność
Zgłoś
Avatar
katon1 2013-01-06, 22:24
Mozecie pie... ale nikt nie zaprzeczy że nasi ziomkowie byli kiedyś przekozakami,ruchali wszystkich i wszędzie!Może siedze teraz nabity ale zawsze docenie facetwów z jajami któży potrafili oddać życie za ojczyzne teraz tylko kasa została a szkoda
Specjalnie dxl tych prze chu... zalożyłem konto,mam nadzieje że docenicie ich jaja
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-01-06, 22:28
@Ja-ah-qu-ub-el

No i znowu odzywa się ta populistyczna paplanina? A co ty bys zrobił? Zaorałbyś to wszystko? Nie wiem, odbudował husarię i z szabelkami zaatakował Niemcy, bo mają więcej oleju w głowie i zamiast pierdolić ciągle o zajebistości odległych czasów pracują i myślą co zrobić, żeby ich było na wierzchu? Zwalczysz korporacjonizm światowy i złupisz majątki spasionych dziadów, którzy mają wszystko i wszystkich w kieszeni? Bo na tym polega dzisiejszy świat, a nie na tym kto ma najlepszą jazdę i największe morale.

Ja pierdolę.

Odnoszę wrażenie, że ty, kurwa, jesteś takim pryszczakiem, co tylko siedzi przed komputerem i nawołuje do rewolucji, jak ci od Korwina-Mikke...
Zgłoś
Avatar
Dża 2013-01-06, 22:31 4
ejdzbikej napisał/a:

Ja pierdole otwórzcie oczy popaprańce. To BYLO 500 lat temu, to tak jakby podniecać sie ze 10 lat temu puknales pierwszy i ostatni raz w zyciu panienke, a i to tylko dlatego ze byla za bardzo najebana zeby jej to przeszkadzalo.
Kurwa! husaria, tatarzy, ruscy wszystko zdobyte wszyscy rozpierdoleni i co z tego pytam się jeden z drugim kawalerze masz teraz?
Wkłada ci to habanine do garnka?
Obniża ci to podatki?
Kupuje ci to mieszkanie?
Ubiera, kurwa dziecko i kupuje mu wyprawke do szkoly?
NIE KURWA.
Jebane polactwo jedyne co potrafi robic to pierdolic farmazony narzekać i wzdychać do średniowiecza w którym mielismy swoje 5 minut.
A prawda jest taka ze nie ma do czego konia bić, wręcz przeciwnie trzeba żałować aż dupa ścisnie, że będąc tak wielkimi upadlismy tak nisko, pozniej wyciagac wnioski i do roboty, ale jak znam zycie to i tak chuja jeden z drugim zrobi a jutro na glownej pojawi sie ku chwale ojczyny artykuł że jakiś tam bartek zapchal pierdyliard lat temu armate czapką.
Chuj wam w cycki



Posrany masz tok rozumowania. Gdyby nie Ci właśnie przodkowie zapychający gównem armaty, to teraz jebałby Cię w dupę Tatar. Ci ludzie ginęli za to, żeby nie być czyimiś sługusami. Może, gdyby brudny Niemiecki żołnierz wyruchał Ci siostrę i matkę - albo nie. cały dywizjon Niemców - zrozumiałbyś dlaczego Ci ludzie walczyli i strzelali z gówna, ale żeby tylko się bronić.

Kurwa! Żyjesz w czasach, gdy jak ktoś przejedzie psa na ulicy to wszyscy wpadają w zbiorową rozpacz. A jeszcze nie tak dawno temu, siekano w europie ludzi jak warzywa na zupę - I dzięki tym właśnie nic nie wartym ludziom, którym wg. Ciebie nie należy się cześć i chwała, w ogóle się urodziłeś. Bo być może jakiś Rusek, Szwab, Turek - ktokolwiek - posiekałby jak bekon twoich dziadków.
Dzięki ich poświęceniu masz w ogóle co jeść, i gdzie żyć. Naucz troszkę pokory - nikomu to nie zaszkodziło. Nie zdajesz sobie sprawy z tego, gdzie byś żył gdyby nie Ci ludzie, którzy oddali życie za ten skrawek ziemi. A raczej - czy w ogóle byś żył.

Ciekawe czy byś ruszył dupę zza komputera i bronił w razie czego ojczyzny. Pewnie masz na to wszystko wyjebane - w takim razie zostaw swoje przemyślenia sobie, i idź pić piwo w bramie.

Cześć i Chwała Bohaterom!
Zgłoś
Avatar
2................5 2013-01-06, 22:32
Czytałem to z łzami w oczach.
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-01-06, 22:38 4
Koniec Świata napisał/a:

No i znowu odzywa się ta populistyczna paplanina? A co ty bys zrobił? Zaorałbyś to wszystko?



Jesteś po prostu zaślepiony. Jak było ze stoczniami? UE kazała nam nasze zamknąć, a w tym czasie Niemcy nie dość, że nie zamknęły swoich to jeszcze je dofinansowały.

Jak jest z gruntami poprlowskimi? Niemcy podstawiają "słupy" i w ten sposób omijają zakaz wykupu, a nasi rolnicy zostają z kilkoma hektarami. A kiedy sprawa trafia do ministra rolnictwa, to ten udaje, że nic się nie dzieje.

Jak było z gazoportem? Gdyby powstał ile ludzi miałoby pracę, ile statków mogłyby wybudować stocznie, a tak to dyndasz wesoło na jajach putina ciesząc sie że nabijasz kasę ruskim płacąc za najdroższy gaz w Europie

Polska ma narzucone takie limity emisji CO2, że nie możemy nawet produkować wystarczającej ilośći cementu i musimy sprowadzać go z Niemiec i tak oto kasa wyprowadzona jest z kraju.

Czemu niemiecki samochód kupisz taniej we francji niż w Polsce? Bo francuzi robią swoje auta i np. takie BMW trafia na silną konkurencję na rynku francuskim. A jakbyś był choć raz na zachodzie to zobaczyłbyś że francuska policja, rząd itd śmiga peugeotami, niemiecka bmkami, czeska skodami, hiszpańska seatami itp itd

i nie ucz mnie na czym polega dzisiejszy świat, bo gówno wiesz. To właśnie duma narodowa, pamieć historyczna i szacunek dla przodków pcha np. Niemcy do rozwoju gospodarki i wymyślania takich sztuczek jak UE by trzymać Europę za jaja. Naszym elitom są one obce, dlatego kiedy tylko natrafiała się okazja dostać w łapę pozwalali rozpierdalać kraj.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-01-06, 22:51
@up

Ja pierdolę, widzę że ty jak te radiomaryjne buce pierdolisz na UE, która ładuje w Polskę kasę. Najlepsze jest to, że zanim weszliśmy do UE to w Polsce był zastój i dziura w dupie i ja to, kurwa, dokładnie pamiętam. Pamiętam tę chujnię i nędzę, smród i ubóstwo, gdzie jeden gówniany budynek o chujowej architekturze budował się jakby, kurwa, robole przyszli do roboty, żeby postawić jedną cegiełkę. Ty byś, kurwa, na bazie dumy narodowej i pamięci o bohaterach wybudował drapacze chmur z gówna i gliny. Ja pierdolę. Może zamiast wypisywać te farmazony to zaczniesz pisać jakieś książki z gatunku political fiction? Może zostaniesz jakim światowej sławy pisarzem, co to go będą wychwalać w TVNie i w Wyborczej?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie