18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:24
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:56
Huti robi fajerwerki
pazuzu • 2024-07-16, 20:36
Huti przy pomocy USV rozwala na Morzu Czerwonym statek pływający pod banderą Liberii, należący do Rosji, przewożący rosyjskie produkty naftowe z Tuapse.

Zgłoś
Avatar
NapalonaFrytka 2024-07-17, 7:21
Mam nadzieje że chociaż jakieś rosyjskie ścierwo tam zginęło
Zgłoś
Avatar
=CAMEL= 2024-07-17, 12:26
Najlepsze jest to jak rozkminisz kto za te tankowce płaci... Także ten, bracia podatnicy.
Zgłoś
Avatar
elim 2024-07-17, 18:42
Ci Houthi to strzelają na oślep do statków, a jak coś się uda trafić to ogłaszają że to konkretnie był ich cel i że statek ma jakieś tam powiązania z Izraelem.
Zgłoś
Avatar
Retsam 2024-07-18, 6:13
Ludzie... Jebany rak tej planety
Zgłoś
Avatar
TrzeciaPyraNaTaczce 2024-07-18, 10:15 1
Bloblas napisał/a:

Nie jestem żadnym kurwa lewakiem tylko konserwatystą ale wkurwia mnie degradacja środowiska naturalnego. I tyle



Popatrz z punktu widzenia natury. Liczy się konkurencja, każdy organizm ma swoją strategię przetrwania, jedne mają świetny wzrok, węch czy inne zmysły, inne są szybkie, jeszcze inne opancerzone, a jeszcze inne polegają na inteligencji i sprycie. Inteliencja jest cechą która umożliwiała nam przeżycie, jestesmy wyspecjalizowani w używaniu mózgu do przetrwania, tak jak lampart w bieganiu czy sowa w polowaniu na gryzonie na podstawie bicia ich serca po pół metrową warstwą śniegu. A że inteligencja daje dużą przewagę to naturalnie zdominowaliśmy inne gatunki. Dlatego to co postrzegamy jako niszczenie środowiska jest po prostu efektem niesamowitej przewagi człowieka nad pozostałymi gatunkami, co skutkuje wypieraniem innych zwierząt. W naturze wszystko działa identycznie, jeśli na danym obszarze pojawia się gatunek lepiej przystosowany do przeżycia niż gatunek rodzimy, to ten rodzimy zostanie wyparty przez inwazyjny, i albo znajdzie inną niszę w ekosystemie albo wyginie. Wszystko w temacie
Zgłoś
Avatar
jasypan 2024-07-21, 1:09
takamahi napisał/a:

Następny ruski pachołek. "polszy", "gamonie". W Polsce się nikogo nie obawiamy ruski śmieciu, twoich pobratymców po prostu nie trawimy.



Następny, kurwa, banderowski obciągacz. On się nikogo nie obawia, przecież dookoła sami przyjaciele.
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-07-21, 5:16
@jasypan: Jaki ty jesteś płytki, prosty. zjeb. Fakt, szkoda gadać.
Zgłoś
Avatar
jasypan 2024-07-21, 10:45
@takamahi: Z takimi kretynami jak ty, na pewno.
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-07-21, 13:05
jasypan napisał/a:

Z takimi kretynami jak ty, na pewno



Widzisz gościu, kretynem to tu jesteś ty. Pokazałeś to w pierwszym poście w którym się do mnie przyjebałeś nazywając mnie banderowskim obciągaczem.
Po pierwsze: to że ty lubisz chapać dzidę to nie znaczy że robią to wszyscy, więc nie oceniaj innych własną miarą.
Po drugie: bandera to dla mnie śmieć, zbrodniarz, morderca i podejrzewam że w podobnym stopniu co ty, huja nienawidzę. Ale raz że żył dziesiąt lat temu, dwa że fakt że on był Ukraińcem nie czyni całej Ukrainy i wszystkich Ukraińców banderowcami. Lepiej dość szybko się naucz że w życiu istnieją nie tylko czerń i biel, ale pomiędzy nimi jest całe spektrum szarości, w innym przypadku będziesz miał ciężko bo w każdym towarzystwie jak tylko gębę otworzysz wszyscy zrozumieją jakim płytkim kretynem jesteś, jak to zresztą już pokazałeś.

Jebie mnie co tam sobie dalej będziesz popiskiwał, swojego zjebanego wizerunku już nie poprawisz, a więcej czasu na odpowiedzi kretynom takim jak ty poświęcać nie zamierzam.
Zgłoś