18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
Avatar
baronturbina 2022-08-04, 16:32
KapejloneK napisał/a:

Przed interpunkcją nie stawia się spacji, nieuku. Jeszcze jakieś rodem z Choroszczy kropki, spacja, znak zapytania, czy chuj wie co, a te wasze końskie zaloty to na PW pisać, bo już się rzygać chce od tych pedalskich tekstów.


No jak tobie może chcieć się rzygać w takim razie? Nie przejmuj się, to że jesteś pedałem wcale ci nie umniejsza.
Zgłoś
Avatar
djpyza 2022-08-04, 16:53
baronturbina napisał/a:

Ooooooo! Piwo od Mateusza Sienko z Białegostoku, niebywały zaszczyt. .
Wiesz jak to co napisałeś powinno po polsku wyglądać ?

Zdążyłeś się napić ze swoim idolem. ?



te przecinki to sobie w dupę wsadzić możesz.a co do wielkiej litery dalej nie rozumiesz bo już ci pisałem ale dla takiego tłumoka jak ty dalej nić nie dociera. wiem że nie wiesz co to słowo tłumok bo nawet takie nie znasz poproś mamę niech ci wytłumaczy wiem powtarzam się.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-08-04, 16:54
djpyza napisał/a:

te przecinki to sobie w dupę wsadzić możesz. a co do wielkiej litery dalej nie rozumiesz bo już ci pisałem ale do takiego tłumoka jak ty dalej nić nie dociera.


Już ci mówiłem co masz zrobić Mati Sienko z Białegostoku. Popracuj nad sobą bo jest miernie.
Zgłoś
Avatar
djpyza 2022-08-04, 16:57
baronturbina napisał/a:

Już ci mówiłem co masz zrobić Mati Sienko z Białegostoku. Popracuj nad sobą bo jest miernie.



mierną to ty masz tam pewnie kuśkę ^ też pewnie nie wiesz co to oznacza taki jesteś upośledzony !
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-08-04, 17:04
Poza tym analfabeta i łajza wyzywający mnie od tłumoka, naprawdę wygląda rachitycznie.

djpyza napisał/a:

mierną to ty masz tam pewnie kuśkę ^ też pewnie nie wiesz co to oznacza taki jesteś upośledzony !


Jeden niedorozwój wcześniej napisał że, ma dość przepychanek. W sunie jesteś żałosny, wiec nie tracę na ciebie czasu. Miłego dnia Podlaski prostaczku.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2022-08-04, 18:26 5
Można USA nie lubić, ale trzeba im przyznać, że pewne prawa obywatelskie w Stanach to wciąż niedościgniony wzór dla reszty świata. Taki typ mógłby na swojej ogrodzonej działce odpalić nawet policjanta, jeśli ten w nocy by głośno nie dał znać, że np. ściga przestępcę, a gospodarz poczułby się zagrożony. Oczywiście nie w każdym stanie jest takie prawo, ale są miejsca gdzie twój dom, to twoja twierdza i każdy nieproszony gość może zostać odstrzelony. Jak na płocie wisi napis "Nie wchodzić", to lepiej się zastosować.
Zgłoś
Avatar
makelele123 2022-08-04, 19:14
To chyba podwórko Snoop Dogga haha
Zgłoś
Avatar
Marian_Koniuszko 2022-08-04, 19:35 3
mazga50 napisał/a:

I za tydzień na tej posesji interwencja S.W.A.T, po anonimowym telefonie, Powód dowolny, od przemocy domowej, przez prochy, po nielegalną broń czy terroryzm.



No bo kto to widział, żeby bezrobotny potomek zbieracza bawełny, pyskował do białego człowieka?

Zgłoś
Avatar
wojownik070707 2022-08-04, 19:43 7
Pierdolicie jak potłuczeni. Murzyn nagrywający to typowy Dindu Nafin po krzywych akcjach. Zobaczył policjanta dotykającego jego płotu i włączyło mu się HWDP, bo jak to "złe policjanty co mi ostatnio przyjebały, będą dotykać mojego". A policjant go poznał i się uśmiał, że dawno się nie widzieli. Cała kwintesencja
Zgłoś
Avatar
djpyza 2022-08-05, 1:03
baronturbina napisał/a:

Poza tym analfabeta i łajza wyzywający mnie od tłumoka, naprawdę wygląda rachitycznie.
Jeden niedorozwój wcześniej napisał że, ma dość przepychanek. W sunie jesteś żałosny, wiec nie tracę na ciebie czasu. Miłego dnia Podlaski prostaczku.



patrz po ci się zaraz dupa spoci ale cię sprowokowałem lubisz to ?
Zgłoś
Avatar
Wombat212 2022-08-05, 7:06
botersky napisał/a:

czarny i wlasnosc prywatna? smierdzi fajkiem



Pewnie ukradł
Zgłoś
Avatar
Andrzej91 2022-08-05, 20:25
Czy to czasami nie CJ ( z GTA San Andreas) mówił do tego policjanta i nagrywał go ?
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-08-05, 22:53
djpyza napisał/a:

patrz po ci się zaraz dupa spoci ale cię sprowokowałem lubisz to ?


Tak Mati.
Zgłoś
Avatar
djpyza 2022-08-06, 22:24
baronturbina napisał/a:

Tak Mati.



co tak ? co masz spoconą dupę to ją umyj to się myje nie wietrzy pamiętaj dobra rada . chyba że nie masz wody wcale bym się nie zdziwił.
Zgłoś