18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Hyc pod koła
freaky • 2018-10-10, 15:10
Do zdarzenia doszło 09.10.2018 w Szczecinie. Mężczyzna zgodnie ze swoim planem nie przeżył.

Zgłoś
Avatar
vippero 2018-10-10, 19:27
dobrze ze kierowca miał kamerkę, inaczej by nie udowodnił ze ten pajac mu się rzucił pod kola, a przy okazji zacny materiał jest na sadolka.
Zgłoś
Avatar
P................o 2018-10-10, 20:21
Dowiedział się że przypadkiem podał rękę hanysowi.Też bym wolał śmierć niż hiv.
Zgłoś
Avatar
Dżizas_kurde 2018-10-10, 20:40
Cytat:


Zapewne kierowca wiedzac ze (nieswiadomie ale mimo wszystko) zabil kogos, nie przejdzie z tym od tak do porzadku dziennego.


A pierdolisz...

To tak jakby mi się ktoś w drzewo na posesji wpierdolił i zabił....

Nie masz na to wpływu tak jak na pogodę - więc czym się przejmujesz ?
Ja bym się zastanawiał kto mi za naprawę samochodu odda....
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2018-10-10, 20:46
hitec napisał/a:

Ok, kazdy ma jakis powod zeby odebrac sobie zycie, jeden wiekszy, drugi mniejszy ,i ok - twoj wybor, ale do kurwy nedzy,
po chuj niszczyc przy okazji zycie innym? Zapewne kierowca wiedzac ze (nieswiadomie ale mimo wszystko) zabil kogos, nie przejdzie z tym od tak do porzadku dziennego..Idz pan w chuj z takimi cepami. A mog sie powiesic...



Zazwyczaj ktos kto decyduje sie na samoboja ma powazne zaburzenia psychiczne. Osoba w takim stanie mysli tylko o tym jak zakonczyc swoje cierpienia zwane zyciem. Nie masz co wymagac zeby pomyslal o drugim.
Zgłoś
Avatar
b0r000 2018-10-10, 23:30
No, może w końcu jebną tam porządne barierki i stare torby przestaną tam na dziko przepierdalać tylko albo użyją pasów albo tego wiaduktu (tak tam można wejść i bezpiecznie przeprawić na drugą stronę)
Zgłoś
Avatar
Eustachy8 2018-10-11, 0:09
hitec napisał/a:

Ok, kazdy ma jakis powod zeby odebrac sobie zycie, jeden wiekszy, drugi mniejszy ,i ok - twoj wybor, ale do kurwy nedzy,
po chuj niszczyc przy okazji zycie innym? Zapewne kierowca wiedzac ze (nieswiadomie ale mimo wszystko) zabil kogos, nie przejdzie z tym od tak do porzadku dziennego..Idz pan w chuj z takimi cepami. A mog sie powiesic...



Masz racje, ale nie do końca. Powieszenie się jest już oklepane, słyszałem, że pewien gościu jechał sobie rowerem i wysadził się w powietrze na drodze, to musiał być niezapomniany widok. Jak się zabijać, to już z klasą
Zgłoś
Avatar
riskone7 2018-10-11, 0:16 2
wstawiający kłamie..



nie ma sprawy... jestem detektywem...
Zgłoś
Avatar
Dudek18 2018-10-11, 0:58
Zazdroszcze typowi że się odważył chociaż takiego sposobu bym nie wybrał... nie ze względu na "Niszczenie komuś psychiki" bo raczej po fakcie nie specjalnie by mnie to interesowało tylko z faktu szansy że przeżyje ...
Zgłoś
Avatar
mazga50 2018-10-11, 19:07
Jaki to typ kamerki?
Zgłoś
Avatar
nightmoder 2019-03-30, 14:19
dobrze że nie na maske, bo by szkody narobił
Zgłoś