18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
pejcznaniuejcz666 2015-01-20, 23:26
rumuński jason
Zgłoś
Avatar
Azzazel 2015-01-20, 23:34 11
Nie znacie sytuacji. W Rumunii biegają stada bezpańskich, zdziczałych psów po 20-30 sztuk. Zagryzają inne psy, zwierzęta hodowlane i napadają na ludzi. Łatwo pisać "jebać hycli" kiedy nie masz żadnego problemu z bezpańskimi psami, gorzej jak musisz z tymi psami walczyć o przeżycie w drodze do sklepu.
Zgłoś
Avatar
HudyWP 2015-01-20, 23:44 1
Nienawidzę psów w mieście ! Wszystko obsrane dookoła ... :/ powinien być zakaz posiadania psów w mieście i chuj !
Zgłoś
Avatar
Dużopiję 2015-01-21, 0:05 1
kevin171 napisał/a:

Wielkie piwko dla goscia! Jebac hycli!



Tam to watahy latają. Zjadają ludzi.
Zgłoś
Avatar
styq 2015-01-21, 20:25
Wielkie piwko dla gościa? Chyba cie pojebało lewicowy cwelu. W domu, na ogrodzie miejsce psa, a nie między blokami zasrane... Dupy ci się nie chce ruszyć nawet matce śmieci wynieść a pomyśl, że ktoś to kurwa wszystko musi sprzątać. Mógłby cie taki bezpański pies upierdolić jak po piaskownicy bez gaci latałeś, ciekawe co byś w tedy pierdolił. Pies to zwierze, niewychowane - groźne, działa instynktownie. Pies to nie zabawka, którą wpierdala się do przedpokoju w bloku, a jak się znudzi to wyjebać? Miejsce psa w ogrodzie / na podwórku, gdzie żyje a nie wegetuje.
Zgłoś
Avatar
Najgorszy80 2015-01-22, 2:16
warka napisał/a:


T że twój tak robi , nie znaczy ze mój też.
Ale jak masz z tym problem , spróbuj się przeciwstawić.
Chyba z e tak lubisz, to sorry.



Ale mi dosrałeś, jesteś mistrzem ciętej riposty A teraz do wanny bo ojciec idzie
Zgłoś