18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Hymn Polski w wykonaniu Justyny Moniak
z................u • 2010-05-22, 7:13
Mam już 4 ostrzeżenia, pewnie dostanę Bana bo materiał należało skierować do działu HARD. Mimo wszystko jest to chwila za którą warto poświęcić konto, i za którą warto ginąć bo właśnie Mamy nową Górniak. Lepiej już gdyby Brat Pudziana zaśpiewał, chociaż ten pewnie znał tylko refren, zawsze mógł dorzucić zwrotkę ''Dawaj na Ring, zaraz cię zniszczę''

Sorry za długi wywód, wiecie co z nią ROBIĆ !



Ps. Nie chcę widzieć komentarzy, że Pudzian przez nią przegrał, Pudzian przegrał przez brak technicznych umiejętności, słabą kondychę - czyli rzeczy które są w MMA naprawdę ważne. I nie mówcie, że ciężko dotlenić tyle mięśni Sylwia miała tyle samo sadła co Pudzian a poruszała się na ringu z gracją striptizerki w Clubie Go Go w Bandagleszu Niziny Hindustańskiej o całkowitej powierzchni 144 000 km² i siódmą liczebnością na świecie gdzie religią dominującą jest Islam a rejestracje samochodowe są oznaczane BD. Trochę ci Ku**a geografii z wikipedii dorzuciłem żeby nie było tak do końca głupio.
Zgłoś
Avatar
docent77 2010-05-22, 15:39
Hymn powinien zaśpiewać.....

trrrrrrr (werble)

PUDZIAN'S BAND! Czyli kaplaty brat Mariusza
Zgłoś
Avatar
W 2010-05-22, 16:12 1
a tak w ogóle kim ta Justyna jest? (bo śpiewa, jak losowo wybrana osoba z publiczności )

arkadi napisał/a:

borze kurwa widzisz i nie grzmisz..


bór nie może grzmieć, za to całkiem przyjemnie szumi

Uriz napisał/a:

Nagle wszyscy potrafią śpiewać i żadna chujowa trema ich nie bierze przed publicznością.
Jestem ciekaw , czy choć jedna osoba miałaby odwagę wystąpić solo przed taką publicznością(TV) a o zaśpiewaniu w odpowiedni sposób już nie mówiąc.


tak! ja! ... tylko nie chcielibyście tego usłyszeć
Zgłoś
Avatar
B................g 2010-05-22, 16:15
WaszMiso napisał/a:


A ty jesteś brzydka.



Pani żołnierz ? Hm, widocznie musze być ślepy..
Zgłoś
Avatar
P................n 2010-05-22, 17:49
O Jeżuś Marian.
Zgłoś
Avatar
Krysteeek 2010-05-22, 18:10
cóż za spiżdzenie komentatora w 18 sekundzie...
Zgłoś
Avatar
Fibrizzo 2010-05-22, 19:42
Zawsze mogło byc gorzej, hymn mogl zaspiewac brat Pudziana XD
Zgłoś
Avatar
Revenge 2010-05-22, 21:38
A ja sie zastanawiam co tam robi ten hymn... Kawaguchiemu tez spiewali hymn Japonii przed walka?
Polski debilizm z tymi hymnami.. Hymn mozna odegrac po zwyciestwie lub przed meczem. Odegrac a nie odspiewac
W sportach walki ma sie wlasna piosenke na wejscie, a nie hymn kraju. Zasciankowo to wyglada, az mi sie przypomniala scena jak Kargul z Pawlakiem odplywali Batorym do USA, tez hymn orkiestra grala.

A to chyba byla jakas nieslubna corka Jaroslawa K. i Gorniakowej - tak czy inaczej
Zgłoś
Avatar
kosciej 2010-05-22, 22:31
do tego czegoś brak tylko śniegu i choinki
od kolęda kolęda
Zgłoś
Avatar
stefooo 2010-05-22, 23:10
Pudzian przez nia przegrał? ....
Zgłoś
Avatar
dziubasek00 2010-05-22, 23:48
Revenge napisał/a:

A ja sie zastanawiam co tam robi ten hymn... Kawaguchiemu tez spiewali hymn Japonii przed walka?
Polski debilizm z tymi hymnami.. Hymn mozna odegrac po zwyciestwie lub przed meczem. Odegrac a nie odspiewac
W sportach walki ma sie wlasna piosenke na wejscie, a nie hymn kraju. Zasciankowo to wyglada, az mi sie przypomniala scena jak Kargul z Pawlakiem odplywali Batorym do USA, tez hymn orkiestra grala.

A to chyba byla jakas nieslubna corka Jaroslawa K. i Gorniakowej - tak czy inaczej


Akurat tu sie mylisz chlopcze. Jak juz to amerykanski debilizm, bo sami komentatorzy wspominali, ze w hameryce "modne" jest spiewanie hymnow w takich sytuacjach.
Zgłoś
Avatar
Krawat 2010-05-22, 23:59
Kuchnia się kłania kocie łby..! -_-
Zgłoś
Avatar
D34Dinho 2010-05-23, 0:01
wiecie co z nia zrobic wszystko na moj koszt
Zgłoś
Avatar
Szabla 2010-05-23, 2:02
Revenge napisał/a:

A ja sie zastanawiam co tam robi ten hymn... Kawaguchiemu tez spiewali hymn Japonii przed walka?
Polski debilizm z tymi hymnami.


A ja się pytam gdzie ty byłeś jak w TV leciała gala ? Pewnie spałeś. Jakbyś oglądał gale to byś wiedział że dla "Sylwi" babka też hymn śpiewała.
Zgłoś
Avatar
gbanshee 2010-05-24, 18:53
Eee... może mi ktoś powiedzieć, kto to jest DOMBROSKI?
Zgłoś