18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
mrKris 2013-07-08, 12:52
lubię wąchać palce
Zgłoś
Avatar
Sahex 2013-07-08, 12:56 1
sauerps napisał/a:

nie ma to jak być na tyle głupim, żeby cieszyć się z własnego kalectwa...



Nie ma to jak mieć dystans do swojego kalectwa
Zgłoś
Avatar
Michsior14 2013-07-08, 13:02 1
To nie pierwszy jego filmik, zwykły vine

Zgłoś
Avatar
pozeracz_kotow 2013-07-08, 13:14 5
Cytat:

takie dane są gówno warte, bo obliczana jest średnia życia a ludzi w USA jest więcej, więc jest też więcej ludzi którzy długo żyją


A nie wpadłeś na to Sherlocku, że także jest więcej tych, którzy żyją krócej? Brawo kurwa za obeznanie z matmą - i potem się dziwią, że niektórzy nie wyciągają tych 30% z matur...

Amerykańcy mimo otyłości u większości społeczeństwa nadal żyją dłużej ze względu na wyższy poziom służby zdrowia.
Zgłoś
Avatar
LordMaczupikczu 2013-07-08, 13:22
Cytat:

O, nikt tego jeszcze nie napisał

Piwo za materiał własny.

Ale tak serio to z jednej strony fajnie że typo się akceptuje i jest pewny siebie i umie się śmiać z siebie itd, a z drugiej to kurwa mać nie powinien się w takiej sytuacji śmiać z siebie i akceptować tylko raczej przestać wpierdalać



on sie nie akceptuje do końca jak Ty to napisałeś, on poprostu zrobił to za "mak zestaw".
Zgłoś
Avatar
abdul 2013-07-18, 21:54
skonczycie dojrzewac dzieciaczki, to zrozumiecie, ze otylosc jest najczesciej podyktowana uwarunkowaniami genetycznymi, a nie wpierdalaniem. oczywiscie sa odstepstwa od reguly, np. populacja usa, a ja, uprzedzajac ataki, nie jestem otyly
Zgłoś