18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
zerwikaptur 2021-08-14, 20:38 1
Wiewór napisał/a:

A kto k***a u nas niby rządzi? Dowodem na to że Polacy jest fakt że ten kraj jest tak ch*jowy, skorumpowany, nędzny, nijaki, biedny i nic nie znaczący.
Chciałbym żeby rządziły wasze spiski bo by było lepiej.



ty widac w dupie byles a na pewno bidy i biednego kraju w zyciu nie widziales ,nijaki ?
Zgłoś
Avatar
PękniętySłoik 2021-08-14, 20:39 2
Wiewór napisał/a:

A kto kurwa u nas niby rządzi? Dowodem na to że Polacy jest fakt że ten kraj jest tak chujowy, skorumpowany, nędzny, nijaki, biedny i nic nie znaczący.
Chciałbym żeby rządziły wasze spiski bo by było lepiej.



Jakiś ty głupi. Aż mi ciebie troszeczkę żal kolego.
Zgłoś
Avatar
ruddie 2021-08-14, 21:55
Powinien dostać 20. Przypomnijcie sobie pana Michaiła Chodorowskiego, jego działalność itp. Po prostu Rosjanie, kacapy, czy jak ich kurwa zwał gnają bez oglądania się na lewactwo zachodnie wszystkie organizacje finansowane ze źródeł zewnętrznych, szczególnie różnych Żymskich fundacji. Jedynie czego bym oczekiwał, że może by kiedyś u nas, ale to marzenia ściętej głowy.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2021-08-15, 14:29
Wyzimlak napisał/a:

Jakiś ty głupi. Aż mi ciebie troszeczkę żal kolego.



Tak bo prawdę napisałem. Że Polska jest nic nie znacząca i chujowa? Mądry był bym jakbym pierdolił jak paski TVP?

zerwikaptur napisał/a:

ty widac w dupie byles a na pewno bidy i biednego kraju w zyciu nie widziales ,nijaki ?



No jak się porównamy do Somalii to rzeczywiście oplywamy w bogactwo. Ja jednak lubię iść śladem najlepszych więc w porównaniu do pierwszego świata jesteśmy bambustanem.
Nijaki. Tak. Wszystko tu jest szaro bure. Architektura chujowa. Beznadziejne jedzenie i tragiczna kultura gastronomiczna. Zero sztuki, znaczących artystów. Zero naukowców. Po prostu nijaki i mdły
Zgłoś
Avatar
SupremeLeader 2021-08-15, 15:34 1
Wiewór napisał/a:

Tak. Wszystko tu jest szaro bure. Architektura chujowa. Beznadziejne jedzenie i tragiczna kultura gastronomiczna. Zero sztuki, znaczących artystów. Zero naukowców. Po prostu nijaki i mdły



Wiewiór zapraszam do Irlandii, serio stary. Zapraszam cię i sam zobaczysz czy za rok nie będziesz się śmiał z tych bzdur które tu napisałeś. Ty gościu nie masz zielonego pojęcia o tragicznej kulturze gastronomicznej i chujowej architekturze. Stary ty sobie nawet sprawy nie zdajesz z tego jak bardzo, ale to kurwa bardzo w pizdu jak stąd do księżyca nie masz pojęcia o czym ty tu właśnie napisałeś, ale tak kurwa bardzo wchuj że aż wpizdu. Rozbawiłes mnie Stary. Poważnie. Ale nie tak troszeczkę, tylko w chuj bardzo. Beznadziejne jedzenie i architektura... O kurwa dobre stary!
Zgłoś
Avatar
ququa 2021-08-15, 15:42
Wiewór napisał/a:

Tak bo prawdę napisałem. Że Polska jest nic nie znacząca i chujowa? Mądry był bym jakbym pierdolił jak paski TVP?
No jak się porównamy do Somalii to rzeczywiście oplywamy w bogactwo. Ja jednak lubię iść śladem najlepszych więc w porównaniu do pierwszego świata jesteśmy bambustanem.
Nijaki. Tak. Wszystko tu jest szaro bure. Architektura chujowa. Beznadziejne jedzenie i tragiczna kultura gastronomiczna. Zero sztuki, znaczących artystów. Zero naukowców. Po prostu nijaki i mdły



Serio? do polskiej kuchni się dojebałeś? to gdzie ty się stołujesz w towarzystwie pomocy brata alberta ??

nie wiem jak tam u ciebie w kurwidołku, ale u mnie na wiosce to bogactwo jest widoczne dookoła, i na pewno nie jest nijaka i mdła
Zgłoś
Avatar
parapsychol 2021-08-16, 5:54
urodzony do walki w klatce
Zgłoś
Avatar
weedsoN71 2021-08-16, 17:33
Kurwa Wiewór czasami czytam twoje komentarze i się zgadzam z nimi, zdarza się tobie coś mądrego napisać, ale do kurwy nędzy Polacy tutaj nie rządzą, a ta banda co jest aktualnie u władzy to zwykłe podłe łachudry. Jesteśmy skłóceni na arenie międzynarodowej praktycznie z każdym, ponieważ jest tutaj robiony grunt pod interwencję w obronie demokracji i historia zatoczy koło kolejny raz Polacy utracą pełnię wolności na rzecz bankierskiej syjonistycznej elity, dla której pracuje nasz premierek pinokio. Niszczenie gospodarki, szalejąca inflacja i wszystkie złe rzeczy nie dzieją się z nieudolności, są zaplanowane. Ktokolwiek nie dostanie się do władzy jest za malutki żeby przeciwstawić się grze mocarstw i służb wywiadowczych. Jesteśmy kondominium pod żydowskim zarządem powierniczym i coraz głębiej sięgają do kieszeni i coraz bardziej zadłużają kolejne pokolenia, do czego dążymy?
Zgłoś