18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Svetlan 2013-05-03, 14:07 12
@Up
Bo trzeba być pojebem żeby robić sobie tunel w uchu.
Niech sobie robi ze swoim ciałem co chce. Nawet może sobie zrobić dodatkowy tunel w dupie. Ja mam prawo to hejtować, wyśmiewać i piętnować.
Zgłoś
Avatar
C................n 2013-05-03, 14:08 1
Marian Pudzianowski napisał/a:

Kompleksy to miała co najwyżej osoba, która tę kłódkę założyła. Widać bardzo go boli to, że ktoś wygląda inaczej i musi odreagować. Smutni ludzie.



Nom... podobne kompleksy mają ludzie którzy tępią pedałów (bo są inni i ich to boli:))... ja bym to nazwał walką z postępującym konformizmem społeczeństwa (każdy myśli że jest inny... a tak na prawdę takich oryginalnych ludzi jak on jest miliony np. ludzi z tunelami... więc nie widzę tu niczego odkrywczego)...
Zgłoś
Avatar
steve2341 2013-05-03, 14:08 3
Chujowi pierdolonemu bym ząbki powybijał...
Chuj mu do tego że ktoś ma tunel....
Ciemnogród.... jak ktoś nie nosi "Najek" i dresu, to odrazu jest brudas itp pozdro dla was typowe polaczki
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2013-05-03, 14:08
Do twarzy jej z tą kłódką
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-05-03, 14:16 9
Powiem tak, moja siostra ma tunele i niech sobie ma. Jedyne co mnie wkurwia w tym wszystkim to jebana moda i jej, kurwa, pierdolone owce. Coś kurwa staje się trendy, jazzy, czy supa-dupa-cool to zaraz wszędzie pojawiają się te kurwa hipsteroidalne lemingi, które nie mają własnego zdania tylko robią z siebie jebanych klonów i clownów. Jak nie jakieś wyjebane dziury w uszach to spodnie wąskie i do tego w chuj oczojebna koszulka. Potem to gówno staje się uciążliwe. Idę, kurwa, do Reserved czy Croppa, a tam, kurwa, rave party excelent, wszystko oczojebne jak kamizelka odblaskowa. WTF? To jakiś hipsteronazizm, że nie mogę sobie w sklepie kupić normalnej koszulki, bez jakichś pojebanych cekinów?

Ja pierdolę, mam ból dupy i już wiem jak czują się prawicowe chłopaki.
Zgłoś
Avatar
zlomiarz666 2013-05-03, 14:18 3
tak sie zastanawiam co sie dzieje z duza iloscia osobnikow na sadolu... Szczegolnie pierwsze komentarze... Nawet Bongman zahejtował "dobrze mu tak"... Kurwa mac jakie wy mieliscie baby w zyciu?! Od razu widac ze na zdjeciu to samica. Skad ten rodzaj meski w wypowiedziach
Zgłoś
Avatar
rzymcio9 2013-05-03, 14:22 4
MAM TUNELE !!!!
Czekam więc na flejm jakim jestem brudasem, jakiej to wielkości kłódki byście nie założyli, jaki jestem pojebany, jakie mam kompleksy, jak bardzo chcę zwrócić na siebie uwagę i jaki to ze mnie hipster, chyba niczego nie pominąłem.

ps. nie chodzę w rurkach, nie lubię bluz z kotami, nie jestem gejem
ps2. mam większe tunele od niej

Pozdrawiam
Szary student informatyki.
Zgłoś
Avatar
i7day 2013-05-03, 14:23
Na piździchu pewnie też ma kłódkę
Zgłoś
Avatar
aqq101 2013-05-03, 14:24 4
ale ból dupy w komentarzach
Zgłoś
Avatar
viktorx 2013-05-03, 14:38 10
HAHAHAHHA, frajerzy z tunelami się spinają w komentarzach. piękne.
Zgłoś
Avatar
wzlew 2013-05-03, 14:42
Mam na to wyjebane. Po całości. Od ogółu do szczegółu.
Zgłoś
Avatar
S................s 2013-05-03, 14:48
Idę o zakład, że to pic*

*pic- to taki fake tylko starosłowiański
Zgłoś
Avatar
benzedrine 2013-05-03, 16:01 1
najsmutniejsze jest to, że dziewczyna mogła zrobić sobie tunel x lat temu zanim stało się to modne, a i tak teraz zostanie wrzucona do jednego wora z tymi, którzy ślepo podążają za modą
Zgłoś
Avatar
C................n 2013-05-03, 16:31
noooo na pewno zrobiła go X lat temu.... jak reszta ludzi z tunelami ... można by powiedzieć że miała tunele zanim to się stało modne .... dziwne, że jak przychodzi na coś moda i wszyscy co idą razem z nią to zawsze powiedzą, że interesowali się tym już DUUUUUUUŻO wcześniej... tak było z JU KEN DENS (wszyscy nagle od zawsze interesowali się tańczeniem), MAST BI DE MJUZIK [czy też inny szajs] (to wszyscy kurwa nagle śpiewają... bo akurat ci co na czymś grają to faktycznie musieli poświęcić na to trochę czasu, więc są rozgrzeszeni ) lub też jakże słynne EM EM A (to akurat wielu samców traktuje jako swoiste przedłużenie kutasa i okazję do udowodnienia swojej męskości)... nie mówię, że już nie ma ludzi o oryginalnych zainteresowaniach lub też ludzi którzy faktycznie pasjonują się czymś bardziej pospolitym jak np. sztuki walki, jednak rozmywają się oni w tłumie konformistów (lub owieczek jak kto woli)
Zgłoś
Avatar
Trimeresurus 2013-05-03, 18:36 3
Pierdzielenie i tyle. Pies was trącał hejterzy, i to namiętnie. Sam tuneli nie mam, ale jakoś mi nie wadzą czy to tunele czy nieco więcej żelastwa na twarzy (wszystko jest dla ludzi, byle z umiarem), to niekoniecznie musi oznaczać ,,SPÓJRZCIE NA MNIE JAKIM JA ALTERNATYWNY/A" tylko zwyczajnie człowiek takie coś woli. Co prawda trendy na to też się robią, ale wrzucanie wszystkich do jednego wora to też przegięcie. Hipstera jednak jakoś da się jeszcze poznać, a jak ktoś faktycznie się bawi w tunele/tatuaże/skaryfikacje to nie raz człowiek co reprezentuje sobą i swoim intelektem o wiele więcej jak przeciętny użyszkodnik sadola, taka prawda.

Nie bójcie się innych ludzi dlatego, że sami nie macie jaj, by pokazać swój własny styl czy image.

Innymi słowy: chuj wam w dupsko
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie