18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Witam z okazji zbliżającego się święta wrzucam nagranie z obchodów I rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
Cytadela, Warszawa 1919r



Tak się powinno obchodzić święto Niepodległości!

"Cześć i Chwała Bohaterom!

Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-11-11, 1:02 1
nie chciało mi się czytać waszych wypocin, ale napiszę jedno:
niepodległość kiedyś a dziś to dwie różne sprawy
dziś mamy tłumy idiotów, którzy po "walce o niepodległość"(czyli wyruszenie na miasto 11stego) wrzucają fotki na FB, jak to każdy bojownik ojczyzny;
Zgłoś
Avatar
A................c 2012-11-11, 4:06
Coś pięknego ta pieśń!!
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2012-11-11, 12:00
Nie sądziłem, że przez noc dojdzie tyle odpowiedzi, ale trudno, po kolei.

napisał/a:

już jeden koleś ci wygarnął, że próbujesz tutaj się dowartościować i na chwilę zapomnieć, że jesteś białostockim kmiotem w Gdańsku to żeś się tydzień nie odzywał



Primo - taką mam pracę, że czasem mnie tydzień w domu nie ma. Przez najbliższy tydzień też mnie nie będzie, co wcale nie znaczy, że po twojej wypowiedzi skuliłem uszy i uciekłem pod stół.
Secundo - jeśli ktoś, po zwróceniu mu uwagi na niedoskonałości w jego poglądach bądź rozumowaniu, odgryza się nie argumentem, ale dopieprzeniem się do mojego prywatnego życia, pokazuje tym samym tylko i wyłącznie swój niski poziom i brak umiejętności prowadzenia merytorycznej dyskusji.

Qboos napisał/a:

Prometeus Coprophagus (...) - nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, ale swoimi wypowiedziami udowadniacie, jak bardzo jesteście ograniczeni. Nienawiść do innych narodów?



Gwoli ścisłości, bo z mojej pierwszej wypowiedzi mogło to nie wynikać w prost - nie gardzę Węgrami, gardzę członkami Jobbiku i innych ugrupowań spod znaku wzniesionej w górę prawej ręki, gdy lewa jest zajęta masturbacją przed portretem Adolfa bądź innego totalitarystycznego śmiecia. Niezależnie od tego, czy chodzi o obywateli Polski, Węgier, Francji, czy też Marsa.

Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
p................r 2012-11-11, 14:08
Prometeus Coprophagus napisał/a:

Primo - taką mam pracę, że czasem mnie tydzień w domu nie ma. Przez najbliższy tydzień też mnie nie będzie, co wcale nie znaczy, że po twojej wypowiedzi skuliłem uszy i uciekłem pod stół.



dobra nie pierdol, żeś się popłakał lewacka cipeczko i bałeś się tu zaglądać

Prometeus Coprophagus napisał/a:

Secundo - jeśli ktoś, po zwróceniu mu uwagi na niedoskonałości w jego poglądach bądź rozumowaniu, odgryza się nie argumentem, ale dopieprzeniem się do mojego prywatnego życia, pokazuje tym samym tylko i wyłącznie swój niski poziom i brak umiejętności prowadzenia merytorycznej dyskusji.



to jest życie pedale, myślisz, że kogoś obchodzi co masz do powiedzenia? Nie prawda, że wszyscy ludzie są równi. Prawnik, profesor czy lekarz nie będzie próbował z tobą rozmawiać gdy zobaczy twój parszywy ryj poprzebijany tunelami. Tak samo ja, gdy widzę że pierdolisz jak typowy lewacki pedał bity w dzieciństwie nie będę dyskutował, wolę się ponabijać, w przeciwnym wypadku pomyślisz sobie, że reprezentujesz tak samo wysoki poziom jak ja
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2012-11-11, 14:18
pesanserinusminor, wszystkich, którzy się z tobą nie zgadzają nazywasz "cipeczkami", "pedałami", et caetera? Swój niski poziom nadal potwierdzasz, co oznacza, że powinienem dać sobie spokój - zgodnie ze starą zasadą: nigdy nie kłóć się z głupcem, ktoś mógłby nie zauważyć różnicy.

Powodzenia w życiu.
Zgłoś
Avatar
p................r 2012-11-11, 14:29
Prometeus Coprophagus napisał/a:

esanserinusminor, wszystkich, którzy się z tobą nie zgadzają nazywasz "cipeczkami", "pedałami", et caetera? Swój niski poziom nadal potwierdzasz, co oznacza, że powinienem dać sobie spokój - zgodnie ze starą zasadą: nigdy nie kłóć się z głupcem, ktoś mógłby nie zauważyć różnicy.

Powodzenia w życiu.



tak sobie w mawiaj, na szczęście to nie ja jestem zdziwaczały i zakompleksiony

ps. nie musisz mi życzyć powodzenia, bo wiedzie mi się duzo lepiej niz tobie
Zgłoś