18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Łodzianin zwrócił uwagę grającemu na automatach Ormianinowi. Przybysz z Armenii ruszył za 36-latkiem i poderżnął mu gardło. Nożownik został szybko złapany, natomiast poważnie ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Do wydarzenia doszło między godz. 1 a 2 w nocy z niedzieli na poniedziałek. Łodzianin wybrał się na zakupy do sklepu nocnego przy ulicy Łagiewnickiej w Łodzi na Bałutach. Jego uwagę zwrócił Ormianin, który grał na automatach i głośno się zachowywał.

Nie wiadomo, co konkretnie krzyczał Ormianin. Był on już notowany za drobne przestępstwa w kartotekach policyjnych.

Mężczyzna uznał, że zachowanie Ormianina jest naganne i zwrócił mu uwagę. Wkrótce łodzianin wyszedł ze sklepu, zaś ormiański przybysz ruszył za nim. Następnie ktoś podszedł do 36-latka z tyłu i podciął mu gardło. Napastnik uciekł, zaś zakrwawiony i oszołomiony mężczyzna dotarł do domu i wezwał policjantów, a ci zaalarmowali pogotowie ratunkowe.

Napastnik z Armenii był pijany, miał promil alkoholu w organizmie. Został przewieziony do policyjnej izby zatrzymań. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

źródło
Zgłoś
Avatar
M................S 2013-11-16, 22:43 1
Prezydent powinien przeprosić, to z pewnością była prowokacja!
Zgłoś
Avatar
Robcio1207 2013-11-16, 22:46 5
Od Ormian to wy się odpierdolcie. Niestety mam do nich większy szacunek niż do większości rodaków...
Wiem co mówię, znam bardzo dobrze kilku, a nawet miałem okazję brać udział w ichniejszej wersji chyba bożego narodzenia. Jakoś chyba w kwietniu to wypada, a potem jest tydzień chlania dzień w dzień
Ale generalnie są lojalni i mili. Ten, o którym piszą w artykule na bank został sprowokowany przez Polaka. Ni chuja, żeby Polak podszedł do niego i z pełną kulturką poprosił o uciszenie. Prędzej sam wystartował.

PS. Ormianie są chrześcijanami dłużej od nas;-)
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-11-16, 22:46 2
Ormianie to chrześcijanie, chrześcijanie to bydło. Nic nowego.
Zgłoś
Avatar
tomysz1111 2013-11-16, 22:47
Ormianie to chyba w 90% są chrześcijańscy...
Zgłoś
Avatar
rAd_ 2013-11-16, 22:49
"Był on już notowany za drobne przestępstwa w kartotekach policyjnych."

Zgłoś
Avatar
Szlachcic_Cygański 2013-11-16, 22:54
Teraz tylko czekać, na Polskich Krzyżowców, którzy dzielnie będą walczyć z "muzułmaninem".
Zgłoś
Avatar
drukarka666 2013-11-16, 23:00
Wspaniałe źródło. Szczególnie, że już nie o wszystkim tak chcieli napisać!

Nożownikiem okazało się obywatel Armenii dobrze znany policji z działalności przestępczej. Miał ponad promil alkoholu w organizmie. Prokurator przedstawił mu zarzut usiłowania zabójstwa.

źródło: Express Ilustrowany

Więc nie pierdol, że się zaczyna, bo on już dawno zaczął. Panowie narodowcy go nie obserwowali? To co to kurwa za gospodarze, jak im się ormiański chuligan po ICH ziemi pałęta?!
Zgłoś
Avatar
MacGregor 2013-11-16, 23:16 6
Wykształcony plebsie. Ormianie jako jedni z pierwszych przyjęli chrześcijaństwo. Są tam najstarsze i najznamienitsze zabytki owej kultury, które nie są katedrami robionymi za kradziony hajs. Turcy, muslimy, wycięli w pień ich naród i ormianie mają z nimi srogą kosę. Mam znajomego z Armenii , urodził się tam, ale mieszka w Polsce całe życie, znam też jego rodzinę - w porządku ludzie, serio. Nie znam spoko ciapaka. Tak więc, robisz typie halo, nawołując do nienawiści na cały obcy kraj, jak jeden typek pijany coś zrobił. Każdego dnia jakiś najebany Kowalski krzywdzi całe rodziny i jest spoko... Ormianie to nie są kurwa terroryści czy ki huj.
Zgłoś
Avatar
krawacik3 2013-11-16, 23:26
Koleś widzę jest "antytolerancyjny". Najpierw zadzwonił po policję, żeby złapali zioma, a nie na pogotowie .
Zgłoś
Avatar
Eurek 2013-11-16, 23:26 1
Jaka spina mój Boże. Ale nie chce mi sie wklejać zdjęcia z maścią więc piw i tak nie zgarnę.

Chodzi mi o to że nie ważne czy muslim katolik chinol czy murzyn, ważne że OBCY ciął RODAKA! Pozatym nasz powinien jeszcze być z perspektywy prawa postrzegany jako funkcjonariusz publiczny (po akcji z zadzganym policjantem przez jakiegoś JP dzieciaka ten status przysługuje kazdemu kto zwraca uwage innej osobie jezli ta lamie prawo (w tym tez zaklucanie spokoju publicznego)) wiec jebany beż powinien dostac to dozywocie!
Zgłoś
Avatar
Robcio1207 2013-11-16, 23:30 1
@MacGregor
Masz kratę piwska u mnie:-)
Wystarczy sobie przypomnieć o ludobójstwie z roku bodajże 1914, gdzie turasy wymordowały ogromną liczbę ormian. Najlepsze w tym jest to, że do dzisiaj rząd turecki wydaje miliony dolarów, żeby ukryć wszystko, że to oni zrobili.
Zgłoś
Avatar
s7r 2013-11-16, 23:41
Dożywocie? Jeszcze chuja będziemy utrzymywać
Zgłoś
Avatar
Aneta18 2013-11-16, 23:56
A tam, pierdolenie. Lodz to prasosnowiec, kiedys po paradzie nakwaszeni rodzice wyruchali dziecko wczesniejh upieczone w piekarniku. Ten ormianin pewnie nawet nie istnial, byl wytworem sciemnionych pigul. Tak sie robi w baniaku jak ktos wpierdala 8 w 20 minut.
Zgłoś
Avatar
gurpegi 2013-11-17, 0:42 1
Ormianie są uznani za oficjalną mniejszość narodową w Polsce (jak Ukraińcy czy Niemcy). Żyją na naszych terenach od setek lat! Więc co się niby zaczyna?
Zgłoś
Avatar
m................e 2013-11-17, 5:57 1
mieszkam zaraz obok tego sklepu, widzę go z okna, bardzo często tam bywam i jakoś nikt nie słyszał o takiej sytuacji...
a nawet jak, to chuj, ze ormianin, tutaj zawsze się kręci w chuj bandytów, dresów, spieków i innego towarzystwa. w sklepie sam pare razy pomogłem kogoś wyjebać za drzwi (tylko żuli), zapewne ormianin nie był aż tak głośny, a łodzianin zapewne nie zwrócił jedynie spokojnie uwagi, wnioskuje biorąc pod uwagę kto tu się pląta o tych godzinach
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie