18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Szastprask 2021-09-11, 21:35 3
To tylko utwierdza w przekonaniu że suvy to pseudotetenowe gówno.
Zgłoś
Avatar
23456789 2021-09-11, 21:39 3
Śmieszne jest to że te auta są w leasingu zazwyczaj bo mało kogo tak naprawdę stać na kupno a ci ludzie wyżej srają niż dupę mają.
Miałem podobną sytuację, szkoda że akurat kamerka była zamontowana w drugim aucie. W moim przypadku za tamtym pajacem zatrzymał się inny kierowca i poprosił mnie bym był mądrzejszy i odpuścił bo się spieszy przez co ten pajac nie dostał nauczki a to tylko sprawiło ze poczuł się mocniejszy..
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2021-09-11, 23:44
Pralpunkt napisał/a:

Wiesz ile razy wzięła do gęby i w dupe żeby mieć te auto
Trochę szacunku



Mów ile jej zapłaciłeś
Zgłoś
Avatar
Laradzeki 2021-09-12, 0:52 1
Ale jednak to byl taki smiech przez lzy xd
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2021-09-12, 7:38 1
Nabiorą w leasing żeby parę lat poświrować.
Pod moim blokiem stoi nowa Panamera a blok stary w chuj. Ja nie wiem co ludzie mają w głowach.
Zgłoś
Avatar
cavern69 2021-09-12, 7:43
ra0mir napisał/a:

ję się nawet więcej gazu dawać a po dziurach nawet mi się nie śni żeby jeździć



Koszty robią żeby podatków nie płacić
Zgłoś
Avatar
KebabRemover 2021-09-12, 8:45 5
pocisnela babka pedałka za kamerką, mógł też troche zjechać ale w tym przypadku przepis był po jego stronie i musiał pokazać wyższość, kto tu jest panem, kto ma racje kto tu rządzi żeby sobie podbudować ego, a babka spokojnie mu pocisnela ze ma lepsze auto i odjechała, az pedałek śmiech wymuszał, zagłuszał tym śmiechem swoje obolałe ego.
Zgłoś
Avatar
Exclip 2021-09-12, 9:52 1
Na chuj ludzie kupuje te zasrane suvy, skoro nawet po dziurach się boja tym gównem jeździć. Pewnie żeby czuć się lepszym ze ma się większego........b
Zgłoś
Avatar
Adrian92 2021-09-12, 11:26
W dzisiejszych czasach mieć porządne auto to żaden problem dla większości społeczeństwa. Wystarczy pracować na normalnej umowie i auto bierzesz na kredyt.
Co innego kiedy stac Cię by kupic gotówką auto z salonu za swoje ciężko(badź nie) zarobione pieniadze.
Zgłoś
Avatar
Receiver75 2021-09-12, 14:44 2
ra0mir napisał/a:

Nabiorą w leasing żeby parę lat poświrować.
Pod moim blokiem stoi nowa Panamera a blok stary w chuj. Ja nie wiem co ludzie mają w głowach.



A Ty mieszkasz w starym bloku i nawet panamery nie masz. Gdzie ta twoja logika? Zarób, wyprowadź się i wtedy komentuj xd
Zgłoś
Avatar
Ajdahoa 2021-09-12, 15:59 2
Obserwuję ciekawe zjawisko utraty rozumu przez kobiety ... Ostatnie kilka lat pokazało jak spierdoliła im się mentalność
postrzeganie rzeczywistości. Zachowują się jak narcystyczne kurwy fanatyczki lgbt, masakra.
Zgłoś
Avatar
Sigonek 2021-09-12, 17:11
No ale kurwa to jest szczera prawda na temat polskiej mentalności. Niepisane prawo naszych dróg brzmi:
"Kto bogatszy ma pierwszeństwo" i drugie: "Kto bogatszy, ten szybciej jedzie". Efektem powyższych zależności jest notoryczne wymuszanie pierwszeństwa i siedzenie na zderzaku przez kmiotów z kompleksami, którzy świecą gołym chujem, bo wszystko idzie na ratę samochodu.
Zgłoś
Avatar
dominator76 2021-09-12, 17:27
a nastepnie zderzenie towarowym
Zgłoś
Avatar
100imiQtas 2021-09-12, 22:18
Ty się czepiasz w tym gorszym aucie a ona się spóźni do Biedronki.
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2021-09-13, 14:05
Receiver75 napisał/a:

A Ty mieszkasz w starym bloku i nawet panamery nie masz. Gdzie ta twoja logika? Zarób, wyprowadź się i wtedy komentuj xd



Cycu japa tam, wyprowadź się od rodziców i dopiero komentuj
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie