18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
anatomopatolog 2018-04-16, 10:07 4
A później płacz, że wszystko to wina kierowców samochodów... Kierowco patrz w lusterka i inne pierdolenie. W moim mieście na rozpoczęcie sezonu jednemu przyjebałem w ten durny łeb za wymuszanie itp. Szkoda mi tylko tych normalnych kierowców jednośladów, a tych jak na filmiku to rozjeżdżać.
Zgłoś
Avatar
lm65 2018-04-16, 10:27
Macie tam piękne widoki.
Zgłoś
Avatar
jbone 2018-04-16, 10:29 5
mordować motopedałów.ja zawsze spycham ich z drogi jak próbują kozaczyć
Zgłoś
Avatar
eMJay8086 2018-04-16, 11:11 6
Dobrze skurwysynom, niech się rozdupczają na zakrętach i dokładają kolejne krzyżyki na swoim zakręcie poniżej.
W weekend nie można spokojnie tam przejechać żeby jakiś debil ci nie wymusił/nie śmignął koło ciebie/nie zajechał itp.
I to pierdolone bzyczenie pilarek po obrotach, w dużych ilościach.
Wypierdalać na tor, nie szanuję!
Zgłoś
Avatar
jakubek500 2018-04-16, 11:18 7
Sam posiadam motocykl ale jak widzę KURWA co zrobili z tej Chabówki to mnie krew zalewa!!! Z drogi publicznej zrobili sobie tor jakies jebane MOTO GP!!!
Zgłoś
Avatar
h................5 2018-04-16, 12:28
up zamknij cipe
Zgłoś
Avatar
koxu42 2018-04-16, 12:44 2
Ból dupy biedaków których nie stać na motora żeby sobie pośmigać jest rzeczywiście zacny.
Zgłoś
Avatar
jeban 2018-04-16, 12:54 16
up biedaków? Większość z tego to zajechane używki za 10 tysięcy, rzeczywiście kupa kasy... Jeśli nie jesteś życiową pi zdą, to bez większego zaciskania pasa szybko odłożysz na takie cuś . Pytanie tylko po kiego?
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-04-16, 13:46 6
Wiosna idzie. Nowy sezon na świeże warzywa.
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-04-16, 13:52 15
koxu42 napisał/a:

Ból dupy biedaków których nie stać na motora żeby sobie pośmigać jest rzeczywiście zacny.


Normalny człowiek ma rodzinę i z nią podróżuje drogami publicznymi. Jak lubi adrenalinę, kupuje sobie sportowe auto i wynajmuje tor. Biedaki faktyczne i umysłowe, to własnie motopizdy na złomach za parę tyś, które nie jadą na tor, tylko leczą kompleksy nieudacznika, na publicznych drogach, zagrażając normalnym ludziom.
Zgłoś
Avatar
WeedLover 2018-04-16, 14:11 5
Jak to jest z motocyklistami kiedy umierają? Czeka się na śmieciarkę czy od razu zakopuje w rowie?
Zgłoś
Avatar
Alonso 2018-04-16, 15:28 4
Firmy ubezpieczeniowe powinny monitorować takie filmy w internecie i odmawiać wypłaty odszkodowania takim cwaniakom.
Zgłoś
Avatar
PanAndrzej666 2018-04-16, 16:49
a potem to pierdolenie ! "kierowco patrz w lusterka , motocykle są wszędzie" jak widać dosłownie bo i z góry potrafi spaść na Ciebie bo zapierdalać nie umie jeden z drugim
Zgłoś
Avatar
waloos 2018-04-16, 19:08
Jazda motocyklem to jest świetna sprawa, ale to co widzimy na filmie nie ma nic wspólnego z jazdą. To jest pierdolona popisówka niedojrzałych mentalnie dzieciaków, którzy chcą sie pobawić w Rossiego, ale żal im kasy na wyjazd na tor.

Gościowi pewnie nic się nie stało, na szczęście rozkurwił moto więc może już w tym sezonie nie wsiądzie na żaden sprzęt.

Swoją drogą takie wypadki to jest zawsze moto typu sport. Nigdy turystyk/crusier, bardzo rzadko naked, czasem cross (bo ich coraz więcej), a zdecydowana większość to sporty. A teraz zastanówcie się i poszukajcie w swoich znajomych, kto ma motocykl i jakiego go znacie.
Ja mam kilku i tak się składa, że właśnie Ci najwięksi debile, duże nieodpowiedzialne dzieci, mają sporty. To nie jest przypadek.
Zgłoś
Avatar
Biały_Orzech 2018-04-16, 19:41
ale ja tych kurwiów nienawidze
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie