18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
WB6988J - niech ma chwilę w internetach.

przy okazji komentarz ze strony tablica-rejestracyjna.pl:

"4 samochody brały udział w tej kolizji, z czego wina pójdzie na ostatni samochód, który nie wyhamował (młoda dziewczyna)
wiedz o tym ch*ju z mazdy że nagranie jest już na policji, więc kara cię nie ominie filmik jest przycięty, jest też wersja kilkominutowa, nie ma mowy o żadnym prowokowaniu wcześniej"

Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2017-04-04, 22:18
Przy wolnych innych pasach ciulostwem jest dawać się takiemu i zatrzymywać za nim, nie bacząc przy okazji na lusterka Oby gość beknął za to mimo wszystko

PS Gdyby nagrywający odbił na inny pas możliwym jest, że prowodyr zostałby "wyjebany" w dupę

PS Tak wiem w internecie każdy mądry Ale próbować warto.
Zgłoś
Avatar
marcel 1212 2017-04-05, 0:01
To tak, typo w z kamerką mógł pierwszy wrzucić kierunek - ale tego nie widzimy i nie dowiemy sie tego pewnie. tak czy siak typ do utylizacji.
Zgłoś
Avatar
Hikapik 2017-04-05, 19:27 1
kokos_123 napisał/a:



2. kierujący, jadący za nim, nie rozpoczął wyprzedzania;
3. kierujący, jadący przed nim na tym samym pasie ruchu, nie zasygnalizował zamiaru wyprzedzania innego pojazdu, zmiany kierunku jazdy lub zmiany pasa ruchu.


Specjalnie obejrzałem jeszcze raz i widać, że samochód z kamerką zaczął zmieniać pas jakieś pół sekundy przed tym, jak w mazdzie uruchomił się kierunkowskaz.
Kierunkowskaz ma sygnalizować zamiar, a nie fakt dokonany. Po wrzuceniu kierunkowskazu kierowca mazdy miał obowiązek upewnienia się o możliwości przeprowadzenia manewru.
Zgłoś