18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:37
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Idiota z cysterny.
sylwek1191 • 2014-07-02, 18:49
Okolice Magnuszewa przed Kozienicami, kierowca cysterny spowodował wypadek jadąc środkiem drogi



Materiał nagrany przez znajomego, wiec nie było
Zgłoś
Avatar
OjciecStiflera 2014-07-02, 20:14 5
Tirowcom obowiązkowo powinni robić testy na inteligencję. 95% kierowców chodziło 13lat do podstawówki a z polskiego to znają tylko " Jak droga na ...". Jak wejdziesz z takim w rozmowę to ręce opadają i to pytanie "A ty też jeździsz??"
A jak mu powiesz że jeździsz w serwisie busem po całym kraju to już jesteś niżej w hierarchi.
A do szwagra to niech ustawi kamere lepiej bo deskę widać. Też mam rejestrator i już mam kilka tematów na pierwszy materiał.
Zgłoś
Avatar
cola1111 2014-07-02, 20:15 2
I tak to jest jak jakiś nieświadomy rowerzysta, kierowca furmanki czy innego wolnobieżnego chujostwa tamuje ruch. Jedynym wyjątkiem który mnie nie wkurwia to traktory rolnicze, bo rolnicy jakoś muszą dojechać na pole ale rowerzyści mogą śmiało wsiąść do autobusu albo zapierdalać na poboczu, poza tym większość nowych ciągników wyciąga te 40km/h więc nie jest aż tak źle. A typek z furmanki to chyba cofnięty w czasie, 50lat temu to jeszcze by miało usprawiedliwienie ale dziś??!
No ale wina i tak jest po stronie kierowcy ciężarówki, no cóż mamy takie drogi i to jest ryzyko zawodowe ;D Za żadne pieniądze nie poszedłbym jeździć na ''TIR'ach'' w Polsce, praca strasznie stresująca a płaca i tak g**a.
Zgłoś
Avatar
adamsok 2014-07-02, 20:15
Tak to jest jak nie działa ABS, myślę że gdyby system był sprawny to koleś by co najwyżej rozdupcył tą furmankę
Zgłoś
Avatar
Michno 2014-07-02, 20:15 3
To nie jest cysterna tylko silos.
Zgłoś
Avatar
DiabełzPiekła 2014-07-02, 20:17 3
OjciecStiflera napisał/a:

Tirowcom obowiązkowo powinni robić testy na inteligencję. 95% kierowców chodziło 13lat do podstawówki a z polskiego to znają tylko " Jak droga na ...". Jak wejdziesz z takim w rozmowę to ręce opadają i to pytanie "A ty też jeździsz??"
A jak mu powiesz że jeździsz w serwisie busem po całym kraju to już jesteś niżej w hierarchi.
A do szwagra to niech ustawi kamere lepiej bo deskę widać. Też mam rejestrator i już mam kilka tematów na pierwszy materiał.


Wildze mamy samych znawców. Wakacje się zaczęły i gmbaza komentuje. Test na inteligencje proponuje Tobie kolego wyżej. Zapoznaj się ze statystykami wypadków, a dopiero potem oceniaj. W każdej grupie społecznej czy to u motocyklistów czy u "truckerów" znajdzie się czarna owca, a wrzucanie wszystkich do jednego worka jest nie na miejscu. Chyba ze mówimy o gimbazjalistach to wtedy ok, bo dla nich już nie ma ratunku
Zgłoś
Avatar
P................7 2014-07-02, 20:18 2
sylwek1191 napisał/a:

Okolice Magnuszewa przed Kozienicami, kierowca cysterny spowodował wypadek jadąc środkiem drogi



Materiał nagrany przez znajomego, wiec nie było



Twój kolega miał szczęście, że poszło po oponie która pierdolnęła i zmieniła trajektorie lotu gościa z cegłami inaczej stanowiło by to co najwyżej materiał dowodowy na sprawie i pewnie nie byłoby na tej stronie
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2014-07-02, 20:19 5
maksymilian45 napisał/a:


Może jak kiedyś podejmiesz pracę to zdasz sobie sprawę że twój szef w dupie bedzie mial że przed chwilą miał miejsce wypadek, ze metoryt rozjebał ulicę. Bierz siekiere, wycinaj drzewa, wylej asfalt i ludzi/towar masz dostarczyć na czas!


Jak takiego masz szefa to go zmień! Trochę szacunku do siebie. Jesteś pracownikiem, a nie niewolnikiem.
Zgłoś
Avatar
Sliski 2014-07-02, 20:23 2
Na pełnym ekranie tuż przed pierdolnięciem po heblach widać dwa mignięcia kierunkowskazu na naczepie, ewidentnie brał się za wyprzedzanie więc temat z innym winnym zamknięty. Skręcone koła tłumaczą również czemu wyjebało mu się w poprzek drogi.
Zgłoś
Avatar
luki211 2014-07-02, 20:23 2
Nie czepiam się, ale to nie jest cysterna.
Zgłoś
Avatar
adamp. 2014-07-02, 20:27
pierdole, zeby ciezarowka musial pizdy w osobowkach wyprzedzac....
Zgłoś
Avatar
ukcioo 2014-07-02, 20:27
tyś kurwa cysterne widział...
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2014-07-02, 20:28
Jaki polecacie rejestrator jazdy do 250zł?
Zgłoś
Avatar
omegaGRF 2014-07-02, 20:43
Kolega tez udany. Zamiast wyskoczyć zobaczyć co z kierowcami, przygotować gaśnice lub chociaż pomóc odłączyć akumulatory to sobie chodzi i ogląda. Az strach miec wypadek w tym kraju. MASAKRA.
Zgłoś
Avatar
z................x 2014-07-02, 20:47 2
Maciejb4

Co ty pierdolisz, nie widzisz, że pojeb przez dłuższy czas jechał śodkiem drogi, aż nie jebło? Tym zjebom z ciężarówek powinni robić obowiązkowe badania psychiatryczne.
Zgłoś
Avatar
andreas_k 2014-07-02, 20:52 2
Poruszająca się ciężarówka na drogach to jeżdżąca ściana, więc kierowca takiej ściany powinien zdawać sobie sprawę z rozmiarów tej ściany i energii kinetycznej jaką to posiada.
Nic go nie tłumaczy, powinien zachować szczególną ostrożność przymierzając się do wyprzedzania, nieistotne kogo/czego.
Ale jakim cudem nie widział z naprzeciwka jadącego busa z plandeką, widząc wszystko nad osobówką, to nie mam pojęcia...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie