18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
ValvePlsFix 2013-08-04, 21:02 1
Kocham psy, ale właśnie straciłem 2.5 minuty mojego życia.. nie mogłeś tego streścić w dwóch zdaniach?
"Wpadłem na pomysł, żeby nauczyć mojego psa otwierać windę. Udało się."
Ja pierdolę.
Zgłoś
Avatar
ginekologamator 2013-08-04, 21:05
moze trzeba tak zrobic ze wszystkimi filmami, ksiazkami i muzyka. Rocky Balboa trwajacy 20 sec aby ludzie czasu nie marnowali
Zgłoś
Avatar
chlusniembousniem 2013-08-04, 21:53
To masz specjalną windę do domu?
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2013-08-04, 22:04
Dobra, teraz pokaż jak wybiera piętro cwaniaku.
Zgłoś
Avatar
ginekologamator 2013-08-04, 22:20 2
to musze jeszcze nauczyc go tam stolek przynosic, tworca windy byl karlofobem i guziki sa w chuj wysoko
Zgłoś
Avatar
facio945 2013-08-04, 23:33
Dobra ale po chuj uczyć psa naciskania przycisku od windy jak i tam w windzie nie będzie umiał jechać do góry i w dół
Zgłoś
Avatar
ginekologamator 2013-08-04, 23:52
Bo gdy ty juz dojdziesz do windy, bedzie czekala otwarta:)
Zgłoś
Avatar
Cyjanek 2013-08-04, 23:58 4
Szwy napisał/a:

a Pluto to ciota i chuj.


Za obrazę mojego psa masz wpierdol.
Zgłoś
Avatar
ksztodrwysz 2013-08-05, 0:30
dobry filmik
Zgłoś
Avatar
qwachu 2013-08-05, 10:32 2
Pfff.. Mój to się nauczył otwierać drzwi z domofonem i do mieszkania nie sięgając do nich (za pomocą frajera), przy okazji sam wyprowadzając się na spacer (czyli przed dom na słoneczko): Jak miał dość, po prostu podchodził pod klatkę, szeknął 2 razy i zawsze jakiś frajer znalazł się, żeby go wpuścić... Albo klapnął na wycieraczce i przechodzący sąsiad zapukał, chyba, ze nie przechodził nikt to szczeknął.. a wtedy znalazł się frajer co go wpuścił Napił się, zjadł chrupka i dalej na dwór siedzieć przed blokiem

Szybka naukę miał z pilnowania się pod sklepem. Nauczył się po pierwszym kopie komendy zostań. I kto mówi, że kary cielesne nie uczą?

Kiedyś próbowałem przyuczyć go chodzenia na sznurku, ale jak usłyszał, dźwięk klamry obroży, to jak się skubaniec cieszył, ze mało chaty nie rozwalił. Straży miejskiej jak się dopierdalała, mówiłem, że jestem przeciwko niehumanitarnemu traktowaniu zwierząt "A jakby panu coś takiego na szyję założyć?", "Zrobiłby pan coś takiego swojemu przyjacielowi, albo dziecku? Przecież to członek rodziny!", "Psy razem z ludźmi żyją już dziesiątki tysięcy lat i jakoś żadne z tych gatunków nie wyginęły.." etc. + zabarwienie nawiedzonego Animalsa/Green Piss(a). Wariatów nikt nie lubi, także buraków się unika, a jak się dopierdoli to zawsze psem można poszczuć
Zgłoś
Avatar
vajron 2013-08-05, 15:25
@qwachu kurwa o czym ty mówisz? I w jakim języku ty napierdalasz?
Zgłoś