18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:37
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Avatar
siedlik 2014-08-01, 19:09
Zostal przycisniety na plocie, i chyba raczki mu przejechal. Tylnie kolo prawie go zgniotlo ale samochod podskoczyk w tym czasie. Wiec chyba zebra polamane i raczki polamane. Bedzie zyl.
Zgłoś
Avatar
brolly_templar 2014-08-01, 19:19 1
Dowód na to, że starsi ludzie powinni dostawać czasowe prawo jazdy. Kobita nie powinna ruszać dziecka, mogła przerwać rdzeń kręgowy jeśli wystąpił by uraz kręgosłupa.
Zgłoś
Avatar
damon358 2014-08-01, 19:43 4
Kremil napisał/a:



dobry idiota jesteś, miała go tam zostawić ?
jak zabierała to auto dopiero opadało ... ale Ciebie bym zostawił na dobite



Ty dobry idiota jesteś, widać że jeszcze podstawówka bo tam nie mają przysposobienia obronnego.
A jakby dziecko miało jakiekolwiek uszkodzenie kręgosłupa w jakimkolwiek odcinku to podnosząc je jest bardzo duże ryzyko że dziecko zostanie wyżej wymienionym "warzywem" i zostanie uszkodzony rdzeń kręgowy.
Mądra policja.pl

"Postępowanie w przypadku urazu kręgosłupa:

• Wezwij pomoc.
• Dokonaj podstawowej oceny stanu poszkodowanego oraz mechanizmów zdarzenia.
• Poszkodowanego zostaw w pozycji pourazowej i w miejscu, gdzie doszło do urazu. Tylko w stanie wyższej konieczności (brak podstawowych oznak życia, niebezpieczeństwo w miejscu, w którym znajduje się poszkodowany) zmień jego pozycję albo ewakuuj z miejsca zdarzenia.
• Zabezpiecz odcinek szyjny kręgosłupa: załóż poszkodowanemu kołnierz ortopedyczny lub obłóż jego głowę kocem albo kurtką.
• Okolice lędźwi, kolan i kostek wypełnij miękkimi tkaninami, a wzdłuż tułowia, w celu stabilizacji, ułóż zrolowane koce, kurtki lub inne przedmioty dostępne w miejscu zdarzenia.
• Zabezpiecz poszkodowanego termicznie i przez cały czas kontroluj jego funkcje życiowe.

Pamiętaj! Zabezpieczaj osobę poszkodowaną w pozycji zastanej. Ogranicz do maksimum jej poruszanie się, sam również unikaj zbędnych ruchów.
"
Zgłoś
Avatar
issenpl 2014-08-01, 20:49 1
menelreoot napisał/a:

Ja rozumiem szok i tak dalej, ale targać tak dzieciaka którego pierdolnął samochód, to naprawdę świetny sposób jeśli kobieta marzyła o hodowaniu warzyw, a nie ma ogródka.


Nie rozumiesz. Nie brałeś udziału w wypadku. huju
Zgłoś
Avatar
K................l 2014-08-02, 0:16 1
damon358 napisał/a:



Ty dobry idiota jesteś, widać że jeszcze podstawówka bo tam nie mają przysposobienia obronnego.
A jakby dziecko miało jakiekolwiek uszkodzenie kręgosłupa w jakimkolwiek odcinku to podnosząc je jest bardzo duże ryzyko że dziecko zostanie wyżej wymienionym "warzywem" i zostanie uszkodzony rdzeń kręgowy.
Mądra policja.pl

"Postępowanie w przypadku urazu kręgosłupa:

• Wezwij pomoc.
• Dokonaj podstawowej oceny stanu poszkodowanego oraz mechanizmów zdarzenia.
• Poszkodowanego zostaw w pozycji pourazowej i w miejscu, gdzie doszło do urazu. Tylko w stanie wyższej konieczności (brak podstawowych oznak życia, niebezpieczeństwo w miejscu, w którym znajduje się poszkodowany) zmień jego pozycję albo ewakuuj z miejsca zdarzenia.
• Zabezpiecz odcinek szyjny kręgosłupa: załóż poszkodowanemu kołnierz ortopedyczny lub obłóż jego głowę kocem albo kurtką.
• Okolice lędźwi, kolan i kostek wypełnij miękkimi tkaninami, a wzdłuż tułowia, w celu stabilizacji, ułóż zrolowane koce, kurtki lub inne przedmioty dostępne w miejscu zdarzenia.
• Zabezpiecz poszkodowanego termicznie i przez cały czas kontroluj jego funkcje życiowe.

Pamiętaj! Zabezpieczaj osobę poszkodowaną w pozycji zastanej. Ogranicz do maksimum jej poruszanie się, sam również unikaj zbędnych ruchów.
"



nawet jak by miało to co ZOSTAWISZ do dobicia przez auto? które moze dalej cofnąć .... tez jestes idiota

To Ty wzywasz pomoc a auto dobije Twoje dziecko gratulacje baranie
Zgłoś
Avatar
kothletino 2014-08-02, 1:19 1
Novac napisał/a:

No kurwa nie mogę oglądać takich filmów! Tyle już tego widziałem a i tak za każdym razem ciśnienie mi skacze jak widzę wypadek z udziałem dziecka. Tak wiem to sadol. Tak jestem rodzicem.


Mam identycznie.
Zgłoś