18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
IPeIPe 2013-11-20, 19:51 12
@krasikk
@Mathek
Dwóch użytkowników Iphona, którzy oskarżają o ból dupy innych a w komentarzach to właśnie tych dwóch delikwentów pokazało największy ból dupy. Rzekłbym ból dupy przecwelonego pedofila w hamerykańskim "więźniu".
Mam w domu Ipad 2, Iphone 4 i samsunga s4. I powiem tyle, że wszystko jeden chuj, no jednak nie,samsung jest z tego zbioru najlepszy i jednocześnie najtańszy. A co do filmiku idealnie pokazuje panujące realia
Zgłoś
Avatar
jarro90 2013-11-20, 20:26 1
Wie ktoś jak ta nutka się nazywa od 2:31? Gdziś to już słyszałem ale nie pamiętam gdzie
Zgłoś
Avatar
r................5 2013-11-20, 20:50
No kurwa widać samsungi i inne chujstwa się zrzuciły na kampanię przeciwko ich konkurencji (gdyby nie byli konkurencją to by nie było takich filmików)
Zgłoś
Avatar
Cmxku 2013-11-20, 22:01
sam mam SIII(android) ale jakąś nie hejtuje iphone. ich hajs, i ich sprawa co ludzie wybieraja.
Zgłoś
Avatar
Spikeel 2013-11-20, 22:25
Do Galaxy S3 mogę podłączyć każde urządzenie na USB (mysz, klawiature, pendrive'a, pad od PS3) i wszystko działa ^^
Zgłoś
Avatar
nynek345 2013-11-20, 22:49
Aj pierdolicie, każdy kupuje co chce, mi tam do szczęścia nie potrzeba zajebistego aparatu, procesora i innych bajerów jak w komputerze. Jak ktoś chce to niech się bawi w wydawanie pieniędzy na gadżety, jego sprawa. Co do filmiku, od razu podniosły się głosy fanów i antyfanów, zajebista sprawa ile jedno pierdołowate gówno potrafi narobić zamieszania Wracając do iPhona, uważam że to dziadostwo nie warte swojej ceny.
Zgłoś
Avatar
nowepozycje 2013-11-21, 0:15
wyślę to mojemu ulubionemu robotowi. żeby mu tylko olej nie pociekł z wściekłości
Zgłoś
Avatar
Nameless 2013-11-21, 4:38
@IPeIPe
Fajnie masz jak porównujesz iPhone 4 z Samsungiem S4 iPhone 4 jest 3 lata starszy.
Zgłoś
Avatar
Sonozoki 2013-11-21, 11:36
@jarro90 to nyan cat
Zgłoś
Avatar
kalosz90 2013-11-21, 16:42
@krasikk

Zajeżdża cebulą od frajera, który pewnie robi w Anglii na zmywaku i cieszy się, że odłożył na jakże prestiżowego srajfona z emejzonu. Każdy kupuje to co lubi, jednak nie możesz twierdzić, że ktoś nie lubi Appla bo jest drogi (chociaż te ich podzespoły, ponad 50% marży, aaa szkoda gadać). Sam dałem za androida więcej niż warte jest to jabłkowe gówno, chodzi tylko o zamknięcie tego systemu na cokolwiek. Ale gadaj z takim....
Zgłoś
Avatar
gryzly123 2013-11-21, 16:47
iPhone nie jest złym urządzeniem, zrobią ekran 4,5 cala minimum i za pół ceny to będę pierwszy stał w kolejce. Ale do rzeczy - wszystkim bóldupiącym drojdowcom i ajfoniarzom śmieję się w twarz, bo ten filmik nie jest o iphonie. W sensie że widać iphony, ale to przenośnia wszystkich urządzeń elektronicznych, nie tylko telefonów. Po prostu wszystkie urządzenia są tak robione, żeby się szybciutko pierdoliły (celowe postarzanie produktu).
Zgłoś
Avatar
vthcv 2013-11-21, 20:21
Tak właśnie firma Apple przedstawia nas,ludzi którzy są uzależnieni od ich produktów "_"
Zgłoś