18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Atak Talibów na konwój amerykański w zachodnim Afganistanie (coś mi świta, że nasz stary rejon Ghazni) Bala Buluk dystrykt Farak .
W wyniku eksplozji od ran zmarło 4 żołnierzy.

Zgłoś
Avatar
marecky86 2018-12-07, 12:37
No to pojechali chłopaki, powalczyli na wojnie... Co za durny sposób na oddanie życia...
Zgłoś
Avatar
arturek1 2018-12-07, 12:45
No i chuj no i cześć.
Wy jesteś jacyś, napiszę ładniej, niedorobieni? Rozumiem rozjebali im pół kraju, ale kurwa politycy i lobbyści, którzy są odpowiedzialni de facto za destabilizacje regionu, aleee nieee "Wy Wielcy Sadole" cieszycie się z śmierci żołnierzy, żołnierzy tylko i wyłącznie szarych szeregowych i do tego że to ich wina? 15 lat okupacji? ropa z tamtych terenów w tankowcach posprzedawana innym krajom to też wina tych żołnierzy? Każdy w rodzinie znajomych ma kogoś na służbie, i każdy chce przeżyć zarobić spokojnie żyć
ps Stalin by Was u siebie widział przy biurku
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2018-12-07, 15:40 2
@Salieri16000 ty to jednak jesteś przychlast, a na początku miałem Cię za porządnego człowieka... Napisał Ci czarno na... biało na czarnym! "Hummer to cywilna wersja Humvee i >>>>>>>>>>>>>>>tak potocznie też się mówi na te samochody<<<<<<<<<<<<<<<<<<<" Tak, cywile (czesto) mówią potocznie na te auta hummer i pogódź się z tym, tak się przyjęło, nikogo nie obchodzi jaki to model, jak się oficjalnie nazywa, jaki ma numerek i czy wsadzałeś w jego rurę pytonga. Coś tam się znasz, mógłbyś zabłysnąć i czasem błyszczysz, ale już któryś raz robisz z siebie zwykłego bufona. Ogarnij się. "jest cholernie duża różnica między Hummer a Humvee" Nie nie ma. I tak, jest. Nie jest to istotna różnica z punktu widzenia kogoś kogo to nie interesuje, a interesować nie musi. Zachowałeś się jak Ci pajace którzy krzyczą na ludzi (w anglojęzycznych krajach), że to nie boat, to ship, bo ich ego boli jak nazwą ich "stateczek" łódką. Ponawiam mój apel: ogarnij się!
Zgłoś
Avatar
z3r0c00l1337 2018-12-07, 15:50
Żydki mają dość mięsa armatniego, dadzą rade.
Zgłoś
Avatar
TłustyManat 2018-12-07, 18:59
Ja pierdole ale oni się cackają z tymi talibami

Kiedyś to zrzuciłeś 2 atomówki i wszystko było w porządku,
teraz rzucisz plasterkiem boczku w brudasa i wszystkim odpierdala...
Zgłoś
Avatar
Rejti 2018-12-08, 0:02
Odkładając na bok sadolowe wygłupy, w tym ataku zginął stary znajomy mojego narzeczonego z czasów kiedy uczył się w West Point. Niby pierwsze pytanie jakie się nasuwa, to po co on się tam pchał, ale z tego co usłyszałam facet był w siłach specjalnych, a tam nie ma woli, jest przydział. Zostawił żonę w 5-tym miesiącu ciąży. Dla mnie Amerykanie w tamtym regionie to najeźdźcy jak i wszyscy przed nimi, ale nie śpieszy mi się z osądzaniem, bo facet nie znalazł się tam z własnej woli. My już wiedzieliśmy o ataku dzień po, ale dopiero teraz zobaczyłam wideo, i to jeszcze na sadolu he... Jak dla mnie to oni tam zginęli na miejscu, wszyscy. Powiedziałam mu że jest w necie wideo z tego ataku, odpowiedział że nie chce tego oglądać. Chujowa sprawa.
Zgłoś
Avatar
kreatywnakrowa 2018-12-08, 11:39
mg_schutze napisał/a:

Oj krowo idź zjedz trochę trawy bo gwiazdorzysz

militarytimes.com/news/your-air-force/2018/11/28/pentagon-identifies-t...


Gdybyś znał angielski idioto doczytałbyś, że Andar to nie Bala Buluk. Dzieli je odległość skromnych 700 km. Dodam, że w tym dniu doszło do wielu ataków zarówno na siły Nato jak i wojska USA.

Zgłoś