18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 52 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Sportowe osiągnięcie - teraz popularne
🔥 GTA Darłowo - teraz popularne
Igrzyska Olimpijskie
wtyu • 2024-07-25, 14:28
Okradziona reprezentacja Australijskich kolarzy.
Dzień wcześniej reprezentacja Argentyny w piłce nożnej ojebana z zegarków i biżuterii podczas treningu.
A to dopiero początek igrzysk które się nawet oficjalnie nie zaczęły xD

Zgłoś
Avatar
Wacław 2024-07-25, 16:38
Durkacz zrezygnował z igrzysk bo wie że tam będzie grubo jak świat nigdy nie widział, niby że chory tak hm.
Zgłoś
Avatar
Cycu320 2024-07-25, 16:56 2
To kara za tą flagę 0:34...
Zgłoś
Avatar
kwas79 2024-07-25, 17:01
Władze francuskie powinni im jeszcze wjebać po mandacie za zaśmiecanie i robienie czarnego piaru w socialach.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-07-25, 17:22 2
Dodam tylko że kradzież była w Belgii w Brukseli a nie Francji. i nie do końca okradli bo jak widać sprzęt został znaleziony w parku.
Zgłoś
Avatar
Insaner 2024-07-25, 17:30 2
dżonyłojlker napisał/a:

Tak się ostatnio zastanawiałem, co francja zrobi ze swoimi małpami, by olimpijczycy byli bezpieczni. W wiadomościach widziałem, że poustawiali takie kraty i utworzyli z nich tunele, by mogli się nimi poruszać ludzie, ci widać stanęli gdzieś poza strefą. Niech się cieszą, że auto nie spalone.



Ci idioci wprowadzili strefę z zakazem lotów w promieniu 150 KILOMETRÓW od miejsca igrzysk. To zabawne, bo sądzę że jednak większe prawdopodobieństwo zamachu to mają ze strony jakiegoś inżyniera czy lekarza z pasem szahida niż zamachu z wykorzystaniem samolotu...
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-07-25, 17:31 12
pazuzu napisał/a:

Dodam tylko że kradzież była w Belgii w Brukseli a nie Francji. i nie do końca okradli bo jak widać sprzęt został znaleziony w parku.



Nie wiem gdzie ty tam widzisz znalezione rowery. Raczej sterta śmieci, jakieś części, stół do masażu i małpie odchody.
Gość powiedział, że tych rowerów z nagrania nie zajebali bo na szczęście nie były w samochodzie.

Powinieneś pracować w TVN z taką zajebistą percepcją rzeczywistości
Zgłoś
Avatar
176EFILIPI01 2024-07-25, 17:41
luk126 napisał/a:

Wczesniej jedna z australijskich zawodniczek została zgwalcona praw grupę 5 mężczyzn.



Jakis link podrzucisz?
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-07-25, 17:49 3
Bul_od_bytu napisał/a:

Nie wiem gdzie ty tam widzisz znalezione rowery. Raczej sterta śmieci, jakieś części, stół do masażu i małpie odchody.
Gość powiedział, że tych rowerów z nagrania nie zajebali bo na szczęście nie były w samochodzie.
Powinieneś pracować w TVN z taką zajebistą percepcją rzeczywistości



A ja coś pisałem o rowerach?? sam coś piszesz ze zajebali rowery a potem ze nie zajebali, widać powinieneś pracować w tv republika to ich poziom 🙂
Zgłoś
Avatar
700_LTA 2024-07-25, 18:26 4
Nie wiem czyj to pomysł żeby igrzyska urządzać w środku dżungli .
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-25, 18:44 1
Okradzeni z zegarków i biżuterii.

Za moich czasów na zawody brało się spodenki i majtki na zmianę.
Zgłoś
Avatar
Radian1 2024-07-25, 18:56 1
Jarosławkaczyński napisał/a:

Pewnie sama ich sprowokowała np ubiorem



Myślę że może nawet samą płcią
Zgłoś
Avatar
DonaldDown76 2024-07-25, 19:03 4
Czepiacie się ,Von der Leyen nie widzi problemu
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-07-25, 20:23 2
Radian1 napisał/a:

Myślę że może nawet samą płcią


Czasem nawet nie są aż tak wybredni. Ale faktycznie, jak ktoś lub coś ma otwór i ucieka niewystarczająco szybko, ci dżentelmeni wykorzystają okazję.
Zgłoś
Avatar
Ghost1991 2024-07-25, 20:46
mocny gaz
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-07-25, 21:17 3
pazuzu napisał/a:

A ja coś pisałem o rowerach?? sam coś piszesz ze zajebali rowery a potem ze nie zajebali, widać powinieneś pracować w tv republika to ich poziom 🙂



Rzeczywiście kolarzom zajebali wrotki, krążek do hokeja i stół do masażu. Chyba marzysz o ojebaniu czarnej knagi, ale nie wiesz jak to taktownie powiedzieć by nie wyjść na pedała. Próbuj dalej
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie