18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Avatar
hujos 2013-08-23, 23:23 2
Loaloa napisał/a:

Ja na przykład jestem za tym, żeby w podobny sposób dyskryminować katoli. Jakby nie patrzeć, to katolicyzm jest przyczyną znacznie większej liczby przestępstw niż jakkolwiek pojmowane "pedalstwo". Dlatego kocham kraje, w których ta zaraza jest ustawowo tępiona.



Pierdolnij się w łeb. Powiedz mi jakie przestępstwa wywołuje katolicyzm? Nie pamiętam, żeby mój dziadek oblał kwasem babcię za to, że wpierdoliła sobie kawałek szynki w piątek.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-08-23, 23:42 2
cveljan napisał/a:

prawda jest taka, że w rosji też mają ujemny przyrost naturalny i muszą tępić zboczenia bo za 50 lat będą mieć samych gejów-emerytów i czeczenów(z tym że ci się rozmnażają bardzo dobrze)


Rozpierdala mnie ta retoryka na świecie panuje przeludnienie i głód a tu trzeba się rozmnażać jak jebane króliki. Jedyny sposób na utrzymanie takiej ilości ludzi to GMO a tego nie da się zrobić bo na GMO są patenty. Z pracą coraz trudniej. Coraz większa automatyzacja oznacza kurczenie się globalnego rynku pracy. Już przez to globalna ekonomia ledwo zipie. A tu za rogiem mamy drukarki 3D na których można robić niemal wszystko. Ale chuj ruchajmy się po to aby nasz kraj był silny. Chuj z tym że przez to ludzkość będzie miała przesrane. A czy nie zadaliście sobie pytania iż spadek dzietności właśnie wiąże się z naturalną potrzebą ograniczenia populacji ?? Może kurwa nie chcę tworzyć nowego życia tylko po to aby przebywało na takim popierdolonym świecie gdzie pieniądz jest ważniejszy niż życie ludzkie.
Zgłoś
Avatar
Prokurator 2013-08-24, 0:01
@McMenel Oczywiście, problem tylko z tym, że prawie każde EUROPEJSKIE państwo ma ujemny przyrost naturalny. W głębokim chuju mam resztę świata, kiedy widać coraz silniejszą ekspansje na tereny zamieszkiwane przez ludność cywilizowaną (czy. Białych) żółtych azjatów i naszych przyjaciół z bliskiego wschodu o kolorze skóry gówna ja martwię się o los właśnie białej cywilizacji, która stworzyła ten świat.

A na zarzut ze strony wiecznie pokrzywdzonych działaczy na rzecz praw zwierząt odpowiadam tak jestem kurwa rasistą.
Zgłoś
Avatar
isotop 2013-08-24, 0:20 2
cveljan napisał/a:

prawda jest taka, że w rosji też mają ujemny przyrost naturalny i muszą tępić zboczenia bo za 50 lat będą mieć samych gejów-emerytów i czeczenów(z tym że ci się rozmnażają bardzo dobrze)



Prawo w Rosji nie zakazuje bycia gejem/lesbijką, tylko zabrania propagowania tego. Tak czy owak kiedyś rosyjscy homosie się zestarzeją i będą pobierać emeryturę od Matuszki Rassiji. Nie za bardzo zatem rozumiem co masz na myśli... żeby władza zmusiła gejów do żenienia się i robienia dzieci? Że władza zmusi lesbijki do rozkładania nóg przed heteroseksualnymi, zapewne jeszcze "rasowo czystymi" Rosjanami (przecież Czeczeńcy Cię bolą)? Spokojnie, homosiów zawsze jest tyle samo, a jeśli myślisz, że skuteczną propagandą można zmienić orientację, to znajdź mi kogoś, kogo przerobili .
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-08-24, 10:45
Prokurator napisał/a:

@McMenel Oczywiście, problem tylko z tym, że prawie każde EUROPEJSKIE państwo ma ujemny przyrost naturalny. W głębokim chuju mam resztę świata, kiedy widać coraz silniejszą ekspansje na tereny zamieszkiwane przez ludność cywilizowaną (czy. Białych) żółtych azjatów i naszych przyjaciół z bliskiego wschodu o kolorze skóry gówna ja martwię się o los właśnie białej cywilizacji, która stworzyła ten świat.

A na zarzut ze strony wiecznie pokrzywdzonych działaczy na rzecz praw zwierząt odpowiadam tak jestem kurwa rasistą.


Ale to nie problem gejów że mniej dzieci się rodzi. To problem heteroseksualistów.
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-08-24, 13:33
Pamiętaj:
-kupiony hamburger McDonalda- lanie jednego rosyjskiego pedała
-kupiłeś colę w automacie- zamknięto rosyjskiego pedała
-zawsze płać kartą- im więcej tym większą manifestację rosyjskich pedałów spacyfikują
Widzisz jak łatwo każdy z nas może zmieniać świat na lepsze?
Zgłoś