18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Kubusiek333 2013-06-08, 10:47
Co w 0:40 robi Steven Seagal?
Zgłoś
Avatar
nemiroff 2013-06-08, 10:56
@stanek888 mialem pisac identycznie to samo, slowo w slowo...
Zgłoś
Avatar
orzeszwmorde 2013-06-08, 11:02 1
Początkowe kadry to Gdańsk.
W 0:07 i 0:17 widać budynek poczty.
Zgłoś
Avatar
toto92 2013-06-08, 11:05
tak naprawdę to 80 % tego filmu to czarno biały film -po koloryzowany wiem bo właśnie tym się zajmuje
pracowalem np nad apokalipsa Hitlera która czasami puszczają na bbc Knowlege
Zgłoś
Avatar
masterwow 2013-06-08, 11:14
czekam z niecierpliwością na HD
Zgłoś
Avatar
facio945 2013-06-08, 11:18
Kręcone Łopatą ma ktoś wersje HD ?
Zgłoś
Avatar
orzeszwmorde 2013-06-08, 12:06 1
facio945 napisał/a:

Kręcone Łopatą ma ktoś wersje HD ?


Nie kurwa, nie ma jest tylko ADHD.
Zgłoś
Avatar
DarkBolo 2013-06-08, 12:23
Za WWII zawsze piwo.
Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2013-06-08, 12:37 1
socjalmmv napisał/a:

Przytoczę słowa W. Churchill'a "Demokracja to najgorszy system, ale nie wymyślono nic lepszego". Ta demokracja doprowadzi do III WŚ jak i zagłady naszej planety. Jak dla mnie smutny filmik ponieważ przez czyny zwykłych jednostek, czyt. hitler, stalin - zwykli ludzie tacy jak my, cierpią niewinni. Wojna od tysięcy lat jest nie odłącznym elementem naszej historii, lecz wtedy jeszcze nie wynaleziono broni masowego rażenia. Jestem pewien w 90%, że za mojego życia powstanie konflikt między koalicjami posiadającymi bomby atomowe. Przede mną jeszcze z około 50 lat, nie jestem w stanie sobie wyobrazić nawet tego co się przez pół wieku będzie działo na tej malenkiej planecie. Może jakiś fallout powstanie, wiem pierdole smęty lecz zauważcie, że jest to całkiem możliwe.



Swiat przezyje, tylko ludzi bedzie troche mniej, a wiele panstw nie przetrwa proby czasu, min. Polska jesli nie zreformuje swojego systemu. Nasz kraj ma mniejwiecej 10 lat na reformy. Potem nie damy rady w krotkim okresie czasu utrzymac gospodarki a zarazem rozbudowac armii, przeszkolic obywateli itp. Hitler potrzebowal 6 lat radykalnych rzadow na stworzenie z ruiny kraju, europejskiej potegi.
My potrzebujemy ludzi typu Korwin, by w ciagu dziesieciolecia, odbudowac ruiny.
Ludzie nie rozumieja dalszych skutkow obecnej polityki. W przyszlosci przez popelnione teraz bledy, nie tylko czeka nas wielki kryzys, a ponim stagflacja przez dziesiatki lat... Ale nieunikniona wojna ktora zakonczy ere jako takiej wolnosci i swobody. Nasza kulture, wraz z kultura europejska czeka zaglada. Wydaje sie to nieprawdopodobne, ale w nowy rok 1939, ludzie tez niewierzyli ze wybuchnie wojna.
Wiec nie warto mowic ze jakos to bedzie, jakos przezyjemy, gdyz w ciagu kilkunastu lat zobaczymy jak bardzo bylismy w bledzie.
Zgłoś
Avatar
C................1 2013-06-08, 12:43 1
War, war never changes
Zgłoś
Avatar
TheMilanos14 2013-06-08, 12:48
0:41 - Steven Seagal walczy wszędzie!
Zgłoś
Avatar
michaldrzewko30 2013-06-08, 12:56
Taki filmik powinien być puszczany na każdej lekcji historii!
Od razu większe zainteresowanie tematem by było
Zgłoś
Avatar
lazybone 2013-06-08, 13:56
Panowie. O muzyke chcialbym jeszcze zapytac... zna ktos?
Zgłoś
Avatar
Simoo 2013-06-08, 14:29 2
Uwielbiam każdy materiał związany z wojną, ale to jest niesamowicie przejebane że mogliśmy żyć te 70 lat wcześniej i mieć niezły bajzel dookoła. "Wojną fascynują się tylko ci, którzy jej nigdy nie zaznali" - wydaje mi się - pomimo moich zainteresowań - że to jest jedna z najbardziej życiowych sentencji na świecie. No bo kurwa co to za świat, w którym śmierć dookoła byłaby czymś normalnym, wszędzie rozpierdol wybuchające bomby nad Twoim domem? I ci wszyscy ludzie, którzy chcąc nie chcąc musieli to robić i musieli w tym uczestniczyć. No wyobraźcie sobie że za 3 lata popierdalacie po pustyni w Libii i strzelacie do Niemców. Albo siedzicie na statku u wybrzeży Norwegii i obsługujecie działo przeciwlotnicze, albo skaczecie pod ostrzałem ze spadochronem nad Holandią. No kurwa, aż musiałem się z wami tym podzielić.
Zgłoś
Avatar
orzeszwmorde 2013-06-08, 15:27
lazybone napisał/a:

Panowie. O muzyke chcialbym jeszcze zapytac... zna ktos?


Klimatem przypomina utwory Hansa Zimmera.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie