18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
I'm fucking crazy
freaky • 2020-08-28, 9:17
Ruja, cieczka, estrus (łac. oestrus) – faza płodności samic w cyklu rozrodczym większości ssaków łożyskowych. Ułatwia skojarzenie pary w celu zapewnienia przekazania genów.

Poza okresem rui samice nie są zdolne do rozrodu, czy wręcz kopulacji.

Zgłoś
Avatar
~sensualna 2020-08-28, 12:03
htp napisał/a:

Rozważamy tu reakcje mężczyzny, nie kobiety.



no to ci napisałam że nasze ciała reagują kobieta będzie mokra a facetowi stanie... jak cie tak interesuje ta tematyka to przecież wystarczy poszukać sobie w necie bo ofiary gwałtów (panowie) też opisują swoje przykre doświadczenia
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2020-08-28, 18:07
Alonso napisał/a:

Wiem coś o tym, bo bez przerwy mam z takimi do czynienia.



Prowadzisz zajęcia na basenie dla spasionych kobiet?
Zgłoś
Avatar
Silverface 2020-08-28, 18:55
Tylko mi głosu Czubównej brakuje, jak opowiada o zwyczajach godowych naczelnych.

Nie mniej jednak, sam bym nie płakał, jak by, któraś tak do mnie na ulicy....#takasytuacja.
Zgłoś
Avatar
Gandalf 2020-08-28, 20:56
Okazało się że ma kulki
Zgłoś
Avatar
Miecz 2020-08-29, 9:27 1
Filmy z zapixelowanymi cyckami są poniżej godności Sadistica.
Zgłoś
Avatar
tim1989 2020-08-29, 9:29
Pewnie okazało się że to Miriam i gość się wystraszył...
Zgłoś
Avatar
sinjids 2020-08-29, 11:04
W temacie gwałtów na facetach, wygooglujcie sobie przypadek z Afryki, gdzie trzy baby porwały jakiegoś gościa (z tego co pamiętam to nieletni), wywiozły go na zadupie, przykuły do kaloryfera i karmiły wiagrą. Koleś był gwałcony po kolei przez trzy dni. Rozmiaru bab się możecie domyślić. Potem go wywaliły gdzieś na pustyni i powiedziały, że jak chce to może iść na policję i tak go wyśmieją. Tylko uwaga na fejki, ta historia była powielana przez wiele onionów, kiedyś udało mi się dokopać do fact checku, gdzie rzeczywiście opisywali ten incydent.
Zgłoś
Avatar
Alonso 2020-08-29, 15:10
Coordinator napisał/a:

Prowadzisz zajęcia na basenie dla spasionych kobiet?



Nie. Jestem duchownym i przed rozgrzeszeniem wypytuję o szczegóły.
Zgłoś
Avatar
Jagang 2020-08-30, 2:35
~Halman napisał/a:

90% z tych 91% twierdzących to tęczowo zgwałcen



Nie każdy mężczyzna jest takim żałosnym desperatem jak ty. Większość z nas ma godność człowieka i jakieś standardy, przez co nie rzuca się na każdą kobietę jak pies na sukę. Gwałt oznacza przymuszenie kogoś do seksu, ciebie nie można zgwałcić, bo jesteś żałosnym spermiarzem, który marzy o ruchaniu jakiejkolwiek kobiety, nie ważne jak mało urodziwa jest. Za to zwykłego faceta jak najbardziej kobieta może zgwałcić.
Zgłoś