18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Dziurawa miska na fasole 2015-05-05, 10:37
polskaaaaaaaaaaaaaa mistrzem polskiiiiiiiiiiii !
Zgłoś
Avatar
bosslolkowy 2015-05-05, 10:57
Dobrze, dobrze. Teraz wiemy, że jak przyjdzie IV WŚ i ludzie po trzeciej zniszczą wszelką broń palną to przynajmniej nasi spuszczą łomot reszcie. Przy okazji husaria się na nowo przyda...a powiedzcie tak szczerze. Kto by nie chciał zobaczyć na żywo jak Husaria ruskich nakurwia?
Już widzę te nagłówki w gazetach...przepraszam, w papirusach
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2015-05-05, 16:34 1
To jest tak żałosne, ża aż śmieszne. Niby to walka, ale przecież wszystko jest tam udawane. Dorosłe dzieci odrabiają zaległości z dzieciństwa.
Zgłoś
Avatar
T................d 2015-05-05, 21:13 3
@Loaloa Jak Ci taki Czarny Rycerz przypierdoli z buławy to Ci się dopiero zaległości porobią. Byłem na takich zawodach w Gdyni, to jak z buzdygana jeden z naszych sieknął ruskiego z Królewca, to mu złamał rękę. Tu nic nie jest udawane - jak jakiś typ, który normalnie waży z 90 kilo, + pewnie te 20 ze zbroi, zrobi rozbieg z 5 metrów i wjedzie Ci w dupsko soczystym kopniakiem, to gwarantuję że nie będziesz musiał udawać, że Cię boli...
Zgłoś
Avatar
ObroncaUcisnionych 2015-05-05, 21:33 1
Teired, ma racje, akurat w Malborku wyniesiono dwóch na noszach bo nie mogli chodzić, a oprócz tego co chwile ratownicy byli wzywani do opatrywania. Krwawiące nosy i spuchnięte knykcie to standard.
Zgłoś
Avatar
pelepele 2015-05-05, 23:15
Nowe zabawy kiboli?
Zgłoś
Avatar
kials 2015-05-06, 18:58 1
Jestem odtwórcom i wiem czym to się je, to nie zabawa w rycerzyków tylko napierdalanie się na autentyczną bronią, w autentycznej zbroi. W rycerzyków się bawią LARPowcy (tfu). Brawo dla chłopaków. A niektórzy z was to debile.
Zgłoś