18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 41 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
EdmundKemper 2012-05-22, 20:36 4
Ale jakby zamiast tych Polaków byli Niemcy albo jacyś inni ludzie z krajów Europy Zachodniej to byście mówili jak to oni się wspaniale nie bawią i jakież to mają zajebiste poczucie humoru. Idźcie być gdzie indziej anty Polakami, chciałbym Was zobaczyć pijanych jak świetnie i elokwentnie mówicie w szesnastu językach i wspaniale bawicie się ze swoimi znajomymi. Każdy zgrywa kozaka przez Internet a jakbyście zobaczyli kamerę to pewnie pierwsi byście pchali mordy do niej. Przykro mi, że mamy takie społeczeństwo, które ni chuj nie chce wyjechać na Zachód, a pierdoli jak to w tej Polsce źle, jacy ludzie głupi, politycy źli, nic im nie pasuje. Nie każdy kraj musi czerpać wzorce z Zachodu, a na pewno nie my, bo nie mamy po co. Widzę, że większość nadal myśli, że w kilka miesięcy dogonimy Zachód podczas gdy jesteśmy za nim jakieś 10-20 lat. No, ale lepiej popierdolić jak to źle, to takie typowe dla "Polaczków" od których wyzywacie wszystkich patriotów.
Zgłoś
Avatar
pkh 2012-05-22, 20:36
to u niemcow też sa murzyny ?!?!
Zgłoś
Avatar
Stachu Wichura 2012-05-22, 21:14
up@
u niemcow przede wszystkim są murzyny
Zgłoś
Avatar
Dzedaj87 2012-05-22, 21:30
I jada ci najbardziej pojebani za granice w poscigu za gotowka... no nie mowie ze nie ma tam normalnych... ale to wlasnie przez takich ulomnych mamy nie najlepsza opinie za granicami... pierdolone frajerstwo... a do zony co z 2 dzieci w polsce zostala napisal przed impreza "klade sie juz spac, strasznie padniety jestem" ... chuj...
Zgłoś
Avatar
Jeleń_Daniel 2012-05-22, 21:32
Rozumiem, że zabawa, ale przez takich maja nas za granica za pijaków i bydło....
mnie to nie przeszkadza, ale kim ja jestem:P
Zgłoś
Avatar
petru23 2012-05-22, 21:42
a ja polecę już standardem:
Co za bydlo, małpy pierolone, żydzi i pedały. Wyrżnąć wszystkich cudzoziemców bo każdy kraj tylko dla ich rodaków.
Zgłoś
Avatar
mikEWrona 2012-05-22, 21:43 2
Co wy pierdolicie staruchy... smiesznie jest.
Zgłoś
Avatar
szymek61 2012-05-22, 21:46 3
Dens kurwa
Zgłoś
Avatar
h................e 2012-05-22, 21:50
ciapaty i polacy w rajchu toż hitler by się chyba powiesił
Zgłoś
Avatar
jabbo 2012-05-22, 22:04 5
siedzę właśnie w hotelu w Bremen (delegacja) i czytam wasze wypociny - ilu z was było choć raz w Niemczech i miało okazję porozmawiać i popracować z Niemcami?? powinniście być dumni z naszej odmienności kulturowej - jesteśmy narodem wesołym, mądrym i pracowitym i wierzcie mi za to nas tu szanują... to że nas nie lubią (mniejszość) to inna sprawa - historia i emigranci za czasów komuny (złodzieje, dziwki i cwaniaki), ale my nie jesteśmy lepsi też z natury ich nie lubimy a za co?????? w sumie nie wiadomo.
jak Włoch się nawali to jest zajebisty luzak a jak polak sobie łyknie to zaraz bydło. czy wy wiecie ile to bydło musi tu harować? żaden z was w tydzień nie przepracował tyle ile te bydle tutaj robi w 2 dni i jak w weekend sobie łyknie i chce się zrelaksować to NIEEEEEE - przecież jak można??
widzę że Polacy w Niemczech nie wyglądają najgorzej w oczach Niemców, ale w oczach rodaków w Polsce.
teraz ja się wstydzę za bydło z Polski które nie ma pojęcia o czym pisze (w dupie było i gówno widziało) a błota nie żałuje.
Zgłoś
Avatar
burzuazja 2012-05-22, 22:07
Kurwaaa, ile tutaj płaczków, że później ktoś nas nazywa jakoś...
Cały dzień siedzicie śmierdzącymi dupami w tych samych gaciach i w dupie byliście, więc nie pierdolcie, że ktoś nas później nazywa jakoś...

Jakby Ruscy się tak przejmowali to by połowy filmów na sadistycu nie było warchlaki !

Ale Wy kurwa pierdolicie ! Cały dzień siedzicie w śmierdzących gaciach przed kompem i pierdolicie, że później nas ktoś źle nazywa przez takie zachowanie.

Jakby Ruscy się tak przejmowali to by połowy filmików nie było na necie ! Trochę dystansu, kurwaaa !
Zgłoś
Avatar
advisorry 2012-05-22, 22:07
Szlachta się bawi
Zgłoś
Avatar
zakapior 2012-05-22, 22:08


Który to ?
Zgłoś
Avatar
wolwerine3729 2012-05-22, 22:23
Lukasyek napisał/a:

Brak mi słów na takich debili...
Do piachu...

Pierdolisz jak byś był spokojny po pijaku
Zgłoś
Avatar
mikEWrona 2012-05-22, 22:45
@up
ta pizda pewnie nigdy najebana nie była
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie