18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Impreza XXI wieku
GustawKomar • 2013-02-09, 13:26
Tak wyglądają obecnie imprezy. Nie powiem, ogląda się przyjemnie
Muzyka to: "Wice Wersa feat. Sage Sobota i Tede - Na chate cza iść (prod. GPD)"
Zgłoś
Avatar
artis1990 2013-02-10, 22:55
Kurwa, czemu nasze społeczeństwo jest tak ograniczone? Zawsze ktoś musi się przypierdalać o coś i ciągle rankingi co lepsze, a co gorsze. Kurwa, nawet jakbym zaćpawał morde do porzygu na techno baletach wcale nie swiadczy, że jestem lepszy czy gorszy od kogoś kto lubi piwko na ławce czy na grillu. W Polsce techno jest tak w niszy, że koniec. Nie macie nawet pojęcia o muzyce techno, a najwięcej się wypowiadacie. Jak buractwo w bmkach jeździ z umcy umcy słyszalnym z kilometra to nie znaczy, że to jest techno, ale komu ja to tłumaczę? Sapientyzmem jebie w całej Polsce.
Zgłoś
Avatar
kretorek3 2013-02-11, 0:48
artis1990, o tym samym pisałem, dla 90% ludzi Techno to jest wszystko co ma rytm 4/4 i BPM powyżej 130, albo nawet wystarczy jakiś elektroniczny dźwięk i dla nich to jest "techno". Tak samo jak te aktualne "disco polo" ludzie, kurwa, "Ona tańczy dla mnie" "Bo ja tańczyć chce" i inne kawałki tego typu to nie disco polo, tylko Polski dance
Zgłoś
Avatar
d................a 2013-02-11, 1:43
To jest uuu stare.
Zgłoś
Avatar
N................s 2013-02-11, 4:21
to ja wole siedziec w domu
Zgłoś
Avatar
zyzyryxy 2013-02-11, 9:40
ta dj z poczętku to by sobie jakiś pushup założyła bo wygląda jak blat na którum gra, płaska i dwa małe pokrętełka ")
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-02-11, 13:54
Kurwa, ale tam jest ruchania, same naćpane dopieszczone cipy
Zgłoś
Avatar
efiksowy 2013-02-11, 21:26
nie ma to jak puscic hu%$#wy kawalek RAPU do za#&%*istego filmiku TECHNO
Zgłoś