18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Lupi 2011-01-09, 22:15
inne gimbusy zalewające portal... Nie wygrasz z trollami... to jak kurwa jego mac zasrane araby we francji... Za pozno zareagowalismy a teraz to dupa zbita...
Zgłoś
Avatar
wojtass 2011-01-09, 23:02
@Mephic

czy od zalewu ojcowskiego nasienia postradałeś zmysły? joke może nie pierwsza klasa ale gorsze gówna tu się dostawały. to że nie kumasz nie znaczy że suchar. idz sobie
Zgłoś
Avatar
pusek89 2011-01-09, 23:19
Faktycznie coś jest nie tak z portalem.
Jestem pewny że i ten post Szanowni moderatorzy usuną.
Dlatego powiem tak gimnazjaliści nie powinni zostawać moderatorami, dla nich nk dobranocka i do łożka.
Chociaż zesłanie ich na sybir mi sie podoba
Zgłoś
Avatar
Lashlo 2011-01-09, 23:22
pusek89 napisał/a:

Faktycznie coś jest nie tak z portalem.
Jestem pewny że i ten post Szanowni moderatorzy usuną.
Dlatego powiem tak gimnazjaliści nie powinni zostawać moderatorami, dla nich nk dobranocka i do łożka.
Chociaż zesłanie ich na sybir mi sie podoba


Hihihihihihihi.

Pan 'kurwa-jaki-ja-jestem-dorosły'
Zgłoś
Avatar
R................g 2011-01-09, 23:31
Lashlo napisał/a:

Hihihihihihihi.

Pan 'kurwa-jaki-ja-jestem-dorosły'


Nie pusek89, to osba, która uwielba sie chwalić tym, że czytała dany kawal na innej stronie. Albo że coś gdizes widziała. Ogólnie darmozjad który nie zamiescil ani jednego tematu. Ale wie lepiej jaki jest sadistic i co jest na nim najlepsze
Zgłoś
Avatar
Lashlo 2011-01-09, 23:40
Cthulhu napisał/a:


Nie pusek89, to osba, która uwielba sie chwalić tym, że czytała dany kawal na innej stronie. Albo że coś gdizes widziała. Ogólnie damozjad który nie zamiescil ani jednego tematu. Ale wie lepiej jaki jest sadistic i co jest na nim najlepsze


Och, widzę, że niewiele się tu zmieniło przez ten czas. Jedynie jakieś nowe szczepy troli przywędrowały.
Zgłoś
Avatar
Ravager 2011-01-10, 1:01 16
Ogólnie chuja warty kawał, ale chciałem się ustosunkować do posta Mephica. Przeglądam sobie sadistica od dawien dawna, a w grudniu nawet postanowiłem zaszaleć i założyłem tu konto, co by rzucić okiem na hard i uraczyć Was paroma komentarzami - a co się będę egoistycznie obnosić ze swoją zajebistością, Wam też się coś od życia należy. Do czego jednak zmierzam:
Na samym początku strona faktycznie była źródłem potężnego humoru - nigdzie indziej w sieci nie było tyle prawdy o Murzynach, Żydach, Gejach, Kobietach i wszystkich tych, którymi nie jestem (może dlatego było tak zabawnie?). A potem ktoś z tej społeczności zrobił przeciek na demotywatorach, mistrzach, czy innym neoportalu i zaczęły się tu zlatywać gimbusy, które uważają, że jak zarzucą w internecie jakąś "kurwą", od razu będą fajni... I w efekcie porobiło się sucharów jak grzybów po deszczu i zjawisko, które kiedyś nawet mnie śmieszyło, teraz stało się zmorą tego serwisu.
Zaraz dopierdoli się jakiś mod i skasuje mi posta (jak to ostatnio mają w zwyczaju), albo zarzuci, że nie zakładam topiców, zatem:
1. Nie mam pojęcia, który dokładnie kasuje mi posty, ale za każdym razem popisuje się zupełnym brakiem bystrości umysłu. Zero skojarzeń z jakimiś wydarzeniami, do których piję, zero umiejętności wyłapania jakiejś aluzji, zero zastanowienia się nad sensem tego, co napisałem... i później dostaję anonimowe groźby w stylu: "jeszcze jeden taki post, a skasuję ci konto". A weź Ty mnie pocałuj w sam środek dupy, bo dla mnie na internecie świat się ani nie zaczyna, ani nie kończy i jedno konto mniej, lub więcej na jakimś portalu nie zrobi mi najmniejszej różnicy.
2. Nie zakładam topiców, bo na dzień dzisiejszy najmocniejszą stroną sadistica (przy obniżającym się poziomie intelektualnym społeczności, która napływa tu z demotów, samosi, mistrzów i chuj wie czego) są komentarze - często oryginalne, zabawne i pasujące do klimatu naprawdę czarnego humoru.

@Mephic, napisałeś słowo w słowo to, co i mi chodziło po głowie. Nieprzeniknioną tajemnicą jest dla mnie to, w jaki sposób niektóre materiały lądują na głównej, co za moderatorzy to dopuszczają i kto w ogóle powołuje niektórych modów. Masz ode mnie piwo, a takowego nie stawiam byle komu. Ciesz się nim:P

I jeszcze msg do Kama, autora tematu i pewnie twórcy tego jakże zaskakującego dowcipu:

@Kam, przeglądam sobie dzisiaj główną i chciałem Ci tylko napisać: Jak masz chujowy dzień, to nie napierdalaj proszę sucharami jak ocipiały. Raz ujdzie, dwa razy... No ok, zdarza się... Ale cały wysyp tanich kawałów jest tak zły, jak cała dyskografia Feela - no tego się po prostu nie robi. Skompiluj to w jeden temat i może uda się go wtedy przeoczyć... I uwierz mi, parę przekleństw jeszcze nie robi z Ciebie kozaka, egzamin gimnazjalny wciąż przed Tobą.
Zgłoś
Avatar
marcinonos 2011-01-10, 2:01
może mi ktoś wyjaśnić o co w tym kawale chodzi ma 286 piw czyli musi być śmieszny a ja go nie łapię...
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2011-01-10, 11:59
Ravager napisał/a:

Nieprzeniknioną tajemnicą jest dla mnie to, w jaki sposób niektóre materiały lądują na głównej, co za moderatorzy to dopuszczają


Dla Twojej wiadomości i przy okazji dla całej reszty użytkowników, to WY decydujecie co się znajdzie na głównej a co pozostanie w poczekalni więc możecie mieć pretensje wyłącznie do siebie Nam nic do tego, więc zamiast na nas najeżdżać to lepiej zastanówcie się pięć razy zanim postawicie komuś piwo
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2011-01-10, 12:26
nie wiem, czy warto wdawać się w polemikę z osobami które "od dawna przeglądają sadistic a niedawno założyli konto" a dalej nie ogarniają prostej zasady determinującej które tematy pojawiają się na głównej (czyli wychodzą z poczekalni) a które nie...
Zgłoś
Avatar
Kam 2011-01-10, 13:44
Ravager napisał/a:

I jeszcze msg do Kama, autora tematu i pewnie twórcy tego jakże zaskakującego dowcipu:

@Kam, przeglądam sobie dzisiaj główną i chciałem Ci tylko napisać: Jak masz chujowy dzień, to nie napierdalaj proszę sucharami jak ocipiały. Raz ujdzie, dwa razy... No ok, zdarza się... Ale cały wysyp tanich kawałów jest tak zły, jak cała dyskografia Feela - no tego się po prostu nie robi. Skompiluj to w jeden temat i może uda się go wtedy przeoczyć... I uwierz mi, parę przekleństw jeszcze nie robi z Ciebie kozaka, egzamin gimnazjalny wciąż przed Tobą.



raz ujdzie, dwa razy? pokaż mi przebrzydły pedale gdzie wrzuciłem jakiś kawał, jest to pierwszy kawał jaki dałem na ten portal, a egzamin gimnazjalny pisałem wcześniej od ciebie (patrząc na twoj wiek to o rok, chyba że przyjebałeś parę razy w podstawówce lub gimnazjum). Jak juz pisałeś że jedno konto w jedną czy w drugą stronę to proszę skasuj konto na sadisticu a zostaw sobie epulsa i sweetbrokacik. a teraz wykurwiaj
Zgłoś
Avatar
skoczkowski 2011-01-10, 14:48 2
najwidoczniej cała podstawówka w Gołkowicach dawała piwa na post kolegi Mirka z 4c
Zgłoś
Avatar
dan322 2011-01-10, 21:38 1
Kam nie kłóć się z kimś, kto ma rację.
Zgłoś
Avatar
pusek89 2011-01-10, 23:11
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Ravager 2011-01-11, 13:20
Kam napisał/a:



raz ujdzie, dwa razy? pokaż mi przebrzydły pedale gdzie wrzuciłem jakiś kawał, jest to pierwszy kawał jaki dałem na ten portal, a egzamin gimnazjalny pisałem wcześniej od ciebie (patrząc na twoj wiek to o rok, chyba że przyjebałeś parę razy w podstawówce lub gimnazjum). Jak juz pisałeś że jedno konto w jedną czy w drugą stronę to proszę skasuj konto na sadisticu a zostaw sobie epulsa i sweetbrokacik. a teraz wykurwiaj



Teoretycznie mógłbym się wdać w jakąś dyskusję z Tobą, ale dla mnie to trochę jak kopanie kadłubka: niby zabawa fajna, ale wyzwanie żadne. Widząc, jak się męczysz, a każda Twoja wypowiedź to same inwektywy, stos przekleństw i niesłychane popisy ortograficzno-interpunkcyjne z delikatną namiastką gramatyki, po prostu żal mi czasu na pokazywanie Ci, gdzie Twoje miejsce, bo coś mi się wydaje, że Ty chyba sam doskonale zdajesz sobie z tego sprawę.
Zgłoś