18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Incepcja w 5 sekund
z................u • 2011-05-18, 2:05
Wchodzę tu codziennie wiec wiem, że nie było wiec bez pierdolenia proszę.


I nie chce tu widzieć zażaleń jakim to film jest arcydziełem, geniuszem czy kawałkiem kiełabasy. to nie filmweb. spierdalać na stopkalatkę znawcy kina lub na kanapę przed telewizorem oglądając van dama idącego za ciosem.
Zgłoś
Avatar
kutafon 2011-05-18, 22:16 1
ulthart napisał/a:

Incepcja w 5 sek a filmik ma 10...



odejmij napisy z początku i końca to zostanie ci 5 sek pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Vireek 2011-05-18, 22:42 1
Zgłoś
Avatar
hszanu 2011-05-18, 23:10 2
Cytat:

I nie chce tu widzieć zażaleń jakim to film jest arcydziełem, geniuszem czy kawałkiem kiełabasy. to nie filmweb. spierdalać na stopkalatkę znawcy kina lub na kanapę przed telewizorem oglądając van dama idącego za ciosem.



myślę, że ten film jest arcydziełem, geniuszem, a nawet kawalkiem kiełbas. ale to nie filmweb. więc spierdalam na stopklatkę, bo jestem znawca kina więc pójdę może na kanapę przed telewizor i bede oglądal van dama idącego za ciosem.
Zgłoś
Avatar
Pajoresko 2011-05-18, 23:31
ale chujowe...

tak sam nic nie zrobie, a innych będę hejtować i gówno!
Zgłoś
Avatar
vantage 2011-05-18, 23:53 1
znawca ekranu... czemu tak brutalnie? jak z góry zakładasz że ludzie będą na Ciebie kurwić to nie wrzucaj... chill moon
Zgłoś
Avatar
maderfakir 2011-05-19, 1:46
ale ze co? on siorbie?
Zgłoś
Avatar
S................n 2011-05-19, 1:55
maderfakir napisał/a:

on siorbie?



Tak tak, szejka z maka.
Zgłoś
Avatar
Jeadong 2011-05-19, 1:58
znawcaekranu napisał/a:

Wchodzę tu codziennie wiec wiem, że nie było wiec bez pierdolenia proszę.

I nie chce tu widzieć zażaleń jakim to film jest arcydziełem, geniuszem czy kawałkiem kiełabasy. to nie filmweb. spierdalać na stopkalatkę znawcy kina lub na kanapę przed telewizorem oglądając van dama idącego za ciosem.



Jeśli nie było to nikt nie będzie pierdolił to raz. Dwa, czego się kurwa spodziewasz wstawiając kilka scenek z filmu ? Mam ci wjechać w dupę moim 19- centymetrowym wojownikiem, mówiąc "O kurwa, ale zajebisty filmik zmontowałeś !" ? To tak jakbym wrzucił scene z "Titanica" i oczekiwał dyskusji na temat smoleńska (tak specjalnie z małej kurwa mać).

maderfakir napisał/a:

ale ze co? on siorbie?


Neutral napisał/a:



Tak tak, szejka z maka.



Jako Sadistic wysrałbym was i spuścił wodę.
Zgłoś