18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Wacław 2024-09-04, 15:26 2
Też kiedyś zakurwiłem byłej jak znalazłem ją w barze z jakimiś fagasami niestety pobili mnie ale co dostała to moje, na odchodne jeden prosty i sierp, jak na filmie poleciała w górę hehe
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2024-09-04, 15:38
Kacapskie zmówiny. Nie dogadali się a propos tortu.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-09-04, 16:05 3
majeńka napisał/a:

To że jego widoczne IP jest z Polszy nie oznacza że faktycznie fizycznie się u nas znajduje.

Jest wiele płatnych onuc jak i ludzi którzy tylko mają podobne poglądy, nie wiadomo do końca kto jest kto. Ale akurat podejrzenie że Siriuz = Manolito666 = dżonyłojlker ma chyba najmocniejsze przesłanki. I jako osoba myśląca, do każdego z tych kont ma inną legendę. Ale zbyt wiele jest cech wspólnych.



Siedzę sobie w pięknej słonecznej Soczi, palmy, cieplutko, szybkie kobiety bljat. No i mam taką małą maszynkę na korbkę, jak zakręcę 2 razy to mam polskie IP, a jak 3 razy, to wpierdalam się na konto dowolnego użytkownika Sadistic.pl i piszę co chcę.
Zgłoś
Avatar
Duath 2024-09-04, 16:07
Wacław napisał/a:

Też kiedyś zakurwiłem byłej jak znalazłem ją w barze z jakimiś fagasami niestety pobili mnie ale co dostała to moje, na odchodne jeden prosty i sierp, jak na filmie poleciała w górę hehe



wstawaj zesrałeś się
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-09-04, 16:40 2
Nome napisał/a:

wyjedź do tego kacapowa jak tak kochasz ich "kulturę", po co tu cierpisz w zgniłej Europie



Nie muszę wyjeżdżać, wystarczy, że wyjdę z piwnicy na miasto i już słyszę tę ich zwierzęcą mowę i widzę te neandertalskie mordy.
Następnym razem dla wzmocnienia efektu, napiszę coś o kapitalistycznych imperialistach, skoro nawet "amerykański film" wywołuje takie reakcje
Zgłoś
Avatar
Zgniłek3 2024-09-04, 16:49
Typowy spermowór.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-04, 16:56
Ranny rycerz i białogłowa. Wezwać uzdrowiciela
Zgłoś
Avatar
ciekawyzUK 2024-09-04, 17:20 1
Popus czy to Ty xD
Zgłoś
Avatar
manieknn 2024-09-04, 18:04
tylko ,,,,frajer,,, bije kobietę
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2024-09-05, 0:11 3
manieknn napisał/a:

tylko ,,,,frajer,,, bije kobietę


Dlatego on jej nie bił, tylko jej szklanką zajebał
Zgłoś
Avatar
Don_Dyziotto 2024-09-05, 6:02
Oczywiście pizdusiowaty białorycerzyk się musiał wtrącić, swoją drogą ciekawe co oni mają we łbach (te spedalone białorycerzyki) chyba nie za wiele skoro nie znając sytuacji od początku do końca tak z chęcią ruszają na pomoc tym pokurwionym lachociagom którym się wydaje, że są co najmniej księżniczkami.
Zgłoś
Avatar
JebacPis100procent 2024-09-05, 6:20
seeed71 napisał/a:

Ciekawe czym zasłużyła na oberwanie szklanka. Dobra Blizne będzie miała.



Obstawiam, że przyłapali ja na zdradzie.
Zgłoś
Avatar
zn506 2024-09-05, 23:43
I prawidłowo - zadbał o jej równouprawnienie. Nigdy nie bądźcie jak ten spermiarz co w obroniestanął - ona da dupy łobuzowi a wy możecie stracić życie w obronie kurwiszona - jak ten polak w Niemczech zabity przez Turka, którego zaatakowała p0lka
Zgłoś
Avatar
StickerBomb 2024-09-07, 0:05
Czarny na przepustce że szturmu.
Zgłoś