18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Indie oczami artysty
Anal_Intruder_69 • 2024-02-05, 10:55
Przeglądając Internet natknąłem się na zbiór prac graficznych, których tematem są Indie, hindusi i ich zamiłowania :-D Myślę, że wpasowują się w tematykę tego portalu. A jak się nie nadaje, to do pieca.







Więcej:
spoiler

Reszta w komentarzach.

2024-02-05, 14:45
Kujda napisał/a:

Brakuje jeszcze tych wszystkich samobójców na słupach elektrycznych, rozdzielnicach, transformatorach itd. Przecież to część ich tradycji.



No właśnie. Były pociągi, nie było prądu

Kujda napisał/a:

Brakuje jeszcze tych wszystkich samobójców na słupach elektrycznych, rozdzielnicach, transformatorach itd. Przecież to część ich tradycji.



No i jeszcze trujące fabryki i wypadki przy pracy. O Gangesie i pływających w nim trupach i syfie też mało. Krów tez niewiele.

2024-02-05, 15:47
mateuszsick napisał/a:

nawet sztuczna inteligencja tak uważa



Sztuczną inteligencję to masz chyba ty. Nie wiesz jak działa generowanie takich obrazków?

PS. Oświecę cię: wpisujesz co chcesz dostać i dostajesz. AI nic nie "uważa"...

2024-02-05, 15:50
weź to gówno usuń

2024-02-05, 15:50
Dziwne, że w tych arcydziełach jest tyle kibli, jak w Indiach właśnie tego udogodnienia brakuje.

2024-02-05, 15:55
To jest jednak gówniany kraj i naród

2024-02-05, 16:02
Demoness napisał/a:

Sztuczną inteligencję to masz chyba ty. Nie wiesz jak działa generowanie takich obrazków?
PS. Oświecę cię: wpisujesz co chcesz dostać i dostajesz. AI nic nie "uważa"...



Nie posiusiaj się

2024-02-05, 16:07
mateuszsick napisał/a:

Kiedyś jakiś sadolowy debil.. to znaczy bywalec bez świadomości otaczającego go świata doj***ł się do mnie że obrażam hindusów mówiąc że to debile i powinno się ich trzymać w zamknięciu bo puszczali petardy w zamkniętym pomieszczeniu. Ale pan kolega pod ów filmem uznał że hindusi to czołówka w jakimś tam rankingu IQ i że są tak mądrzy że o Polsce nawet nie słyszeli.. No k***a cały świat wie że głupsi są tylko murzyni, nawet sztuczna inteligencja tak uważa tylko nie ten k***a idiota. A sztuka genialna swoją drogą



Pozwól że wyjaśnię ci twój problem. Ty jako osoba niewykształcona i idiota ,odbierasz Indie i hindusów, ze swojej perspektywy. . Masz kontakt, czy też poszukujesz w internecie informacji o osobach na twoim poziomie, dlatego taki obraz sobie wytworzyles. Kolega który zwrócił ci uwagę zapewne jest lepiej wykształcony i inteligentny i być może miał kontakt , może gdzieś na uczelni w Europie z mądrymi wykształconymi hindusami. Dlatego inaczej postrzega ten kraj. Prawdopodobnie obydwaj macie rację

:roll:

2024-02-05, 17:06
mateuszsick napisał/a:

Kiedyś jakiś sadolowy debil.. to znaczy bywalec bez świadomości otaczającego go świata doj***ł się do mnie że obrażam hindusów mówiąc że to debile i powinno się ich trzymać w zamknięciu bo puszczali petardy w zamkniętym pomieszczeniu. Ale pan kolega pod ów filmem uznał że hindusi to czołówka w jakimś tam rankingu IQ i że są tak mądrzy że o Polsce nawet nie słyszeli.. No k***a cały świat wie że głupsi są tylko murzyni, nawet sztuczna inteligencja tak uważa tylko nie ten k***a idiota. A sztuka genialna swoją drogą



Wymień mi kraje które wylądowały na księżycu :) To tak jakby Polaków określać twoim poziomem, są indie zacofane i w ch*j rozwinięte. Hindusi są jednymi z najlepszych informatyków na świecie ale inni hindusi w okolicznej wiosce srają pod siebie. To jest Kraj 1,4 miliarda ludzi

2024-02-05, 17:41
crookla napisał/a:

Hindusi są jednymi z najlepszych informatyków na świecie ale inni hindusi w okolicznej wiosce srają pod siebie. To jest Kraj 1,4 miliarda ludzi



Nie no, skąd ty takie informacje wytrzasnąłeś? Można stwierdzić, że jest ich dużo w it, ale z doświadczenia stwierdzam, że to są z deka cymbały i coś a'la tania siła robocza.

2024-02-05, 17:43
skywalker75 napisał/a:

Pozwól że wyjaśnię ci twój problem. Ty jako osoba niewykształcona i idiota ,odbierasz Indie i hindusów, ze swojej perspektywy. . Masz kontakt, czy też poszukujesz w internecie informacji o osobach na twoim poziomie, dlatego taki obraz sobie wytworzyles. Kolega który zwrócił ci uwagę zapewne jest lepiej wykształcony i inteligentny i być może miał kontakt , może gdzieś na uczelni w Europie z mądrymi wykształconymi hindusami. Dlatego inaczej postrzega ten kraj. Prawdopodobnie obydwaj macie rację


crookla napisał/a:

Wymień mi kraje które wylądowały na księżycu To tak jakby Polaków określać twoim poziomem, są indie zacofane i w ch*j rozwinięte. Hindusi są jednymi z najlepszych informatyków na świecie ale inni hindusi w okolicznej wiosce srają pod siebie. To jest Kraj 1,4 miliarda ludzi


Weźcie pod uwagę, że to duży kraj. Więc sporo jest jednostek wybitnych, ale też sporo debili.
Jeszcze dodam, że indyjski próbnik wylądował na Księżycu, a ruski się rozj***ł. Nie wiem tylko, czy świadczy to o wysokim poziomie rozwoju państwa indyjskiego, czy raczej o upadku kacapskiego. Ale chociaż widać, kto nad kim góruje.

2024-02-05, 20:10
>indie oczami artysty
ty k***a slepy jestes? przeciez to jakies scierwo stworzone przez AI

2024-02-05, 22:06
mateuszsick napisał/a:

Kiedyś jakiś sadolowy debil.. to znaczy bywalec bez świadomości otaczającego go świata doj***ł się do mnie że obrażam hindusów mówiąc że to debile i powinno się ich trzymać w zamknięciu bo puszczali petardy w zamkniętym pomieszczeniu. Ale pan kolega pod ów filmem uznał że hindusi to czołówka w jakimś tam rankingu IQ i że są tak mądrzy że o Polsce nawet nie słyszeli.. No k***a cały świat wie że głupsi są tylko murzyni, nawet sztuczna inteligencja tak uważa tylko nie ten k***a idiota. A sztuka genialna swoją drogą



Srinivasa Aiyangar Ramanujan, ułamki łańcuchowe, mówi ci to coś, jeśli nie to się doucz
to że ktoś jest nauczony, żeby nie korzystać z kibla, bo to niezgodne z jakąś ich wiarą, to nie znaczy, że jest głupi, to się nazywa różnica kulturowa,
nie jestem zachwycona kulturą Indii, ale nie zmienia to faktu, że wśród Hindusów jest dużo jednostek o wybitnych zdolnościach matematycznych i stąd bardzo wielu dobrych informatyków

2024-02-05, 23:32
Ale was obrońców gówna łatwo sprowokować do tych nic nie wartych wysrywów na tematy które ch*j tu kogokolwiek obchodzą na stronie która wam się popie**oliła z np: https://datingmentor.org/pl/hinduskie-randki/. Albo instagramem. Wypie**alać tam i przestańcie pajacować tu z kulturą bo srają do wiader ci co są biedni a nie ze strachu przed kiblami. I nauczcie się barany j***ne trochę czytać ze zrozumieniem bo mowa była o puszczaniu peratd w formie rakiet w pomieszczeniu a nie o misjach kosmicznych, wyciągacie jakieś ch*ja warte argumenty z dupy nie na temat i udajecie internetowych doktorów żeby tylko pokazać jacy jesteście poruszeni. Imbecyle.. a skoro już opie**alam kogoś i ty j***ny flecie "Demoness" AI tworzy obrazy na podstawie milionów obrazów i powiązanych z nimi słowami i algorytmy wykrywają trendy panujące na obrazach i w tekście, następnie odgaduje które obrazy i teksty pasują do siebie prostymi słowami dlatego gówno kible i indie tak się prezentują z małą pomocą gościa który mniej więcej dał opis ale ogólnie stworzył to algorytm trochę to przypomina interpretację czegoś przez człowieka tylko sztuczne i o wiele mniej skomplikowane niż mózg. Dlatego j***ny cymbale tak tylko napisałem że "AI uważa".

2024-02-06, 00:14
Średnio, że kraj w którym ludzie korzystają ze specjalnych stref do srania na ulicy jest przez ai kojarzony z sedesami. Przecież sedes to u nich jak świętokradztwo

2024-02-06, 09:34
śmierdzi na sam widok .