18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
Avatar
dżonyłojlker 2022-03-14, 23:42 2
epening napisał/a:

jak twoja stara za młodu aż sie kurwa wystraszyłem



Nie bądź taki strachliwy bo ci się makijaż rozmaże
Zgłoś
Avatar
Zenonn 2022-03-15, 1:06 4
Zobaczył ceny diesla na stacji.
Zgłoś
Avatar
4Lokalny2Chłopaczek0 2022-03-15, 1:46
Oddałbym do okna życia puki jeszcze przejdzie przez te okno. Potem poszedł bym do baru i przepił te pisowskie plus 500.
Zgłoś
Avatar
bansheex 2022-03-15, 5:51 10
haltopizda napisał/a:

śmiejcie się chuje-jak będziecie mieli dzieci(jeśli będziecie mieli)to się skurwysyny spocicie jak dziecko się wam zakrztusi bo za duże kanapeczki powycinaliście.Każdy to heros na sadolu- życie weryfikuje wszystko.



Mam 4 dzieci i kisnę z tego filmiku. Tak samo jak mam brata, męża i ojca i kisnę jak widzę mielone z jakiegoś typa. Od tego jest ten portal a Tobie się pomylił z kółkiem różańcowym. Posiadanie dzieci ma być powodem, żeby przestać kisnąć z gowniaków na sadolu, jprdl

Zgłoś
Avatar
mit2 2022-03-15, 7:18
Kichnęła z otwartmi oczami.
Zgłoś
Avatar
V.A.L.A.K 2022-03-15, 11:38
Dzieciak do naprawienia? Ktoś mądrzejszy się wypowie?
Zgłoś
Avatar
Silverface 2022-03-15, 15:05
Jak to było...

Jedno oko na maroko, ale drugie spoko oko.
Lukam, lukam i filuje,
Jak przylukam zatrzymuje.

A mam cię!
(Gdzie?)
W supermarkecie.
(Niech mnie pan puści.)
A jużci...

Zgłoś
Avatar
35i 2022-03-15, 15:58
haltopizda napisał/a:

śmiejcie się chuje-jak będziecie mieli dzieci(jeśli będziecie mieli)to się skurwysyny spocicie jak dziecko się wam zakrztusi bo za duże kanapeczki powycinaliście.Każdy to heros na sadolu- życie weryfikuje wszystko.



Zobacz jaką fajną wycieraczkę znalazłem na aledrogo.



V.A.L.A.K napisał/a:

Dzieciak do naprawienia? Ktoś mądrzejszy się wypowie?



Czytanie nie boli. Poczytaj wcześniejsze komentarze, leniuszku.
Zgłoś
Avatar
Papież69 2022-03-15, 16:36 1
haltopizda napisał/a:

śmiejcie się chuje-jak będziecie mieli dzieci(jeśli będziecie mieli)to się skurwysyny spocicie jak dziecko się wam zakrztusi bo za duże kanapeczki powycinaliście.Każdy to heros na sadolu- życie weryfikuje wszystko.



Potwierdzam przed dzieckiem hehe martwe płody ,beka z płonących dzieci w Syrii,po dziecku o boże o kòrwa.
Zgłoś
Avatar
Bosheszczye 2022-03-15, 20:24
to dziecko to w ogole jakies niedorobione chyba jest, te uzebienie i za duze oczy.......
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2022-03-15, 20:39 1
haltopizda napisał/a:

śmiejcie się chuje-jak będziecie mieli dzieci(jeśli będziecie mieli)to się skurwysyny spocicie jak dziecko się wam zakrztusi bo za duże kanapeczki powycinaliście.



O czym ty mówisz tępaku? To chyba normalne, ze jeśli dzieje sie krzywda komuś z twojej rodziny, to nie jest ci do śmiechu.
Tutaj natomiast mamy filmik z neta - co mnie obchodzi bachor z Indonezji z filmiku nagranego pięć lat temu?
Zgłoś
Avatar
Grubass 2022-03-16, 17:28
Znawca_Cipek napisał/a:

Sądząc po twoim nicku, masz tu misje do wykonania? Zbesztac i pouczyc każdego? Uwazaj, Bozia widzi, jak walisz konia! Jak walisz swojemu dziecku-tez widzi.



Ale to jest kurwa sadistic. Jak Ci nie pasuje to szukaj strony dla ciot.
Zgłoś
Avatar
adrianose12 2022-03-17, 3:00
Wada wrodzona
Zgłoś
Avatar
Karaplito 2022-03-19, 12:31
Syndrom nie szczepienia się. ..
Zgłoś
Avatar
t................0 2022-03-24, 20:25
haltopizda napisał/a:

śmiejcie się chuje-jak będziecie mieli dzieci(jeśli będziecie mieli)to się skurwysyny spocicie jak dziecko się wam zakrztusi bo za duże kanapeczki powycinaliście.Każdy to heros na sadolu- życie weryfikuje wszystko.



Nie posikaj się, dzieciorobie
Zgłoś