18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
terenn 2024-02-03, 11:26 2
Uciekałem kiedyś ze znajomym przed policją i dokładnie zachował się tak samo jak ten debil z damską torebką zamiast biec między drzewa gdzie słoń będzie miał problem biegnie pragnie środkiem drogi gdzie słoń może swobodnie za nim biec myślenie widać level Indie
Zgłoś
Avatar
joti 2024-02-03, 11:33
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Tu nie chodzi o masę, tylko o to, że to hindusi, czyli największe jełopy na naszym globie.
A słonik spierdzielił sprawę, liczyłem na lepszy show. Mam nadzieję, że chociaż temu jednemu nogi połamał.



Tak, ci Hindusi - największe jełopy na świecie, mają zaawansowany program kosmiczny, broń wodorową, przemysł samochodowy, maszynowy, zbrojeniowy etc,, a ich uczelnie są wyżej w rankingu niż polskie.
Dla porównania Polakom udaje się już importować chiński badziew i nawet czasami przylepić na nim logo polskiej firmy. Jełopy z Indii powinny się na nas wzorować.
Zgłoś
Avatar
Myxxer 2024-02-03, 11:45 1
HardyTwardy napisał/a:

up
Czym wyższa inteligencja, tym większa kreatywność w byciu skurwysynem. Jest to naukowo potwierdzony fakt.



Patrząc na polityków to jest wręcz odwrotnie.
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-02-03, 12:37
modified1 napisał/a:

Ale słonie to kurwy, wiedzą że są w kurwe duże i ciężkie to po prostu zadeptują mniejsze organizmy ;d. Gdzieś tam były filmiki jak słoń jakieś zwierzęta depcze, a potem jeszcze ciałem całym przygniata(chyba to jakaś krowa w zagrodzie była).



Czarnuchy w Afryce wiedzą że najgroźniejsze zwierzęta to właśnie słonie.
Zgłoś
Avatar
1234dupa 2024-02-03, 14:17
Tyle drzew wokół a oni biegną na otwarta przestrzeń xd
Debile
Zgłoś
Avatar
KremufkowyPotwor 2024-02-03, 15:11 1
Przepędza smród z lasu
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-02-03, 18:03 1
Tak wyglądała ewolucja
Najgłupszy i najwolniejszy zostawał na obiad
Zgłoś
Avatar
e................s 2024-02-04, 23:31
jebani kretyni, zamiast spierdalać w bok albo się wpierdolić między drzewa, to biegną przed siebie i liczą na cud...
Zgłoś
Avatar
Atlasss 2024-02-05, 4:49
Pierwszy ma żółtą koszulkę, ostatni żółte gacie
Zgłoś