18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (11) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu Zabawa.. zgłoszony przez Anal_Intruder_69
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:38
🔥 Menel Fight - popularne w ostatnich 24h
Avatar
silwerbalk 2024-06-02, 2:50
Ja pierodle widać z wsie obsuwa Ziema z pod drogi ci stoją jak debile a jeszcze inne debile biegają w te i we w te z Purchlami bo przeciesz świetna zabawa ....🙄
Zgłoś
Avatar
Caanonierka 2024-06-02, 4:59
hansuke napisał/a:

Pojebało cie?



Właśnie dobrze ze dzieci od małego uczą plywać!😁
Zgłoś
Avatar
Plastykpl 2024-06-02, 6:24
Miała za dużo na głowie.
Zgłoś
Avatar
Fx12 2024-06-02, 7:27
Krzysztof1988 napisał/a:

Naprawdę biały człowiek to inna rasa. Indie to iq kury



tak ale wynika to z ogólnego zacofania kraju. Tam w najniższych warstwach społecznych wielu to nadal analfabeci. Żadnego wykształcenia, nic, zero. Cała jego wiedza pochodzi z obserwacji otoczenia. Szkoła i nauka to kosztowny przywilej dla bogatych (premier UK Rishi Sunak to hindus z bardzo bogatej rodziny) dlatego nie dziwi poziom ich głupoty czy bezmyślności. Oni mają "rok pierwszy", zdobycze techniki wdzierają się od lat tyle że trafia to w ręce kogoś kto dalej mentalnie siedzi na furmance napędzanej w osiołka (o IQ porównywalnym do woźnicy)
Zgłoś
Avatar
janiestad666 2024-06-02, 7:46
mam nadzieje ze zdechli. 2 hindusy mniej to jak 10 000 europejczykow mniej pod wzgledem smieci i gowna, matka ziemia sie ucieszy i doceni
Zgłoś