18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
kedzior242 2021-10-21, 9:56 5
McQurwa napisał/a:

Alkohol dezynfekuje, poza tym striptizerki to nie kurwy



Taaa. W szczególności te, które jeżdżą cipami po twarzach przypadkowych, nieprzebadanych mężczyzn i torpedują się butelkami z alkoholem. Te to w pierwszej ławce w kościele siedzą.
Zgłoś
Avatar
yoyobart 2021-10-21, 12:31
czemu ja takiego wieczoru kawalerskiego ,nie miałem? kurwa czemu?
Zgłoś
Avatar
ququa 2021-10-21, 18:27
Xenon napisał/a:

i ta mettalica w tle totalne skurwienie



ja tam słyszę raczej

Zgłoś
Avatar
ellsworth 2021-10-21, 19:45 2
Porzygać się można na ten widok...
Zgłoś
Avatar
fidel007 2021-10-21, 22:49 1
kedzior242 napisał/a:

jNo dobra. Popatrzeć spoko. Niezły pierdolnik. Ale czy ktoś z Was chciałby mieć cipę striptizerki (po występie i z dużym przebiegiem) na twarzy?



klubber napisał/a:

ja tak, kto wybrzydza ten nie rucha



Twój dziadek Ci też tak mówił jak z nim spałeś w jednym łóżku?
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2021-10-22, 2:22
A ja podzielę się z wami moja historią na poważnie. Ja juz na dzwieczynki nie chodzę od kiedy się ożeniłem, ale jedna pamiętam szczególnie. Byliśmy z kumplami w burdelu śmieją się ze mnie że się nie odważę i z nią nie pójdę, a ja mowie ze nieprawda stulejarze wiem że żaden wtedy jeszcze nigdy nie zamoczył a mieliśmy po 20 lat ale wracając do tematu. Kawal to kobiety było bardzo wysoka wielkie jak te ginesowe dynie bimbaly, ale nie to mnie zszokowalo zaskoczyło mnie to jakie wielkie miała końcówki sutów OGROMNE kurwa balem się kutasa wyjąć. Modliłem się aby był chociaż dłuższy jak nie grubszy od jej sutów, to traumatyczne przeżycie nauczyło mnie jednego jeśli dziewczynki to tylko te normalnych rozmiarów . I dla młodych stulajarzy rada uważajcie na światło w burdelach zanim zdecydujecie się na klientkę xD Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
Barabollo 2021-10-22, 8:00
Kogo cipka brzydzi ten pedał
Zgłoś