18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
instrukcja obalenia premiera
bonio89 • 2012-01-27, 16:50


OBYWATELE I OBYWATELKI przedstawiam instrukcję obalenia Kancelarii Premiera (przynajmniej na fb)
Krok 1: szukamy: Kancelaria Premiera
Krok 2: klikamy: Zgłoś: Strona
Krok 3: wybieramy cokolwiek .... reszta już jest prosta.

Przy dużej ilości skarg z automatu strona dostaje ograniczenie dostępu do niektórych funkcji na 7 dni, po kolejnych skargach na 14 ... jeśli to nie pomaga jest blokowana

Życzę miłej zabawy
Zgłoś
Avatar
J................o 2012-01-29, 10:23
@up
To samo - napisałbym coś, w czym się już przyłozyłem do buntu, ale że acta, to nie napiszę, bo mnie namierzą i tyle się pobuntuję. ^^
Zgłoś
Avatar
motylski 2012-01-29, 10:40
specjalnie założyłem konto, żeby dać Piwo, całkiem dobry pomysł
Zgłoś
Avatar
Nakwasowany 2012-01-29, 11:31 2
wszyscy tacy pomysłowi, a jak co do czego to i tak głosują na PO
Zgłoś
Avatar
sveq 2012-01-29, 13:50 6
Dokładnie kurwa, mówiłem nie głosujcie na rudego oszusta, ale nie kurwa, bo Jareczek gorszy więc dajmy się w dupe ruchać przez kolejne 4 lata. Rudy wyruchał was po raz kolejny w dupsko już 1 dnia po wyborach. Chyba obiecał, że zmieni ministrów czy coś takiego, ale nie pamiętam.

I wiecie co jest najgorsze? Że znowu bydło niedorozwinięte zagłosuje na PO. Bo jak to pierwszą damą może być kot? Nosz kurwa mać ale argument. Lepiej dać się okradać codziennie.

JKM!!!
Zgłoś
Avatar
PitekMl 2012-01-30, 0:07
lesiot napisał/a:

Zajebiści jesteście... po czymś takim Polska z pewnością odżyje, benzyna stanieje, płace wzrosną...
Debila kurwa, właśnie tacy debile z takim pomysłami są gorsi dla tego narodu niż najgorszy premier.



Nie kurwa, mamy się uśmiechać i tak japońce opowiadać jaki to nasz wódz zajebisty nie jest...
Zgłoś
Avatar
sysunia02 2012-01-30, 19:46
proponuje wybrać opcję "przemoc lub krzywdzące zachowanie" i po kliknięciu wybrać "kradzież lub wandalizm" adekwatne do tego co dzieje się w kancelarii premiera... żałosne. nienawidzę polityków kretynów!
Zgłoś