18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Modliszka 2010-01-05, 17:57 1
Sonka napisał/a:

A Wy się kurwa wszyscy Hołowczycami urodziliście. Połowa z komentujących pewnie jedyna kierownicę jaką trzymała w życiu to uchwyty do taczki lub pedalskiego skutera. Każdy się kiedyś uczył i po to są sz koły jazdy żeby się nauczyć ...



tiaaaa ale prosze Cie .... żeby nie potrafić utrzymać prosto kierownicy ??? Coś tu jest nie tak
Zgłoś
Avatar
Sonka 2010-01-05, 18:10
Modliszka napisał/a:



tiaaaa ale prosze Cie .... żeby nie potrafić utrzymać prosto kierownicy ??? Coś tu jest nie tak



Powodów może być kilka. Kolejny, źle ustawiona zbieżność kół prowadzi właśnie do takiego ściągania pojazdu. Do tego może pierwsza testowa jazda poza miastem, stres i w ogóle. Ah ta polska mentalność.
Zgłoś
Avatar
Modliszka 2010-01-05, 18:30 1
Sonka napisał/a:



, źle ustawiona zbieżność kół prowadzi właśnie do takiego ściągania pojazdu. .



ehe...
mogę powiedzieć, że jestem zawodowym kierowcą. Lata praktyki, szkoleń oraz testów upoważnia mnie poniekąd do takiego stwierdzenia i naprawdę staram się zrozumieć takowe zachowanie. Ale kiedy widzę prostą drogę i taką jazdę to wybacz ale stres i rzekoma zbieżność < btw to jest L czyli powinna sie w jako takim stanie znajdować> nie są według mnie powodem takiej jazdy i nie potrafię tego w logiczny sposób wytłumaczyć

mam wrażenie jakbyś nie oglądał całego filmiku.
Zgłoś
Avatar
ferro 2010-01-05, 18:31
z tą zbieżnoscią to dojebałeś ^^ to musiałby byc po zderzeniu ze ścianą, żeby tak ściagało przy takiej szybkosci
Zgłoś
Avatar
okopl 2010-01-05, 19:58
fejk

l z mocowaniami na bagaznik
Zgłoś
Avatar
wbrian 2010-01-05, 20:13
1. Dobrze że znosi w prawo a nie w lewo.
2. Instruktor ma stalowe nerwy nie bojąc się o własne życie widząc przed sobą drzewa...
Zgłoś
Avatar
sveq 2010-01-05, 22:35
Jestem gotów spędzić tydzień w celibacie. To była baba na 100%
Zgłoś
Avatar
sensi 2010-01-06, 15:47
kurwa prąd go znosi. Wam się nie zdarzyło?
Zgłoś