18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
Avatar
Leatherface 2023-02-04, 9:41 2
Vinyl napisał/a:

Polska dzięki tym złym Żydom się na mapie pojawiła w 1918 także spróbować przekonać Polaka ze zły żyd zabijał swego żeby rozgromić kolonie brytyjskie to tylko ruski by mógł wymyśleć.



I co z tego jak żydzi Polakom powiedzieli: "wasze ulice, nasze kamienice". Żydzi w II RP mieli być panami, a Polacy ich kmiotami. Potem przyszedł Afolf i i tak to wszystko rozpoerdolił. .. Było przeczekać i się nie wpierdalać, aż sytuacja sama się wyklaruje, a nie ginąć za pejsatych skurwysynów, którzy dzisiaj obozy koncentracyjne i tak nazywają Polskimi...
Zgłoś
Avatar
eMCeONe 2023-02-04, 11:30
Wiecie co mnie najbardziej wkurwia? Jak leją białego to całym stadem.. co robi w tym momencie stado białasów? kurwa totalnie nic... stoi, kameruje, śmieje się.. skreślić odpowiednie.
Zgłoś
Avatar
Leatherface 2023-02-04, 11:35
eMCeONe napisał/a:

Wiecie co mnie najbardziej wkurwia? Jak leją białego to całym stadem.. co robi w tym momencie stado białasów? kurwa totalnie nic... stoi, kameruje, śmieje się.. skreślić odpowiednie.



Biali to nie zwierzęta, nie maja instynktu stadnego, a małpy wiedza że razem silne.
Zgłoś
Avatar
V................l 2023-02-04, 12:28
@leatherface ty słodki orędowniku pokoju
Polacy próbowali przeczekać okupację dokładnie tak jak piszesz - z zachowanej korespondencji takiego Göringa dowiadujemy się że państwo podziemne tylko czasem sprawiało Niemcom problemy.
Twoi dziadkowie (o ile są w ogóle Polakami w co zaczynam powątpiewać) normalnie jeździli na przymusowe roboty do Niemiec, byli wcielani do Wehrmachtu/ armii czerwonej, ginęli w obozach koncentracyjnych, komorach gazowych, bądź katowniach NKWD ( w tym w Katyniu).
Doprawdy - nie wiem jakim niemotą życiowym i intelektualnym 3ba być żeby pisac o przeczekaniu wojny światowej w newralgicznym dla niej miejscu!!!
Że niby jak to miałoby wg ciebie wyglądać?
Rozumiem że twoim zdaniem ruscy nie zabijali by polskich oficerów gdyby nie kampania wrześniowa tylko daliby im po talonie na ziemniaki i wszyscy żyliby długo i szczęśliwie
Zgłoś
Avatar
Leatherface 2023-02-04, 12:57
Vinyl napisał/a:

@leatherface ty słodki orędowniku pokoju
Polacy próbowali przeczekać okupację dokładnie tak jak piszesz - z zachowanej korespondencji takiego Göringa dowiadujemy się że państwo podziemne tylko czasem sprawiało Niemcom problemy.
Twoi dziadkowie (o ile są w ogóle Polakami w co zaczynam powątpiewać) normalnie jeździli na przymusowe roboty do Niemiec, byli wcielani do Wehrmachtu/ armii czerwonej, ginęli w obozach koncentracyjnych, komorach gazowych, bądź katowniach NKWD ( w tym w Katyniu).
Doprawdy - nie wiem jakim niemotą życiowym i intelektualnym 3ba być żeby pisac o przeczekaniu wojny światowej w newralgicznym dla niej miejscu!!!
Że niby jak to miałoby wg ciebie wyglądać?
Rozumiem że twoim zdaniem ruscy nie zabijali by polskich oficerów gdyby nie kampania wrześniowa tylko daliby im po talonie na ziemniaki i wszyscy żyliby długo i szczęśliwie



Nie mam akurat teraz czasu się rozpisywać, więc powiem w skrócie. Inteligentni ludzie mierząc siły na zamiary. Jest szabelkizm, jest wpierdol. Proste.
Zgłoś
Avatar
V................l 2023-02-04, 13:01
Szabelkizm?
To brzmi jak Ryśka propaganda
Japonia i Finlandia wyjaśniły Rosjanom ten szabelkizm.
Rozumiem że ty jesteś tym rewizjonista historycznym który ma złoty pad do Xboxa i co tam sobie w grze upatrzy to Bach i jest w realu
Chłopie nie pograzaj sie
Zgłoś