18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Inteligentki
M................n • 2012-09-11, 1:08


Mnie wyłamało nadgarstki w samych łokciach

Pani nr 13 rules
Zgłoś
Avatar
MrPink 2012-09-11, 13:58
wszyscy tak pierdzielą tutaj jak potłuczeni... a każdy by chętnie zamoczył kija

Co nie zmienia faktu, że inteligencją się nie popisały
Zgłoś
Avatar
Jackyll 2012-09-11, 14:00
Jak będzie brała z dupy do buzi to karierę zrobi
Zgłoś
Avatar
erni13 2012-09-11, 14:08
Ta na końcu przyzwoicie zamarkowała swój debilizm, i wyszło, że to żarxik.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-09-11, 14:22 6
A według mnie te pytania są jakieś niedojebane. Układał je pewnie jakiś oszołom. Jak ktoś przedtem ich nie zna i nie ułoży jakiejś odpowiedzi to stanie i będzie myślał: co za zjebane pytanie mi on zadał. Rozumiem, że ludzie wyzywają je od głupich bo muszą sobie jakoś obrzydzić kogoś kogo na pewno nigdy nie będzie im dane ruchać.

Według mnie powyższa dyskusja jest na poziomie wiocha.pl gdzie pryszczaci i grubaski żywo komentują zdjęcia dziewczyn wymyślając im najgorsze cechy i czepiając każdego detalu.
Zgłoś
Avatar
ApologiZZe 2012-09-11, 14:24 1
Przeciez 13nastka dostala takie pojebane pytanie, ze sam bym nie wiedzial jak na nie odpowiedziec :|
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2012-09-11, 14:56 1
Dzieciak z podstawówki by na te pytania odpowiedział bez wysiłku i pewnie bardziej błyskotliwie niż te damy z filmu, a tu niektórzy jęczą, że trudne i nawet oni sami by nie znali odpowiedzi... Dokąd ta ludzkość zmierza...
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-09-11, 15:26
Kuriki napisał/a:

Dzieciak z podstawówki by na te pytania odpowiedział bez wysiłku i pewnie bardziej błyskotliwie niż te damy z filmu, a tu niektórzy jęczą, że trudne i nawet oni sami by nie znali odpowiedzi... Dokąd ta ludzkość zmierza...



No właśnie, dzieciak z podstawówki na wszystko by odpowiedział. Człowiek dorosły na głupie pytania nie odpowiada lub daje jeszcze głupszą odpowiedź żeby pokazać gdzie ma takie pytania.
Zgłoś
Avatar
M................n 2012-09-11, 15:26
Debile. Wszędzie kurwa debile.
Zgłoś
Avatar
Stalovy 2012-09-11, 16:26
Już miałem po was hejtować, ale za 3 razem zorientowałem się, że wyłączyłem dźwięk...
Zgłoś
Avatar
tosztobartosz 2012-09-11, 16:37
Kurde też bym takimi pytaniami je upokarzał publicznie Było zostać w kuchni! BTW zdarzają się ogarnięte. Anna Jamróz, miss któregoś tam roku, jest teraz radną w urzędzia miasta Rumia. Z tego co wiem to sobie radzi i jest serio piękna.
Zgłoś
Avatar
T-Will 2012-09-11, 16:59
Chuj z nr 13, nr 6 dla mnie była jeszcze bardziej nierozgarnięta.
Zgłoś
Avatar
astronauta 2012-09-11, 18:11
nie, że się przypierdalam ale... "rules - reguły" a "rulez - rządzi" myślę, że miałeś na myśli to drugie ale Twoja głupota zabiła myśli
Zgłoś
Avatar
M................n 2012-09-11, 20:13
Up

No tak. jestem pierdolonym skurwysynem z gimbazy bo pomyliłem jedną literę w słowie z języka, którego się nie uczyłem.

Dymaj się bucu.
Zgłoś
Avatar
uzdrowiony1974 2012-09-11, 20:48
Gdzieś kiedyś słyszałem : W przypadku wyborów Miss, powiedzenie dać za wygraną nabiera nowego znaczenia.
Zgłoś