18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
think666 2012-10-06, 8:18 1
MauMauMaurycy napisał/a:

2 najgorsze gówna w epoce komputerów
1.Mac (...)


Co z Twoim było nie tak? Był "be" bo nie dało się pograć?
Zgłoś
Avatar
lofix1 2012-10-06, 8:56
fanboje do ataku

tępe ciule
Zgłoś
Avatar
byo18 2012-10-06, 9:51
Nie wiem jak z najnowszym IE, ale gdy tworzę aplikacje pod Firefoxa i IE 8, to z tym drugim mnie, kurwa, krew zalewa i zdecydowanie nie jest to dobra przeglądarka. Nawet nie jest średnia. Przy innych kiepskich przeglądarkach obrazą byłoby nawet nazwać ją kiepską. Jest po prostu chujowa w pizdu.
Zgłoś
Avatar
fri.K 2012-10-06, 10:19
VanHelsingPL napisał/a:

Jak ktoś ma stary komputer... to i tnie. IE10 jest szybszy niż inne przeglądarki i działa stabilniej niż opera.

O ile w ogóle uda się to zainstalować, bo na Linuksach od dawien dawna IE słabo chodzi
IE to klasa sama w sobie, no wiecie, dla tych upośledzonych, odrzuconych, ubezwłasnowolnionych i przygłupich
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-10-06, 10:33
fri.K napisał/a:

IE to klasa sama w sobie, no wiecie, dla tych upośledzonych, odrzuconych, ubezwłasnowolnionych i przygłupich



Ci co tak narzekają na IE, zapomnieli chyba, że gdyby nie on, to nie pobraliby innej przeglądarki.





źródło
Zgłoś
Avatar
Cloline 2012-10-06, 10:46 1
Może ktoś zapodać tutuł piosenki w tym filmiku ? Z góry dzięki sadole
Zgłoś
Avatar
Zkumeku 2012-10-06, 10:49 2
Dla pytalskich nutka to Alex Clare - Too Close
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-10-06, 10:51
Firefox - otworzyłem 10 stron w sekundę.
Chrome - otworzyłem 15 stron w sekundę.
Internet Explorer - ................................................................................................. Włączyłem się.
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-10-06, 10:53
Cloline napisał/a:

Wysłany: 5 minut temu
Może ktoś zapodać tutuł piosenki w tym filmiku ? Z góry dzięki sadole



Zkumeku napisał/a:

Wysłany: 3 minuty temu
Dla pytalskich nutka to Alex Clare - Too Close



Dokładnie z góry, poza tym jak mawiają- klołs enaf.
Zgłoś
Avatar
Tester 2012-10-06, 12:33
Internet explorer jest używany tylko i wyłącznie do pobrania innych przeglądarek.
Zgłoś
Avatar
revelsat 2012-10-06, 12:38
dokładnie, niedawno przesiadłem się na IE9 i jest dużo lepsza od poprzednio używanego Chrome.
Zgłoś
Avatar
Eraden 2012-10-06, 13:25
To taka alternatywa wget dla Windows
Zgłoś
Avatar
mikEWrona 2012-10-06, 14:48
Google jest najleszpe.. firefox ma za duzo "dziur" w systemie
Zgłoś
Avatar
VanHelsingPL 2012-10-06, 19:17
fri.K napisał/a:

O ile w ogóle uda się to zainstalować, bo na Linuksach od dawien dawna IE słabo chodzi
IE to klasa sama w sobie, no wiecie, dla tych upośledzonych, odrzuconych, ubezwłasnowolnionych i przygłupich



Bo IE jest pod windowsa a nie pod linuksa... linuks jako system to ścierwo. Jedynie o wiele lepszy jest jeśli chodzi o serwery.
Sprawdź jak działa IE10 na W8... a wtedy płacz.

I ktoś się pytał dlaczego używam opery. A no bo każdą przeglądarkę do czego innego mam . Opera do pracowania na kilkunastu kartach i ogólnego przeglądu netu bo YT na niej przycina nieraz crashuje, chrome do zaawansowanych rzeczy jak GaiKai granie na przeglądarce itp. (czasami YT), waterfoxa (działa na silniku mozilli [kumpel mi polecił]) do YT i streamów.
Zgłoś