18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
Avatar
solltys 2018-05-28, 22:17
Nie rucha to musi jakoś odreagować na dziewczynach.
Zgłoś
Avatar
feniks_01 2018-05-28, 22:37
AKurat siedziałem na plaży obok (to sie dzieje w miejscowosci Wildwood, New Jersey - Ja mieszkam w Ocena City)
Wszyscy o tym wiedzieli w ciagu 5 minut. Ogolnie masakra, wszyscy plazowicze wkurwieni itd. Beda jakie protesty czy cus
Zgłoś
Avatar
ddss 2018-05-28, 22:56
Dobra dobra, wiadomo że to jak postępowali jest bardzo złe "Ba wręcz skurwysyństwo" ale ciekawe za co do niej podbili, no bo przecież nie za to że jadła produkty z glutenem w strefie bezglutenowej...
Zgłoś
Avatar
POW667 2018-05-28, 23:22 2
No nie wiem czy tłuczenie po twarzy skłoniłoby kogokolwiek do wyciągnięcia rąk do tyłu i "stop resisting", zamiast próby bronienia się przed kolejnymi uderzeniami.
Zgłoś
Avatar
Heydash 2018-05-29, 5:53
leżącej lasce najebał, bohater. Ja bym się bał
Zgłoś
Avatar
h................o 2018-05-29, 6:06 1
Zajebiste to było, kolejna księżniczka sprowadzona brutalnie na ziemię. Najpierw pewnie próbowali po dobroci, a ta zaczęła pyskować, więc dostała wpierdol i się skończył dzień dziecka. Sam też bym tak zrobił na miejscu funkcjonariusza.
Zgłoś
Avatar
UBcjaPOLSKA 2018-05-29, 6:19
W Polsce Policja tak nie może... Tylko w wypadku odparcia ataku zadaje ciosy.
Zgłoś
Avatar
russian-roulette 2018-05-29, 11:28
ładnie ją tłuk na początku
Zgłoś
Avatar
Azazel91 2018-05-29, 12:31
Miałem nadzieję że jeszcze kilka młotków za nieposłuszeństwo dostanie.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-05-29, 13:23
kraj wolności i swobód... Laska leży nawet się za specjalnie nie broni, coś tam próbuje wytłumaczyć, ci ją tłuką, szarpią jak pojebani nie dając szans przełożenia rąk za plecy, bo się próbuje bronić. To jest normalnie napaść i uniewinniłbym osobę, która by wyciągnęła ogólnie dostępnego gnata i odstrzeliła 3 chwasty...
Zgłoś
Avatar
b0r000 2018-05-30, 7:47
garota napisał/a:

Amerykanie mają poważny problem, serio. Jeżeli policaj stosuje techniki uderzane na cywilu który tylko się opiera, nie bije się, nie stanowi żadnego zagrożenia, to znaczy że polegli na całym froncie. Obecnie jak patrzę na USA to widzę tylko kupę. I to nawet nie solidną, tylko rozlaną wielką srakę.



Jeszcze pewnie mi powiesz, ze jesteś zwolennikiem bezstresowego wychowywania?
Ja się im nie dziwię. Tą dzicz trzeba napierdalać skoro nie rozumieją jak się do nich mówi.
I u nas podobnie nie powinni się cackać
Zgłoś