18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Intro z GTA2
Kantel • 2013-06-06, 23:51
Zapomniane i odkopane dzisiaj. Najbardziej męskie i najlepiej zmontowana intro z PSX'a jakie pamiętam...

Zgłoś
Avatar
dedrex 2013-06-07, 10:14
pięknie : ) wspomnienia zawsze z łezką w oku :d jak sie pamiętało droge do czołgu czy też umiało się ogarnąć te telefony po kolei ;d teraz za chuj bym nie skombinował gdzie trza leźć .
Zgłoś
Avatar
korzonek 2013-06-07, 10:50
Do dziś spotykam się raz do roku z kuzynami i ciupiemy Multi w GTA 2
Zgłoś
Avatar
diecry 2013-06-07, 11:23
Dzięki za przypomnienie, zaraz ściągam i instaluję. Jarałem się tym intro jak popierdolony!
Zgłoś
Avatar
tolopl 2013-06-07, 12:02
Zgłoś
Avatar
Ranger 2013-06-07, 12:30 1
GTA2 to moim zdaniem najlepsza część serii. Świeża, poprawiająca błędy i grafikę z części pierwszej, dodająca zajebisty cyberpunkowy klimat i mrok, który kojarzył mi się z filmami Verhoevena - nigdy nie zapomnę misji, gdzie zgniatało się gościa w zgniatarce do samochodów, misji w której przerabiało się Zaibatsu na parówki albo tej, w której spuszczało się ich na żurawiu do oceanu... Przez resztę gry w tym mieście słyszało się stukanie o szyby, kiedy się przejeżdżało obok tego żurawia
Zgłoś
Avatar
XtravaganZa 2013-06-07, 14:02
Ja jakoś nie specjalnie lubiłem GTA 2 - za dużo takim "fejkiem" wiało, nie było wielu odniesień do rzeczywistości. Dźwięk samochodów i syrena policji też wkurwiały. Co do intro, pewnie ważyło więcej niż gra na płytce PS . Mam mieszane uczucia do dwójki.
Zgłoś
Avatar
Zizu Ziomek 2013-06-07, 16:46
Jak byłem na górze strony, to akurat mi się przypomniało to GTA - niezły zbieg okoliczności. Jedna z najlepszych części z serii obok Vice City.
Zgłoś
Avatar
Tjuna 2013-06-08, 23:35
Soo Pro dzieki stary za wspomnienia
Zgłoś