18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
Avatar
janusz_biznesu 2024-09-08, 16:30
Polak_mały napisał/a:

ciebie to ostro jakiś motopedał musiał zruchać że wszędzie widzisz motopizdy, nawet kiedy na filmie nie ma żadnego motocykla, tylko pedalarz.



Polak_mały napisał/a:

ciebie to ostro jakiś motopedał musiał zruchać że wszędzie widzisz motopizdy, nawet kiedy na filmie nie ma żadnego motocykla, tylko pedalarz.


Gość był tak dobry, że zaliczył od razu oba uprawnienia pedalarza i motocipy, natomiast
niepokojące jest to, że motopizdy kojarzą ci się w pierwszej kolejności z męsko-męskim ruchaniem🤣. Cóż, twoje doświadczenia narzucają ci widać taka optykę
Zgłoś
Avatar
Polak_mały 2024-09-08, 16:41
janusz_biznesu napisał/a:

Gość był tak dobry, że zaliczył od razu oba uprawnienia pedalarza i motocipy, natomiast
niepokojące jest to, że motopizdy kojarzą ci się w pierwszej kolejności z męsko-męskim ruchaniem🤣. Cóż, twoje doświadczenia narzucają ci widać taka optykę



To nie doświadczenia. Poprostu nie podejrzewam o heteroseksualność kogoś kto nienawidzi motocykli.

Każda fajna laseczka lubi motocykle, więc trzeba być pedałem żeby ich nienawidzić, ale żeby widzieć je tam gdzie ich nie ma to już ewidentnie coś zostawiło ślad w psychice.
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-09-08, 17:01
@Polak_mały: Po prostu nie podejrzewam o heteroseksualność kogoś kto nienawidzi motocykli
Nieśmiało zauważę, że pomówiłeś w tym momencie o gejozę sporą część społeczności sadola.
Założyłeś nie wiedzieć czemu, że jestem mężczyzną {a nigdzie o tym nie wspominam}Szkoda {dla ciebie},że nie możesz mnie zobaczyć i nie, nie lubię motocykli.
Uczepiłeś się pomylenia nazw tej zarazy jak uchodźca płotu na granicy, a przecież pedalalarz i motopipa to jeden chuj.😚
BTW Dzięki za postawione piwo, też się pomyliłeś? Nie zauważyłeś, że to rower a nie motocykl?
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-09-08, 18:37
skaza71 napisał/a:

Mam 53 wiosen wiem co to a Ty nie kumasz tego co czytasz.



Kumam. To ty nie "skumałeś" żartu.
Też mam 53 lata, i co z tego? Co to za argument?

Zgłoś
Avatar
skaza71 2024-09-08, 21:48
Widzi się więcej
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2024-09-09, 10:35
Jeden głupszy od drugiego.
Zgłoś