18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
wisimita 2012-12-25, 2:18
jakbym widział siebie co weekend ( ps nie jestem gimbusem)
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2012-12-25, 3:13 1
so whaat napisał/a:



nie liż dupska



W końcu ktoś normalny .
Rzygać się chce jak przy każdej wstawce zawsze znajdzie ktoś liżący dupę penerowi albo innemu tam .
Zgłoś
Avatar
artiee 2012-12-25, 8:23
bravoteampolska napisał/a:



W końcu ktoś normalny .
Rzygać się chce jak przy każdej wstawce zawsze znajdzie ktoś liżący dupę penerowi albo innemu tam .



Masz napierdolone we łbie jak reszta gimbusów. Akurat za Penerem nie przepadam, więc to bardziej było na złość. No ale gimbusy wiedzą lepiej japierdolę, pedały.
Zgłoś
Avatar
EmPeroR77 2012-12-25, 10:56
Gimbaza na salonach
Zgłoś
Avatar
s................u 2012-12-25, 12:58
krzysiu kononowicz tego nie pochwali
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2012-12-25, 13:12
artiee napisał/a:



Masz napierdolone we łbie jak reszta gimbusów. Akurat za Penerem nie przepadam, więc to bardziej było na złość. No ale gimbusy wiedzą lepiej japierdolę, pedały.



Młocie , gimbazę mam dawno za sobą
Zgłoś
Avatar
artiee 2012-12-25, 14:45
bravoteampolska napisał/a:



Młocie , gimbazę mam dawno za sobą



Stosunkowo niedawno. Widzisz, w niektórych ludziach gimbus pozostaje . Jesteś tego dobitnym przykładem. Przyjebać się nie wiedząc nawet o co chodzi. Jesteś przerośnięty gimbus i koniec.
Zgłoś
Avatar
szczurwplenerze 2012-12-25, 19:59
nieźle typo zbanowany
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2012-12-25, 21:14
@blanty69, co prawda to prawda. Sam gówniarz jestem jeszcze, zdarza mi się rzygać aczkolwiek nie tak często jak kiedyś. Raz nawet nieprzytomny byłem bo za dużo wypiłem niestety (no, ale moje urodziny były w końcu), ale nigdy nie miałem ciuchów upierdolonych jak po imprezie wracałem (no chyba, że jak to ja ubadźgałem je jedzeniem). A niektóre moje koleżanki co impreza to ciuchy do wyjebania Ehh...
Zgłoś
Avatar
kachimas 2012-12-25, 21:30
To że się gimbus po trzech piwach porzygał to nie znaczy że impreza a tym bardziej udana
Zgłoś
Avatar
rusofil 2012-12-28, 22:49
Kolejny tępy bachor, którego wychowanie rodzice spierdolili do reszty.
Zgłoś