18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
MówięPrawdę 2013-07-05, 1:28
A cyfry arabskie? Niech siedzą sobie w tych oświeconych azjatyckich krajach islamskich, a od innych krajów i przede.wszystkim kontynentów won.
Zgłoś
Avatar
Sativis 2013-07-05, 1:43 1
Ja pierdole, podróż w czasie o stary, jutro kupie koran xD
Zgłoś
Avatar
makronom 2013-07-05, 1:50
up up

Cyfry arabskie zwane też indyjsko-arabskimi? Też możesz sobie wymyślić swoje odpowiedniki symboli każdej cyfry systemu liczbowego Nawet jeśli to oni, to są tylko znaczki, prawdziwym przełomem był system dziesiętny, a ten jest dużo starszy niż islam, więc to nie kozofile go wynaleźli.
Zgłoś
Avatar
Eurek 2013-07-05, 2:52
@makronom
po pierwsze jak wklejasz od deski do deski w quocie to nie wycinaj najważniejszego bo bez tego chujowo to wygląda (wyrwane z kontekstu)

po drugie nie mówię o stali damasceńskiej tylko o tej importowanej a tamtej niestety nie wywozi w ilościach hurtowych (no chyba ze się bili z kimś bo z niej kuto głównie miecze)

po trzecie poczytaj książki o Koperniku (naukowe a nie dokumentalne bo tam gówno znajdziesz) tam znajdziesz dokładnie jakich metod i jakimi badaniami się posłużył ja ci historii nauki nie wyłożę
Zgłoś
Avatar
SecretSuicide 2013-07-05, 4:23
And the haters gonna hate.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2013-07-05, 9:07
1408 napisał/a:

Jego kanał na YT to: Acts17Apologetics. Niektórym sadolom może się nie spodobać fakt, ze jest chrześcijaninem. :F



Nie ma co wybrzydzać. Osobiście nie widzę zbyt wielu ateistów dyskutujących publicznie z pierdoleniem kozojebców.
Zgłoś
Avatar
alterego 2013-07-05, 14:49
up
niezły trolling
Zgłoś
Avatar
m................4 2013-07-05, 18:40
"Arabskie wynalazki" to to co znaleźli na zgliszczach podbitych krajów.
Zgłoś