18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Islam
TT4 • 2017-10-10, 7:36
...w krystalicznej postaci.

Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2017-10-10, 20:32
Łeee, myślałem że go powiesi, widać chce go po prostu zahartować ale ja tam specjalistą nie jestem, podobno masoni swoje dzieci rażą prądem żeby je zahartować więc mnie już w tym zjebanym Świecie nic nie zdziwi, chyba...
Zgłoś
Avatar
A................r 2017-10-10, 21:32 1
korinogaro napisał/a:

No i to jest jeden z przykładów dla których uchodźcy są gorsi niż nosiciele eboli, cholery, HIV itd. Bo ukształtowało ich takie środowisko, środowisko wojny, przemocy. Środowisko zagrożenia życia na każdym kroku, gwałconych matek i sióstr, torturowanych ojców i braci. To ludzie których złamała i poskładała na nowo wojna. Oni nie są jak my, z grubą skorupą cywilizacji pod którą gotuje się przemoc, u nich warstwa cywilizacji jest ledwo widoczną błoną. Drobne otarcie i całe zezwierzęcenie, strach, furia wylewają się na zewnątrz. Już nie mówię o tym że przemoc jest w ich świadomości znormalizowana i jest zupełnie zwykłym i normalnym środkiem do osiągania celu.



Dokładnie, a teraz wytłumacz to merkel oraz tej zniewieściałej gejowskiej spedalonej ciocie, makaronowi.
Zgłoś
Avatar
Igorek95 2017-10-10, 23:06 1
@nowynick A według mnie najlepszą alegorią tej całej sytuacji jest miska z cukierkami. Dostajesz całą miskę Twoich ulubionych cukierków, ale mówię Ci że jeden z nich jest śmiertelnie trujący. Częstujesz się? Dziękuję i dobranoc
Zgłoś
Avatar
P................M 2017-10-10, 23:17
korinogaro napisał/a:

No i to jest jeden z przykładów dla których uchodźcy są gorsi niż nosiciele eboli, cholery, HIV itd. Bo ukształtowało ich takie środowisko, środowisko wojny, przemocy. Środowisko zagrożenia życia na każdym kroku, gwałconych matek i sióstr, torturowanych ojców i braci. To ludzie których złamała i poskładała na nowo wojna. Oni nie są jak my, z grubą skorupą cywilizacji pod którą gotuje się przemoc, u nich warstwa cywilizacji jest ledwo widoczną błoną. Drobne otarcie i całe zezwierzęcenie, strach, furia wylewają się na zewnątrz. Już nie mówię o tym że przemoc jest w ich świadomości znormalizowana i jest zupełnie zwykłym i normalnym środkiem do osiągania celu.



Masz chuju piwo, bo masz rację!!!
Zgłoś
Avatar
eMJay8086 2017-10-11, 14:41
@korinogaro

Przede wszystkim, w większości, ukształtował ich zjebany islam. I wystarczyło jak widać.
Zgłoś
Avatar
zubek88 2017-10-11, 17:09 1
w Polsce był karny jeżyk, a tam mają karną szubienicę
Zgłoś
Avatar
diegtiarov 2017-10-11, 18:38
po chuj to dodajesz jak go nie powiesili ???
Zgłoś